Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | m.korsun@ukr.net

Про Вебсайт

Привіт усім фанатам та шанувальникам комп'ютерних ігрових проектів. Ми раді вітати вас на нашому невеликому сайті присвяченому огляду комп'ютерних ігор. Серед десятків рецензій ви зможете знайти цікавлячий вас проект та вирішити варто чи не варто витрачати на нього свій дорогоцінний час та фінансові активи. Кожного разу ми стараємося оглянути якомога більше ігрових новинок, але й не забуваємо ще раз зіграти в старі-добрі oldschool проекти, що стали визнаною класикою серед любителів геймінгу в усьому світі.

Серед вас можуть бути ті відвідувачі, що скажуть: "Комп'ютерні ігри - така нісенітниця, що з в них може бути цікавого?". А ми в свою чергу відповімо, що в багатьох із них насправді цікаво проводити час та, як приклад, проведемо яскраву паралель з книгою. Процес створення гри не набагато складніший, аніж процес написання книги - це кропітка та складна робота. Використовуючи наявні фінансові ресурси команда розробників, що налічує десятки сценаристів, геймдизайнерів, звукорижесерів, як і автор книги, стараються прикласти до власного проекту максимум сил, часу, душі та серця, створюючи сюжетну історію та опрацьовуючи персонажів, навколишній світ та стиль гри.

Коли де-хто з вас читаєте твір чи роман ви вживаєтесь в роль головного героя, співпереживаєте оточуючим його персонажам або ситуаціям, котрі трапляються протягом оповідання. Ці ж самі відчуття й надають нам ігрові проекти, завдяки яким ми можемо на невеликий період часу відірватися від буденних проблем, побувати в різних історичних епохах, фантастичних всесвітах та відчути себе у ролі детектива, давньоримського воїна, пілота військового чи цивільного гелікоптера, командира міжгалактичного крейсера або лікаря. Кожен з нас грає в ігри самостійно чи в компанії друзів не просто так, а заради захоплюючої історії, якскравих пригод та нових емоцій.

Комп'ютерні ігри вже починаючи з дев'яностих років минулого століття поступово займають провідне місце у суспільній культурі і сфері розваг. В наш час вони вже міцно стали частиною нашого життя і щороку десятки міжнародних компаній випускають прекрасні і "не дуже" проекти, які ми із задоволенням чекаємо інколи декілька років, а потім отримуємо від них задоволення чи, навпаки, негатив, розносячи при цьому вщент форуми компанії розробника. Тож, не забувайте час від часу відвідувати нас, а ми в свою чергу будемо старатися радувати усіх гостей сайту якісними оглядами ігрових проектів.

Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
m.korsun@ukr.net

© 2015-2019 Усі права захищені