Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | m.korsun@ukr.net

Архів оглядів комп`ютерних ігор
Огляд Call of Duty: Advanced Warfare
Call of Duty: Advanced Warfareце комп'ютерна гра в жанрі First-person shooter, одинадцята по рахунку в серії ігор Call of Duty розроблена американською студією Sledgehammer Games і випущена компанією Activision четвертого листопада 2014 року на PC, PS3, PS4, Xbox 360 та Xone.

Детальний огляд Call of Duty: Advanced Warfare
Огляд Unreal Tournament 1999Unreal Tournament - це комп'ютерна гра в жанрі First-person shooter, випущена американською компанією Epic Games тридцятого листопада 1999 року.

Детальний огляд Unreal Tournament
Огляд Middle-earth: Shadow of Mordor
Middle-earth: Shadow of Mordor – це комп'ютерна гра в жанрі Action RPG, Action role playing розроблена зусиллями американської студії Monolith Productions та видана при підтримці корпорації Warner Bros. Interactive Entertainment тридцятого вересня 2014 року на PC, PlayStation 4, Xbox One.

Детальний огляд Middle-earth: Shadow of Mordor
Огляд Mafia: City of Lost Heaven
Mafia: The City of Lost Heaven – це комп’ютерна гра в жанрі Third-person shooter, Action-adventure розроблена чеською студією Illusion Softworks та видана при підтримці американської корпорації Gathering of Developers двадцять сьомого серпня 2002 року ексклюзивно на PC.

Детальний огляд Mafia: City of Lost Heaven
Огляд Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth
Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth - це глобальна стратегія в жанрі Turn-based strategy розроблена американською компанією Firaxis Games і випущена  давдцять четвертого жовтня 2014 року на персональні комп`ютери.

Детальний огляд Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth
Огляд Risen 3: Titan Lords
Risen 3: Titan Lords - це комп'ютерна рольова гра в жанрі Action/RPG проект німецької  компанії Piranha Bytes.

Детальний огляд Risen 3: Titan Lords
Огляд F.E.A.R.
F.E.A.R. – це комп’ютерна гра в жанрі First-person shooter, Survival horror розроблена американською студією Monolith Productions та видана при підтримці корпорації Sierra Entertainment сімнадцятого жовтня 2005 року на PC.

Детальний огляд F.E.A.R.
Огляд F.E.A.R. 2: Project Origin
F.E.A.R. 2: Project Origin – це комп’ютерна гра в жанрі First-person shooter, Survival horror розроблена американською студією Monolith Productions і видана при підтримці корпорації Warner Bros. Interactive Entertainment десятого лютого 2009 на PC, Xbox 360 та PlayStation 3.

Детальний огляд F.E.A.R. 2: Project Origin
Огляд Watch Dogs
Watch Dogs – це комп'ютерна гра в жанрі Action-Adventure, Third-person shooter розроблена канадською студією Ubisoft Montreal та видана французькою компанією Ubisoft двадцять сьомого травня 2014 року на PC, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 та PlayStation 4.

Детальний огляд Watch Dogs
Огляд X-COM
Перша з ігор серії X-COM була випущена студією MicroProse 31 грудня 1993 року і мала назву X-COM: UFO Defense. Гра давала нам можливість грати у ролі командуючого такої собі імпровізованої Зони 51. Головною метою гри був захист Землі від вторгнення інопланетян.

Детальний огляд XCOM
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
m.korsun@ukr.net

© 2015-2019 Усі права захищені