Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | m.korsun@ukr.net

Огляд комп`ютерної гри Assassin's Creed Chronicles: China
Скріншот 1 - огляд комп`ютерної гри Assassin's Creed Chronicles: China

Сьогодні у випуску ми вирішили розглянути одну з незвичних для нашого часу ігор. Зустрічайте нашого сьогоднішнього гостя Assassin's Creed Chronicles: China – це комп’ютерна гра в жанрі Platform, Action-Adventure, Stealth розроблена англійською та канадською студіями Climax Studios і Ubisoft Montreal та видана французькою компанією Ubisoft двадцять другого квітня 2015 року на PC, PlayStation 4, PlayStation Vita та Xbox One. Сюжетні події розгортаються в 1526 році на території Китаю за часів падіння величної династії Мін.

Скріншот 2 - огляд комп`ютерної гри Assassin's Creed Chronicles: ChinaГоловним героєм гри, а точніше кажучи героїнею, виступає молода та смілива дівчина ассассін Shao Jun. Протягом двох років вона мандрувала Італією у пошуках старого майстра Еціо Аудіторе з метою навчитися та допомогти китайському ордену ассасінів. Отримавши необхідні настанови, навички, знання і декілька слів мудрості від Еціо, Shao повертається до Китаю, де застає жахливу картину – майже всіх представників братства знищила група Тамплієрів, що носить назву «Вісім Тигрів» на чолі з лідером на ім’я Zhang Yong.

Скріншот 3 - огляд комп`ютерної гри Assassin's Creed Chronicles: ChinaЙого можна описати, як холоднокровного, амбіційного та кривавого чоловіка, котрий готовий піти на все, щоб лише знищити ассасінів. Об'єднавшись зі своїм вчителем – майстром ассасіном Wang Yangming-ом та ведена почуттям помсти, Shao починає полювання на представників вісімки, котрих вона усуває одного за одним. Під час проходження цього нелегкого шляху головна героїня вибереться з полону, побуває в відомому торговому порту Макао, відвідає стародавнє місто Nan'an, пробереться до розкішного палацу імператора The Forbidden City та пробіжиться по знаменитій Великій Китайській Стіні.

Скріншот 4 - огляд комп`ютерної гри Assassin's Creed Chronicles: ChinaЯкщо ви хоч раз грали у класичні частини Prince of Persia, то ігровий процес цього проекту не буде для вас чимось новим. Зазвичай, ігровий рівень можна пройти трьома різними способами. Першим є абсолютний Stealth, ви, мов воїн тіні, пробираєтесь крізь табір ворога, залишаючи при цьому усіх оточуючих супротивників у спокої. Другим є шлях тихого вбивці, коли з самого початку ви, не піднімаючи тривоги, знешкоджуєте більшість ворогів, а вже потім без перешкод йдете до головної цілі. Третім видовищним, але не найефективнішим, є стиль відкритого бою.

Скріншот 5 - огляд комп`ютерної гри Assassin's Creed Chronicles: ChinaХоча Shao майстерно володіє мечем та метальними ножами, вона у більшості випадків буде протистояти декільком супротивникам одночасно, які зовсім не йдуть на поступки та володіють зброєю не гірше, ніж головна героїня. Хочеться додати, що складність гри поступово зростає з кожною місією. Якщо на початку вам будуть протистояти лише звичайні охоронці та лучники, а шляхів прихованого проникнення буде вдосталь, то в кінці будьте готові до зустрічі з елітними піхотинцями в металевій броні, воїнами обладнаними важкими арбалетами та мушкетами, а, також, майстрами фехтування, що змусять вас добряче понервувати.

Скріншот 6 - огляд комп`ютерної гри Assassin's Creed Chronicles: ChinaВ цілому Assassin's Creed Chronicles: China викликала у нас суперечливі емоції, з одного боку ми отримали велике задоволення від проходження сюжету, але місцями гра викликала у нас стільки негативу, що хотілося кинути її на пів дорозі. Отже, якщо вам подобаються ігри даного жанру, ви є фанатом серії Assassin's Creed і вас не відлякує надмірна хардкорність – спробуйте пограти в цей непоганий проект. Ласкаво просимо до стародавнього Китаю - відчуйте себе старовинним героєм та пориньте у нові пригоди!

Скріншот 7 - огляд комп`ютерної гри Assassin's Creed Chronicles: China"I was born into captivity. One of many Concubines. When the Brotherhood came for us, I saw freedom, I saw a future."

"I will undo all that you have done. I will rebuild the Brotherhood and recruit those who wish to make our land a place of freedom, those ready to die to fight men like you. Your Templar world will not happen. The Assassins will rise again."

Скріншоти комп`ютерної гри Assassin's Creed Chronicles: China
Скріншот 8 - огляд комп`ютерної гри Assassin's Creed Chronicles: China

Скріншот 9 - огляд комп`ютерної гри Assassin's Creed Chronicles: China

Скріншот 10 - огляд комп`ютерної гри Assassin's Creed Chronicles: China

Скріншот 11 - огляд комп`ютерної гри Assassin's Creed Chronicles: China

Скріншот 12 - огляд комп`ютерної гри Assassin's Creed Chronicles: China

Скріншот 13 - огляд комп`ютерної гри Assassin's Creed Chronicles: China

Скріншот 14 - огляд комп`ютерної гри Assassin's Creed Chronicles: China

Скріншот 15 - огляд комп`ютерної гри Assassin's Creed Chronicles: China
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
m.korsun@ukr.net

© 2015-2019 Усі права захищені