Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | m.korsun@ukr.net

Огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed: Revelations
Скріншот 1 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed: Revelations

Привіт усім фанатам пригодницьких ігор, сьогодні у випуску ми оглянемо останню частину серії Assassin’s Creed присвячену пригодам відомого флорентійського майстра гільдії вбивць. Зустрічайте нашого сьогоднішнього гостя Assassin’s Creed: Revelations – це комп’ютерна гра в жанрі Action-Adventure, Stealth розроблена канадською студією Ubisoft Montreal при кооперації з Ubisoft Annecy, Ubisoft Massive, Ubisoft Quebec, Ubisoft Singapore, Ubisoft Kyiv та видана французькою компанією Ubisoft п’ятнадцятого листопада 2011 року на PlayStation 3 і Xbox 360, а вже починаючи з двадцять дев'ятого листопада цього ж року всі зацікавлені могли придбати собі PC версію даного ігрового проекту.

Скріншот 2 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed: RevelationsІсторія Дезмонда Майлса продовжується: після успішного знайдення "Яблука Едема" на території Колізею та не дуже приємного інциденту, що стався у процесі його отримання, цей молодий ассассін опиняється в стані близькому до коми. От не треба було тягти свої руки першим до інопланетного артефакту - і все б було добре. На щастя на допомогу Шону Гастінгсу та Ребеці Крейн приходить батько головного героя - Уільям Майлс. Він пропонує помістити свого сина в Анімус і сподівається, що це призведе, хоч до якогось позитивного результату.

Скріншот 3 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed: RevelationsЯк наслідок, це рішення фактично рятує Дезмонду життя, але не позбавляє його від усіх проблем. Горе ассассін нарешті приходить до тями, але опиняється у досить дивному місці, схожому на пляж з блакитним морем. В цей же момент, звідки не візьмись, йому зустрічається Клей Качмарек, відомий вам більше з попередніх ігор серії, як "Об'єкт 16". Новий віртуальний колега сповіщає головному герою зовсім не радісну звістку – він не зможе успішно вийти з Анімусу доки всі його спогади далеких предків не будуть синхронізовані. Не маючи особливого вибору, Дезмонд вирішує пройти цей складний шлях до кінця.

Скріншот 4 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed: RevelationsСюжет гри розпочинається після фіналу попередньої частини серії Assassin's Creed: Brotherhood. І ось ми вже через декілька хвилин переносимося у спогади добре знайомого персонажа – верховного магістра ордену італійських Ассассінів – Еціо Аудіторе да Фіренце, який незважаючи на свій вік вирішує податися в ще одну небезпечну подорож. У свої п’ятдесят два роки він відшукує листи власного батька, в яких знаходить інформацію про опис давно втраченої бібліотеки ордену, яка в свій час належала не аби кому, а самому Альтаїру ібн Ла-Ахаду – головному герою оригінальної Assassin’s Creed.

Скріншот 5 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed: RevelationsВирушивши на її пошуки з Риму, після декількох довгих місяців подорожі Еціо нарешті дістається до покритої снігом стародавньої фортеці–поселення Масіафу, яка колись слугувала притулком для всіх учасників ордену. На порозі його зустрічає ціла армія візантійських тамплієрів на чолі з жорстоким капітаном на ім'я Леандрос. Не зважаючи на всю свою майстерність поводження з прихованими клинками, головному герою не вдається перемогти у бою та він потрапляє у полон. На щастя голова тамплієрів виявляється досить легковажним, адже недооцінює вміння і можливості старого і досвідченого магістра ордену, за що згодом і розплачується власним життям.

Скріншот 6 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed: RevelationsВ ході усіх цих пригод Еціо все-таки знаходить вхід до бібліотеки, але двері до неї виявляються міцнішими за сталь і просто так не відкриваються. Щоб відчинити їх потрібні п’ять спеціальних ключів, які потрібно буде віднайти у місті Константинополь – відомого також під назвою Стамбул. Прибувши у порт, головний герой знайомиться з майстром-ассассіном та водночас верховним магістром ордену в османській імперії – Юсуфом Тазімом, який відразу починає кепкувати та знайомить нас з околицями міста. З цього і починається нова сторінка історії заключної частини трилогії присвяченої італійському ассассіну Еціо Аудіторе.

Скріншот 7 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed: RevelationsПротягом проходження гри головний герой побуває у десятці напружених ситуацій, зустрінеться зі старими знайомими, переживе біль втрат та радість возз'єднання з найдорожчими для нього людьми. Радує й те, що розробникам вдалося лаконічно розповісти і ще більше розкрити нам історію Альтаїра ібн Ла-Ахада, поставивши усі крапки над "і" у запитаннях фанатів, що залишилися після проходження першої гри серії. Як завжди, окрім основної сюжетної лінії на вас чекають додаткові завдання.

Скріншот 8 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed: RevelationsВи зможете відновлювати Константинополь, інвестуючи гроші в відбудову торгових лавок та історичних пам'яток, влаштовувати полювання на візантійських тамплієрів, а точніше капітанів, руйнуючи при цьому їхні вежі, котрі слугують для них імпровізованими штаб-квартирами, тим самим звільняючи місто від впливу ваших ворогів. Виконання цих додаткових активностей згодом буде приносити прибуток головному герою, який ви зможете витрачати, як душа забажає: купуйте нові мечі чи обладунки у коваля, поліпшуйте місткість сумок з припасами у кравців, придбайте швидкодіючу отруту у лікарів або відновіть ще декілька торгових лавок.

Скріншот 9 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed: RevelationsНе обійшлася гра без колекційних предметів. Окрім вже знайомих скриньок з грошима розкиданих по всьому місту на вас чекатиме збір фрагментів анімуса та пошук втрачених мемуарів відомого османського майстра-ассассіна Ісхак-Паші.

А зараз ми хочемо звернути вашу увагу на ігровий процес, який, правду кажучи, суттєво не змінився у порівнянні з тим, що ми бачили у Assassin's Creed: Brotherhood, але й тут на вас чекає декілька важливим особливостей.

Скріншот 10 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed: RevelationsУ арсеналі Еціо з'явитися новий прихований клинок під назвою "Hookblade", за допомогою якого можна буде без будь-яких проблем швидко забиратися на верхівки будівель, переміщатися з одного місця на інше по розтягнутим між дахами будинків мотузкам або тихо знешкоджувати більшість супротивників. Зміни торкнулися і системи загальновідомості - зазвичай головний герой перебуває у статусі інкогніто, але якщо ви будете скоювати багато протиправних дій у відношенні до звичайних громадян чи міської варти, тамплієри дізнаються про це, а згодом можуть атакувати одне з ваших укриттів.

Скріншот 11 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed: RevelationsУ цьому разі його доведеться боронити у стилі класичного Tower Defense, розставляючи різних юнітів на верхівках будівель та будуючи барикади на шляху наступу. Статус головного героя можна повернути до нейтрального, підкуповуючи міських глашатаїв та знешкоджуючи свідків. На жаль або на щастя розвішені постери з обличчям ассасіна та грошовою винагородою залишилися в минулому. Розробники не обійшли стороною систему рекрутингу ассассінів, що прийшла до смаку багатьом гравцям у попередній грі серії.

Скріншот 12 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed: RevelationsВи, як і раніше, можете набирати місцевих жителів у орден, рятуючи їх від біди. А вже згодом кликати новобранців на допомогу у бою або направляти на себе потужний град стріл, вбиваючий всіх ворогів довкола за лічені секунди. Але й тут є деякі зміни - тепер у рекрутів з'явилася певна спеціалізація: один з них майстерно вправляється з мечем, другий надає перевагу важким сокирам, третій добре володіє прихованим клинком, а четвертий вміє влучно стріляти з арбалета, що в свою чергу вносить хоч якесь різноманіття.

Скріншот 13 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed: RevelationsБільше того, сімом щасливчикам пощастить стати майстрами-ассассінами, під пильним наглядом майстра Аудіторе та згодом приходити на захист інших учасників братства. Усіх рекрутів можна відправляти виконувати завдання, присвячені обороні від тамплієрів у різних куточках Середзем'я. Вони можуть відвідати дванадцять різних міст, починаючи з Александрії та закінчуючи Тунісом, а у разі успішного завершення контрактів принесуть вам ще більше грошей та підвищать власні навички. Новою особливістю цієї частини серії є подальший розвиток піротехнічних здібностей головного героя.

Скріншот 14 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed: RevelationsЯкщо в Італії Еціо користувався лише димовими бомбами для втечі від розлюченої охорони, то в цій грі ви зможете відчути себе справжнім піроманіяком. Адже тепер можна збирати собі вибухові пристрої різних видів на спеціальному станку: спочатку треба буде обрати тип бомби – летальну, тактичну або відволікаючу, а потім вибрати один з чотирьох представлених корпусів, вид пороху та начинку вашого смертельного подарунку. Залежно від вибору можна зібрати картечні та отруйні розтяжки, бомби, що покриватимуть поле бою густим чорним димом або відволікатимуть варту гучним вибухом.

Скріншот 15 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed: RevelationsРецептів дуже й дуже багато – тож експериментуйте. Але якщо у вас не буде натхнення розбиратися з цим складним процесом, то слід завітати на міський ринок - там вас чекатиме досить незвичний персонаж на ім'я Пірі Рейс.

Ця персона похилого віку є колишнім капітаном отаманського флоту та майстерним картографом, але у нього ще одна пристрасть – бомби, з рецептом виготовлення яких та принципом дії кожної з них він вас залюбки познайомить.

Скріншот 16 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed: RevelationsЄдиною проблемою, що сталася у нас на шляху до фіналу став баг при битві з одним із босів. На її початку гра просто закривалася з критичною помилкою, не допомогли перезавантаження, зміна опцій графіки та танці з бубном навколо персонального комп’ютера. Вирішити її вдалося лише шляхом зниження пріоритету гри в диспетчері задач та налаштуванню опцій під два процесорні ядра, від чого ми билися з ворогом у епічному slow motion, але все-таки перемогли його. Сподіваємося, що розробники звернуть увагу на цю проблему та полагодять її у PC версії та при випуску Assassin’s Creed The Ezio Collection на Xbox One та PS 4.

Скріншот 17 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed: RevelationsВ цілому Assassin’s Creed: Revelations вийшов чудовим завершенням трилогії, незважаючи на невелику проблему, з якою ми стикнулися протягом проходження гри. Тож, якщо ви є фанатом серії чи вам просто подобаються пригодницькі ігри, то цей проект остаточно вартий вашої уваги та коштів. А ми бажаємо усім нашим читачам удачі та до зустрічі у наступному випуску!

Скріншоти комп`ютерної гри Assassin’s Creed: Revelations
Скріншот 18 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed: Revelations

Скріншот 19 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed: Revelations

Скріншот 20 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed: Revelations

Скріншот 21 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed: Revelations

Скріншот 22 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed: Revelations

Скріншот 23 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed: Revelations

Скріншот 24 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed: Revelations

Скріншот 25 - огляд комп`ютерної гри Assassin’s Creed: Revelations
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
m.korsun@ukr.net

© 2015-2019 Усі права захищені