Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | m.korsun@ukr.net

Огляд доповнення Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart
Скріншот 1 - огляд dlc Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart

Привіт усім фанатам коміксів, на дворі вже листопад, а це значить лише одне – традиційний шквал осінніх ігрових проектів розпочато! Вже до релізу дісталася очікувана багатьма нова частина Call of Duty, а Dishonored 2 та Watch Dogs 2 з'являться на ігрових платформах протягом декількох наступних тижнів. Не хвилюйтеся, усі новинки листопада ми точно не пропустимо повз себе, тож очікуйте "свіжих" рецензій найближчим часом. Темою цього випуску стане огляд доповнення, присвяченого пригодам знаменитого вухастого детектива міста Готем, що час від часу тримає у страху усі кримінальні структури, босів різних синдикатів і вуличних банд.

Скріншот 2 - огляд dlc Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart HeartЗустрічайте нашого сьогоднішнього гостя Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart – це сюжетне доповнення до однойменної гри в жанрі Action-Adventure, Stealth розробленої канадською студією WB Games Montréal та видана американською компанією Warner Bros. Interactive Entertainment при підтримці DC Comics двадцять другого квітня 2014 року на PC, PlayStation 3 та Xbox 360. З моменту фіналу Batman: Arkham Origins проходить деякий час. Місто нарешті починає поступово оговтуватися від усіх тих жахів, які не оминули його жителів протягом тієї однієї ночі.

Скріншот 3 - огляд dlc Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart HeartЯкщо пам’ятаєте, це тоді, коли за Бетменом полювала половина кримінальних кланів разом з найманими вбивцями з метою зірвати куш у п’ятдесят мільйонів доларів. Багато хто з вас добре знає, що молодий детектив успішно пережив усі ті пригоди, добряче надававши по пиці багатьом злочинцям. На вулиці Готема прийшли зимові свята і, як завжди, відомий мільйонер – Брюс Уейн вирішив влаштувати традиційний прийом у власному маєтку. В цей різдвяний вечір до нього прийшли багато знаменитостей, бізнесменів та політичних діячів.

Скріншот 4 - огляд dlc Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart HeartЦя визначна подія примітна не тільки завдяки присутності стількох видатних особистостей, а ще й тим, що на ній вручається нагорода "Wayne Foundation Humanitarian of the Year Award". Премія надається тій людині, котра протягом року зробила якомога більше добрих справ на благо міста та його жителів. Цьогорічним щасливчиком та лауреатом стає президент "GothCorp." - Ферріс Бойл, котрий урочисто отримує сертифікат персонально від Брюса Уейна під оплески всіх присутніх гостей. І от вже здається, що цей святковий вечір пройде без будь-яких проблем.

Скріншот 5 - огляд dlc Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart HeartКоли нарешті усі гості добре розслабилися і почали насолоджуватися усілякими ласощами, живою музикою без запрошення до маєтку увірвалися бандити Пінгвіна на чолі з незвичним чоловіком на прізвисько "Містер Фріз". Одягнений у спеціальний механічний костюм, він вмить заморожує більшість присутніх за допомогою кріогенної зброї. Брюс одразу розуміє, що незважаючи на холодний візит незваних бандитів, у його домі скоро стане дуже гаряче та стрімголов біжить за своїм костюмом до бет-печери.

Скріншот 6 - огляд dlc Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart HeartПоки Альфред допомагає гостям дістатися безпечного місця у маєтку, Бетмен починає у фірмовому стилі вибивати інформацію з бандитів. Виявляється, що головною ціллю їхнього візиту став Ферріс Бойл, але нащо він їм достеменно невідомо. Хоч детектив з усіх зусиль намагається врятувати боса «GothCorp.» з рук бандитів, він зазнає поразки. Іншими словами Брюс потрапляє у крижану пастку і змушений дивитися як містер Фріз забирає Ферріса прямо з під носу. Тоді він вирішує піти по сліду незвичного злодія, з чого і починається сюжетне оповідання гри.

Скріншот 7 - огляд dlc Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart HeartПротягом проходження доповнення ви, як і у Batman: Arkham Origins зможете вільно пересуватися містом. Хоча на відміну від оригінальної гри тут ви маєте доступ лише до трьох центральних районів замість шести. Під час розслідування Бетмен зустрінеться з Пінгвіном, розкриє усі секрети "GothCorp.", одночасно з порятунком багатьох працівників цієї корпорації, а в кінці стикнеться у відкритому бою з самим містером Фрізом. Слід сказати, що в рамках сюжетного доповнення розробники старанно та правдиво розкрили образ одного з культових супер-злодіїв всесвіту коміксів DC, одночасно показавши нам його трагічну історію.

Скріншот 8 - огляд dlc Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart HeartІгровий процес в свою чергу майже не змінився, адже головний герой як і раніше може майстерно чистити пики бандитам у ближньому бою, використовуючи при цьому багаточисленні гаджети або тихо нейтралізовувати озброєних супротивників з укриття. Складається таке враження, що розробники намагалися максимально урізноманітнити гру. Так, наприклад, більшість завдань Бетмен буде виконувати в умовах наднизьких температур. В цьому йому допоможе спеціальний XE Batsuit, розроблений для виживання головного героя саме в таких умовах.

Скріншот 9 - огляд dlc Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart HeartДо нього в комплекті йдуть термічні рукавички та термозаряджений бетаранг, який стане у нагоді, коли буде потрібно скинути на голову противникам декілька крижаних бурульок. Більшість супротивників залишилися без змін, з'явився лише один новий тип бійців озброєних кріогенними гвинтівками. Єдиним недоліком доповнення є його відносно невелика тривалість, адже основна сюжетна лінія проходиться лише за дві години. Звісно ви ще трохи зможете розтягнути час, розміновуючи бомби Анаркі чи рятуючи заморожених полісменів від смерті, але це максимум доступний у грі.

Скріншот 10 - огляд dlc Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart HeartВ цілому Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart є непоганим DLC. Воно є єдиним продуктом в складі Season Pass, котрий дійсно вартий вашої уваги. На жаль чи на щастя мультиплеєрний режим не знайшов прихильників серед фанатів гри, а ігрові лобі залишаються абсолютно порожніми. Тож, якщо вам сподобався Batman: Arkham Origins спробуйте зіграти в це непогане доповнення, а ми бажаємо усім нашим читачам удачі та до зустрічі у наступному випуску!

Скріншоти доповнення Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart
Скріншот 11 - огляд dlc Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart Heart

Скріншот 12 - огляд dlc Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart Heart

Скріншот 13 - огляд dlc Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart Heart

Скріншот 14 - огляд dlc Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart Heart

Скріншот 15 - огляд dlc Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart Heart

Скріншот 16 - огляд dlc Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart Heart

Скріншот 17 - огляд dlc Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart Heart

Скріншот 18 - огляд dlc Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart Heart
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
m.korsun@ukr.net

© 2015-2019 Усі права захищені