Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | m.korsun@ukr.net

Огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed III
Скріншот 1 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3

Привіт усім нашим читачам, давненько у нас не було оглядів ігрових проектів серії Assassin’s Creed. Тож, сьогодні ми вирішили виправити цю ситуацію. Зустрічайте нашого сьогоднішнього гостя Assassin’s Creed III – це комп’ютерна гра в жанрі Action-adventure, Stealth розроблена спільними зусиллями студій Ubisoft Montreal, Ubisoft Quebec, Ubisoft Kiev, Ubisoft Romania, Ubisoft Annecy, Ubisoft Singapore та видана французькою компанією Ubisoft тридцятого жовтня 2012 року на PlayStation 3 та Xbox 360, а версію для персональних комп’ютерів довелося чекати трошечки менше місяця, точніше аж до двадцятого листопада.

Скріншот 2 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3Пригоди знаменитого італійського ассассіна епохи Відродження – Еціо Аудіторе Да Фіренце добігли кінця, але, незважаючи на цей факт, залишилося ще багато персонажів історія яких була незавершеною, наприклад, Дезмонда Майлса. Сюжетне оповідання п’ятої по рахунку гри серії стартує майже одразу після фіналу Assassin’s Creed: Revelations. Головний герой, успішно виплутавшись з халепи у анімусі, приїжджає разом з вірними друзями – Ребеккою Крейн, Шоном Гастінгсом та рідним батьком до чергового храму Першої Цивілізації.

Скріншот 3 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3Відкривши вхід за допомогою Яблука Едема, наша дружня команда не виявляє ані однієї живої душі у середині, лише величезне приміщення з гігантським енергетичним бар’єром, який просто так не відключиш. Щоб відкрити ці незвичні двері чи бар’єр, називайте як хочете, та досягти бажаної мети потрібна лише одна дрібничка – ключ, але де його шукати ніхто не знає. Його пошук стане головним завданням для вас, а відповідь, як завжди, криється десь глибоко у анімусі, посеред багаточисленних спогадів.

Скріншот 4 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3Розробники прибігли до класичного прийому, а саме поєднали сюжетні лінії декількох персонажів, точніше головних героїв. Цього разу перед вами постане остання глава пригод Дезмонда Майлса – незмінного протагоніста перших п’яти ігор серії та пари нових, досі не бачених. Ось анімус знову починає працювати й за мить ми вже переносимося до Англії у 1754 рік і знайомимося з Хейтемом Кенуейем – елегантним та ввічливим лондонським аристократом, що вміє майстерно фехтувати та володіє парою прихованих клинків.

Скріншот 5 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3Цей джентльмен відправляється згідно прохання голови Ордену з мапою на пошуки Храму Першої Цивілізації, розташованого десь посеред Північної Америки, того самого де розташовується наша четвірка у теперішньому часі. Перетнувши Атлантичний океан, він успішно прибуває до Бостона, збирає власну команду однодумців і приступає до пошуків. Незабаром Хейтем дізнається, що його бажана ціль знаходиться десь на священній території Могіканів – індіанського племені, які вважаються корінними жителями Америки і просто так туди не дістатися, а чужинців там взагалі не шанують.

Скріншот 6 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3На допомогу приходить дівчина-могавк на ім’я Гадзідзіо, яку за щасливим збігом обставин він визволяє з полону, атакувавши зі своїми оплічниками один із багаточисленних караванів з рабами. Спочатку представниця племені не сильно довіряє Хейтему, але згодом після усіх пережитих разом пригод їхні відносини стають чимось більшим, аніж просто дружба і вона врешті-решт погоджується відвести його до місця, де розташований вхід до Храму Першої Цивілізації. Сказати, що головний герой залишається розчарованим, це нічого не сказати.

Скріншот 7 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3Замість очікуваного сховища він опиняється в невеликій печері з візерунками, написами та наскельними малюнками з повним розумінням провалу поставленого перед ним завдання. Загалом все завершилося не так погано, адже раптом Хейтем зрозумів, що не хоче розставатися з коханою. Провівши декілька місяців разом, здавалося, що він нарешті знайшов спокій і затишок. Це відчуття тривало не довго і вже через деякий час з певних причин наш англієць та Гадзідзіо розійшлися. Він поїхав назад до Бостону, де розповів оплічникам, що сховище виявилося лише казкою, а вона повернулася у домівку могавків.

Скріншот 8 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3Йшли місяці і на світ з'явився хлопчик на ім'я Радунхакейду, а представники племені разом з старійшиною відразу прийняли його, як свого, незважаючи на усі правила чи закони. Одного теплого та сонячного дня, він разом з друзями пішов грати у хованки посеред долини, а коли повернувся, то побачив палаючий табір племені. Більшість могавків, що були неподалік встигли врятуватися, евакуювавши більшість жінок та дітей. На превеликий жаль усіх цих старань було замало та полум’я забрало у хлопчика найціннішу для нього людину – Гадзізіо, залишивши його напівсиротою в такому юному віці.

Скріншот 9 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3Після цього прикрого інциденту пройшло декілька років, Радунхакейду подорослішав та залишився під опікою старійшини племені. Поступово він ще більше здружився зі своїм найкращим товаришем Ганадогоном, який не один раз ходив разом з ним на полювання. Обидва хлопці старалися триматися подалі від проблем, але нашого героя завжди манила жага до відкриттів і досліджень, незважаючи на сувору заборону покидати долину. Але настав той день, коли він вирішив завітати до старійшини племені з метою отримати відповіді на декілька запитань.

Скріншот 10 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3Натомість йому в руки дали незвичний артефакт, що нагадував блискучу скляну кулю і, починаючи з цього моменту, його життя змінилося назавжди – такою є сюжетна зав’язка. Цього разу сценаристи виконали просто фантастичну роботу з сюжетом. Адже на вас чекає насправді цікава історія, під час проходження якої, ви тим чи іншим чином братимете участь у ключових подіях колоніальної Америки тих часів. Наприклад, переживете напругу Бостонської бійні та Бостонського чаювання, пройдете крізь основні етапи Війни за незалежність США та будете присутні на засіданні Другого Континентального конгресу при підписанні знаменитої Декларація незалежності.

Скріншот 11 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3Також на вас чекають напружені битви при Лексінгтоні і Конкорді, штурм Банкер-Хілл чи запеклі бої біля мисів Вірджинії. Окрім усього перерахованого будьте готові до зустрічі з реальними історичними особистостями. Починаючи Батьками-засновниками США і закінчуючи відомим британським офіцером – Чарльзом Лі або Томасом Хіккі, що працював персональним охоронцем самого Джорджа Вашингтона. Цікаво, що тепер мотивація головного героя лежить не лише у класичному бажанні помститися за смерть близької людини, адже окрім цього він бажає допомогти власному народу, захистивши його від можливих бід і негараздів.

Скріншот 12 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3Не менш важливо і те, що різниця між орденами в цій грі стала більш розмитою, жодна с фракцій тепер не є ідеалізованою. Представники гільдії вбивць вже не виглядають добрими захисниками свободи і миру, а тамплієри не лише мріють про суцільний контроль над усім світом. Обидва табори готові робити, як благородні, так і зовсім жахливі вчинки для успішного досягнення своїх цілей. Але й це ще не все, окремо хочеться сказати розробникам велике дякую за насправді унікального антагоніста. Мова піде про Хейтема Кенуея, оскільки не кожен день дізнаєшся, що твій батько є верховним магістром ордену тамплієрів.

Скріншот 13 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3Він зовсім не схожий на класичного клішованого поганця, а має певну мотивацію, чіткий план дій та добрий десяток аргументів, з якими інколи важко не погодитися. З сюжетом та персонажами начебто усе, тож переходимо до технічних і геймплейних особливостей гри. Розробники змінили game engine, перейшовши від знайомого усім Anvil до AnvilNext, що призвело до поліпшення візуальної складової, появи нових анімацій та ще декількох новацій, але до всього по черзі. Ви, як і раніше можете вільно переміщатися ігровим всесвітом, представленим у грі двома великими містами – Бостоном та Нью-Йорком, а також Фронтіром та маєтком старого ассассіна Ахіллеса Девенпорта.

Скріншот 14 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3Повірте нам на слово, вам буде чим зайнятися: шукайте розкидані тут й там сторінки альманахів, зламуйте замкнені скрині з провізією та грошами, штурмуйте укріплені форти з гарнізоном британських військ, полюйте на диких звірів, розставляючи пастки чи звільняйте різні райони міст від впливу тамплієрів. За більшість цих дій головний герой отримуватиме грошову винагороду, яку можна витрачати як душа забажає. З одного боку купуйте нові шаблі, булави, сокири, томагавки, пістолети або костюми, з іншого боку вкладайте значні суми в поліпшення характеристик вашого персонального корабля.

Скріншот 15 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3І раз ми вже завели мову про корабель, тут ми підбираємося до справжньої новації, а саме морських завдань, що вперше з'явилися саме в цій грі і неабияк сподобалися усім фанатам серії. Презентуємо вам Аквілу – справжню примару північних морів. Повністю укомплектована командою разом з харизматичним першим помічником капітана – Робертом Фолкнером, вона не раз витягне вас із халепи, під час морських походів вздовж східного узбережжя Північної Америки або пошуків скарбу славнозвісного англійського капера і пірата – Уільяма Кідда.

Скріншот 16 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3Як ми вже казали, цей файний фрегат можна поліпшувати, укріпляючи корпус, встановлюючи додаткові гармати, бронебійні снаряди для фальконетів чи корабельний таран.

Ще декілька слів хочеться додати про маєток Ахіллеса Девенпорта. Цей скромний клаптик землі у моря стане не просто вашою другою домівкою, а й крім цього місцем зустрічі справжніх друзів. Справа в тому, що під час подорожей по світу, ви зустрінете добрий десяток персонажів, які будуть не проти приєднатися до вас.

Скріншот 17 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3Вправна дівчина мисливець – Міріам, рудокоп - Норріс, родина фермерів Уоррен та Пруденс, двоє лісорубів – Годфрі і Террі, що майже весь час сперечаються між собою, тесляр - Ланс О'Доннелл, привітна кравчиня – Еллен, коваль на прізвисько Великий Дейв, володар таверни "Mile's End" - Олівер разом з дружиною Корінн, колишній бостонський доктор - Лайл Уайт – у кожного з них свою невелика, але вельми цікава історія. Вони залюбки змайструють певні предмети, одежу, меблі, їжу, залежно від своєї спеціалізації. Усе це потім можна буде відправити у інші міста на продаж сухопутними чи морськими караванами.

Скріншот 18 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3Змінилася й система рекрутингу ассассінів, якщо у попередніх частинах серії новобранці ордену відрізнялися один від одного лише зовнішнім виглядом та видами доступної для них зброї, то в цій грі все стало ще більш персоналізованим. Тепер кожен рекрут – це не просто якийсь там NPC, що час від часу допомагатиме вам, а повноцінний персонаж зі своїм минулим, мотивацією та унікальними здібностями. Всього ви матимете змогу завербувати до братства шість рекрутів, троє у Бостоні та стільки ж у Нью-Йорку.

Скріншот 19 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3Так, наприклад, колишній шеф-кухар таверни Стефан Шафо вступатиме разом з вами у бійку, Кліппер Уілкінсон майстерно володіє мушкетом та прикриватиме усіх з далеку, а Якоб Зенгер, надівши форму британського офіцера, зможе провести вас у заборонені зони під видом полоненого. У цієї гри наявна лише одна суттєва проблема, котра неабияк дратуватиме вас під час проходження сюжету - просто море глюків і багів, проблеми з анімаціями головного героя та оточуючих його NPC, неробочі скрипти, субтитри, що зависали посеред екрану, втрата контролю над персонажем, відсутність текстур деяких об’єктів чи несподівані провали сюжетних завдань.

Скріншот 20 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3Звісно, більшість з цих проблем були вилікувані патчами, але, не зважаючи на це, деякі з них є актуальними й досі. В цілому Assassin’s Creed III вийшов непоганим ігровим проектом та яскравим продовженням серії, не дивлячись на присутні в ньому технічні проблеми, та швидко став улюбленою грою серед деяких фанатів серії, які розкупили понад сім мільйонів копій. Тож якщо вам подобаються пригодницькі ігри – спробуйте зіграти в цю, без перебільшення чудову гру. А ми бажаємо усім нашим читачам удачі та до зустрічі у наступному випуску!

Скріншоти комп`ютерної гри Assassin’s Creed III
Скріншот 21 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3

Скріншот 22 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3

Скріншот 23 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3

Скріншот 24 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3

Скріншот 25 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3

Скріншот 26 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3

Скріншот 27 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3

Скріншот 28 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed 3
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
m.korsun@ukr.net

© 2015-2019 Усі права захищені