Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | m.korsun@ukr.net

Огляд доповнення Batman Arkham City: Harley Quinn's Revenge
Скріншот 1 - огляд dlc Batman Arkham City: Harley Quinn's Revenge

Привіт всім фанатам коміксів, ми продовжуємо огляд серії ігор про відомого багатьом фанатам вухастого детектива всесвіту DC і на черзі у нас огляд сюжетного доповнення до прекрасного ігрового проекту Batman: Arkham City під назвою Batman Arkham City: Harley Quinn's Revenge. Дане DLC було розроблене  британською студією Rocksteady Studios та видана при підтримці американської компанії Warner Bros. Interactive Entertainment та DC Comics двадцять дев'ятого травня 2012 року на PC, PlayStation 3 та Xbox 360. Події сюжету розгортаються через декілька місяців після фіналу Batman: Arkham City.

Скріншот 2 - огляд dlc Batman Arkham City: Harley Quinn's RevengeЧерез загибель Хьюго Стренджа в'язниця "Arkham City" перестала функціонувати, приватна військова корпорація "Тигр" передала у руки урядовців та сил правопорядку усіх ув'язнених злочинців та супер-злочинців, яких відразу відправили до інших місць позбавлення волі. Стіни колишньої в'язниці знесли і до міста приєдналися декілька знайомих районів. Йшли дні, поліція Готема разом з іншими службами поступово відновлювала комунікаційні системи та встановлювала контроль над нещодавно приєднаними районами міста, громадяни Готема почали жити звичним життям, більше не перебуваючи в постійному страху перед бандитами.

Скріншот 3 - огляд dlc Batman Arkham City: Harley Quinn's RevengeЗнайомий нам мільярдер – Брюс Уейн у ролі Бетмена продовжував стояти на варті і запобігати злочинам, незважаючи на ті тяжкі події, які йому не так давно довелося пережити у недалекому минулому. Єдиним куточком Готема, що залишився під контролем злочинців був індустріальний район міста, в якому не так давно перебувала банда Джокера, а з його смертю головою банди стала його дівчина Харлі Квін. Вона разом з багаточисленними приспішниками ні в яку не хотіла віддавати "свій" район у руки уряду та поліції, а всі вмовляння чи переговори були марними.

Скріншот 4 - огляд dlc Batman Arkham City: Harley Quinn's RevengeСклалася досить напружена ситуація – поліція заблокувала усі виїзди з індустріального району Готема та чекала поки учасники банди не здадуться добровільно. Так тривало до одного дня, під час якого бандити захопили у заручники декілька поліцейських. Швидко реагуючи на цей зухвалий вчинок, комісар Гордон закликав Бетмена врятувати своїх колег, але Брюс, який без страху, самотужки пішов визволяти представників GPD так і не повернувся з цього небезпечного завдання. Барбара Гордон, знайома усім фанатів коміксів DC, як Batgirl почала нервуватися за життя Брюса та попросила свого хорошого знайомого Тіма Дрейка або просто Робіна з'ясувати, що насправді сталося з Бетменом на території індустріального району та врятувати його від бандитів.

Скріншот 5 - огляд dlc Batman Arkham City: Harley Quinn's RevengeНе в змозі відмовити, Робін погоджується допомогти. Прибувши на місце, головний герой відразу починає давати прочухана усім бандитам та приступає до пошуків свого наставника та дуже гарного друга.

Протягом проходження цього доповнення Робін стикнетеся з десятками бандитів, які будуть зовсім не раді його бачити, постарається врятувати усіх горе-поліцейських, привітається з Харлі Квін та врешті-решт врятує Бетмена, який таки втрапив у халепу, незважаючи на увесь свій багаторічний досвід.

Скріншот 6 - огляд dlc Batman Arkham City: Harley Quinn's RevengeІгровий процес за Робіна не сильно відрізняється від Бетмена, але він все-таки має у своєму рукаві декілька козирів. Головний герой може в рукопашну роздавати на горіхи усім бандитам за допомогою своїх кулаків чи сталевої палиці, але окрім знайомого бетарангу, беткігтя, спеціального вибухового гелю, шифрувального секвенсору та димової гранати в арсеналі Робіна є свої унікальні гаджети. Першим з них буде Bullet Shield – цей щит зможе тимчасово захистити головного героя від вогнепальних атак та не раз врятує йому життя. За його допомогою можна пройти під шквальним вогнем стаціонарної турелі чи автомата, не отримавши ушкоджень.

Скріншот 7 - огляд dlc Batman Arkham City: Harley Quinn's RevengeДругим гаджетом , що добре допоможе вам у бійках з супротивниками, буде спеціальна світлошумова міна, яку Робін може закріпити на одному із супротивників під час битви. Вона зможе миттєво вивести з ладу вашого супротивника та осліпити на короткий період часу усіх його напарників, що дасть вам змогу ще швидше нейтралізувати їх в бою лише парою ударів. Недоліків у цього DLC було лише два. Першим була ціна в десять вічнозелених доларів, що на той час було достатньо дорого, а другим було те, що його можна було пройти за півтори години і це за умови, що ви хочете здобути собі усі ачівменти.

Скріншот 8 - огляд dlc Batman Arkham City: Harley Quinn's RevengeВ цілому ж  Batman Arkham City: Harley Quinn's Revenge – вийшло непоганим доповненням до насправді чудової гри та давало змогу усім фанатам темного лицаря ще раз зануритися  до вишуканого всесвіту коміксів DC та побачити знайомих героїв. Тож, якщо ви є прихильником серії Batman та вам прийшлись до смаку Batman: Arkham Asylum і Batman: Arkham City – спробуйте зіграти в це невелике, але в той же час файне доповнення. Ми бажаємо усім нашим читачам удачі та до зустрічі у наступному випуску!

Скріншоти доповнення Batman Arkham City: Harley Quinn's Revenge
Скріншот 9 - огляд dlc Batman Arkham City: Harley Quinn's Revenge

Скріншот 10 - огляд dlc Batman Arkham City: Harley Quinn's Revenge

Скріншот 11 - огляд dlc Batman Arkham City: Harley Quinn's Revenge

Скріншот 12 - огляд dlc Batman Arkham City: Harley Quinn's Revenge

Скріншот 13 - огляд dlc Batman Arkham City: Harley Quinn's Revenge

Скріншот 14 - огляд dlc Batman Arkham City: Harley Quinn's Revenge

Скріншот 15 - огляд dlc Batman Arkham City: Harley Quinn's Revenge

Скріншот 16 - огляд dlc Batman Arkham City: Harley Quinn's Revenge
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
m.korsun@ukr.net

© 2015-2019 Усі права захищені