Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | m.korsun@ukr.net

Огляд комп`ютерної гри Call of Duty: Advanced Warfare
Скріншот 1 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: Advanced Warfare

Cьогодні буду радий представити вам гру, котра насичена ураганним екшеном і безліччю цікавих, досить  різноманітних військових операцій. Зустрічайте Call of Duty: Advanced Warfareце комп'ютерна гра в жанрі First-person shooter, одинадцята по рахунку в серії ігор Call of Duty розроблена американською студією Sledgehammer Games і випущена компанією Activision четвертого листопада 2014 року на PC, PS3, PS4, Xbox 360 та Xone.

Відверто кажучи, досить скептично ставився до анонсів про розробку цього проекту, адже враховуючи досвід попередньої Call of duty: Ghost  "гри лише про собаку", котра вийшла м'яко кажучи "не дуже вдалою", від нової частини серії у мене не було очікувань чогось нового і досить інноваційного, але відразу можу сказати, що помилявся і гра мене не розчарувала. 

Скріншот 2 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: Advanced WarfareВже з перших хвилин ми можемо побачити  досить багато особливостей і інновацій  даної серії: по–перше це нарешті некст ген рівень графіки, завдяки якому ми можемо із захватом спостерігати за кінематографічними сценами вибухів, перестрілок, переслідувань, руйнувань  багатьох споруд, повітряними і танковими битвами, також слід відмітити досить високий рівень деталізації гри, що проявляється в вискоякісному опрацюванні оточення і персонажів.

По–друге це досить значні геймплейні інновації, які стали можливі завдяки впровадженню розробниками в гру тактичного екзоскелету. Ви можете швидко бігати і підстрибувати на декілька метрів вгору, забиратися на віддалені виступи за допомогою спеціального гака-кішки, ставати невидимим для супротивників на короткий період часу, швидко ухилятися від ворожого вогню, встановлювати спеціальний захисний щит, створювати тимчасові радіоперешкоди, управляти бойовим дроном.

Скріншот 3 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: Advanced WarfareЗавдяки цим інноваціям проходження кожної з місій є унікальним, адже ми вільно можемо обирати, яким шляхом чи за допомогою якого із представлених гаджетів швидко розібратися із супротивниками. Без уваги не залишився і арсенал, який представлений нам великою кількістю футуристичної зброї. Кожен з вас зможе підібрати собі зброю за власним смаком, адже тут ви можете обрати штурмові, лазерні, снайперські гвинтівки,  автоматичні дробовики, ракетниці, гранатомети, самонавідні летальні і тактичні гранати, міни та багато-багато іншого спорядження.

Скріншот 4 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: Advanced WarfareXочеться відмітити досить якісний рівень діалогів головних героїв та більшості основних та другорядних ігрових персонажів, адже ми можемо побачити старання і досить високу якість акторської гри, відчувається, що вони не просто читали діалоги з листка, а намагалися наповнювати їх емоціями згідно з певними сюжетними ситуаціями.

Окремо виділяється відмінна гра Кевіна Спейсі і Троя Бейкера, поготьтеся без них ця частина не була б такою файною, якою вона є на даний момент.

Скріншот 5 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: Advanced WarfareВ цілому вважаю, що дана частина серії вдалася на славу, адже протягом проходження сюжетної лінії ви побуваєте в багатьох країнах і містах світу: мальовнича Греція, похмурий Детройт, засніжена Антарктика, сонячні Ірак Багдад і Нігерія, технологічна Північна Корея. Ми братимемо  участь в десятці військових операцій: починаючи від звичайних місії по порятунку заручників і закінчуючи масивними штурмовими операціями, використовуючи танки, літаки і важкі броньовані тактичні екзокостюми.

Якщо ви думаєте, чи варто грати в Call of Duty: Advanced Warfare можна з впевненістю сказати вам, так варто! Адже в цій частині розробникам вдалося гармонійно поєднати досить цікаву  сюжетну історію з великою кількістю ураганного екшену. Чесно кажучи, все-таки ефекту Wow не сталося, хоча ця частина серії є досить непоганою, але вона не дотягує до рівня першої і другої Сall of duty: Modern Warfare чи до Сall of Duty: Black ops 2.

Скріншоти комп`ютерної гри Call of Duty: Advanced Warfare
Скріншот 6 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: Advanced Warfare

Скріншот 7 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: Advanced Warfare

Скріншот 8 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: Advanced Warfare

Скріншот 9 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: Advanced Warfare

Скріншот 10 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: Advanced Warfare

Скріншот 11 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: Advanced Warfare

Скріншот 12 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: Advanced Warfare

Скріншот 13 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: Advanced Warfare
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
m.korsun@ukr.net

© 2015-2019 Усі права захищені