Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | m.korsun@ukr.net

Огляд комп`ютерної гри BioShock Infinite
Скріншот 1 - огляд комп`ютерної гри BioShock Infinite


Сьогодні у випуску ми вирішили оглянути ще один шедевр ігрової індустрії від талановитого американського геймдизайнера Кена Левіна.

Зустрічайте нашого сьогоднішнього гостя BioShock Infinite - це комп`ютерна гра в жанрі First-person shooter, Action-Adventure розроблена американською студією Irrational Games та видана при підтримці 2K Games двадцять шостого березня 2013 року на PC, PlayStation 3, Xbox 360.

Скріншот 2 - огляд комп`ютерної гри BioShock InfiniteПодії основного сюжету гри розгортаються у 1912 році. На цей раз ви відчуєте себе у ролі тридцяти восьми річного приватного детектива на ім'я Букер Девітт. Справи у нашого героя йдуть дуже й дуже кепсько: він загруз по вуха в карткових боргах, не може відірватися від склянки з віскі, весь час палить цигарки та вже майже змирився зі своїм нікчемним скрутним становищем. Все це продовжується до настання одного дня, коли до його офісу завітала любязна пара незнайомців та запропонувала йому угоду від якої неможливо було відмовитися.

Скріншот 3 - огляд комп`ютерної гри BioShock InfiniteДовго не роздумуючи, детектив погоджується виконати для невідомої пари просте, на перший погляд, завдання – привести їм дівчину на ім'я Елізабет із загадкового міста в обмін на погашення усіх гральних боргів. Тож, однієї похмурої ночі головний герой разом з двома незнайомцями прибуває до маяка, де він стрімко здіймається в небо та потрапляє до Колумбії – величного окутаного білими хмарами міста "легшого за повітря", місця спокою, гармонії, краси, відпочинку та духовного очищення.

Скріншот 4 - огляд комп`ютерної гри BioShock InfiniteПрибувши до Колумбії ви не будете з перших хвилин переживати за життя і здоров'я досвідченого детектива, адже тут не буде ні мерзенних сплайсерів, ні мутантів - пауків, ні знайомих вам Великих Татусів та інших жахів підводного міста Rapture. Місцеві жителі, навпаки, з радістю приймають Букера Девітта до себе в гості. Оцінивши ярмарку та добросусідський колорит, детектив береться до виконання поставленого перед ним завдання та починає розшукувати невідому йому дівчину.

Скріншот 5 - огляд комп`ютерної гри BioShock InfiniteЗавітавши на лоторею, головний герой вчиняє бійку, після якої все йде шкеребеть - тепер на нього полюють усі сили правоохороних органів міста. Тікаючи від переслідування та даючи відсіч поліцейським, Букер добирається до вежі в якій проживає таємнича красуня. Детектив виявляє, що дівчина все своє життя мріяла вибратися з башти та відкрити для себе навколишній світ. Елізабет не в захваті від неочікуваного візиту незнайомця та готова надавати стусанів головному герою за допомогою книжки "Принципи квантової механіки".

Скріншот 6 - огляд комп`ютерної гри BioShock InfiniteОбєднавшись разом Букер і дівчина тікають з вежі, але їх настигає вірний захисник та хранитель Елізабет - Соловей, що являє собою величезну літальну машину, готову, не зважаючи ні на що, захищати її від будь-яких незнайомців чи кривдників. Під час проходження основного сюжету вам доведеться не раз і не двічі стрімголов тікати від механічного знайомого, витягувати Елізабет зі скрутних ситуацій, прориватися через ряди супротивників, приймати складні рішення та протистояти правителю Колумбії - Захарію Комстоку.

Скріншот 7 - огляд комп`ютерної гри BioShock InfiniteВ цілому гра може похизуватися декількома яскравими нововведеннями серії. Тут відразу хочеться звернути увагу на Елізабет, напевно, найкращого із напарників, що зустрічалися вам коли - небудь в іграх. Ця двадцятирічна блакитноока дівчина вміє за себе постояти. Вона, ні разу, не кине Букера у біді, а якщо треба то й забезпечить його необхідною зброєю, ліками чи боєприпасами. Можна з впевненістю сказати, що вона не є черговим електронним болванчиком, якими є напарники в більшості інших комп'ютерних ігор.

Скріншот 8 - огляд комп`ютерної гри BioShock InfiniteВона – повноцінний ігровий персонаж, що змінюється протягом проходження основної сюжетної лінії. З наївного дівчиська з юнацьким максималізмом, вона перетворюється в сильну, вольову дівчину зі власною мотивацією, характером, темпераментом, світоглядом, почуттям гідності та купою інших особистих якостей. До переваг гри ми хочемо віднести відмінну акторську гру та чудовий музикальний супровід. Трой Бейкер, Кортні Дрейпер, Дженніфер Хейл, Олівер Вайер та інші актори, що займалися озвученням ігрових персонажів зробили свою роботу, без перебільшень, на п'ять з плюсом.

Скріншот 9 - огляд комп`ютерної гри BioShock InfiniteМузикальний супровід, написаний Гаррі Шиманом, лаконічно передає настрій головного героя, оточуючих його персонажів та стан ігрового всесвіту в цілому. Осторонь не залишається шалена динаміка боїв та різноманітність представленої зброї. Адже кожен з вас зможе озброїти головного героя на свій смак, починаючи від звичайного пістолета та закінчуючи кулеметом Гатлінга і ракетною установкою. В бою головний герой, захищений спеціальним електромагнітним полем, не посоромиться використовувати аерокрюк та плазміди, які в цій частині серії мають назву Vigor's.

Скріншот 10 - огляд комп`ютерної гри BioShock InfiniteВ деяких місцях вам дадуть змогу використовувати аеротраси, котрі дозволяють досить швидко змінити свою дислокацію під час бою, що в свою чергу додає ще більшої динаміки усім бойовим зіткненням з великою кількістю супротивників. В цілому, Bioshock Infinite разом з сюжетними доповненнями Burial at Sea - Episode 1 та Burial at Sea - Episode 2 – прекрасний шедевр Кена Левіна та найкращий проект поміж ігор 2013 року. Для фанатів жанру First-person shooter, Action-Adventure - це беззаперечний Must have and Must be played.

Скріншот 11 - огляд комп`ютерної гри BioShock Infinite

"Bring us the girl, and wipe away the debt."

Elizabeth: What happens if someone finds us here?
Booker DeWitt: We tell them we got lost looking for the bathroom.
Elizabeth: And that works?
Booker DeWitt: Not usually, no.

Скріншоти комп`ютерної гри BioShock Infinite
Скріншот 12 - огляд комп`ютерної гри BioShock Infinite

Скріншот 13 - огляд комп`ютерної гри BioShock Infinite

Скріншот 14 - огляд комп`ютерної гри BioShock Infinite

Скріншот 15 - огляд комп`ютерної гри BioShock Infinite

Скріншот 16 - огляд комп`ютерної гри BioShock Infinite

Скріншот 17 - огляд комп`ютерної гри BioShock Infinite

Скріншот 18 - огляд комп`ютерної гри BioShock Infinite

Скріншот 19 - огляд комп`ютерної гри BioShock Infinite
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
m.korsun@ukr.net

© 2015-2019 Усі права захищені