Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | m.korsun@ukr.net

Огляд комп`ютерної гри Call of Duty: United Offensive
Скріншот 1 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: United Offensive

Привіт усім читачам нашого сайту та фанатам комп'ютерних ігор. Ми продовжуємо огляд популярних ігрових проектів та сьогодні вирішили привернути вашу увагу до одного цікавого dlc. Після успіху оригінального Call of Duty у 2003 році, розробники зрозуміли, що з їх грою все гаразд та вже через рік запропонували усім фанатам ще раз зануритися у атмосферу великої та страшної Другої Світової війни. Зустрічайте нашого сьогоднішнього гостя Call of Duty: United Offensive – це комп'ютерна гра в жанрі First-person shooter розроблена американською студією Treyarch та видана компанією Activision чотирнадцятого вересня 2004 року на PC.

Скріншот 2 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: United OffensiveРозробники із Treyarch не підвели своїх фанів і виконали усі поставленні перед ними завдання, не зруйнувавши при цьому атмосферу гри. Вони постаралися ще більше урізноманітнили ігровий процес, атмосферу бойових зіткнень, додавши у сюжетну кампанію тринадцять нових місій. Як і в оригінальному Call of Duty, ви мали змогу пройти тропами війни у ролі трьох різних персонажів. Першим з яких був капрал, сто першої повітряно-десантної дивізії США на ім'я Скотт Райлі. Цей хоробрий десантник разом з бойовими товаришами братиме участь у Арденнській операції по звільненню Бельгії від нацистських загарбників. Ви переживете потужний контер-наступ ворожої бронетехніки, криваві бої за міста Фой і Фовілль за участю піхотних і моторизованих військ вермахту. Особливо складними будуть епізоди з протистоянням ворожим бронетанковим групам, що укомплектовані Тиграми та PZ-4.

Скріншот 3 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: United OffensiveДругим ігровим персонажем виступає Сержант Королівських ВПС – Джеймс Дойл, що у складі екіпажу важкого бомбардувальника B-17 разом з ескадрильєю летить на зустріч похмурому Роттердаму. Обороняючи літак від постійного вогню ворожих ПВО та атак люфтваффе, бомбардувальники успішно доставляють свій «смертельний вантаж» на окуповані території. Не посоромиться Джеймс і вступити до лав британського управління спецопераціями, де у складі команди S.A.S. проведе декілька диверсійних операцій на території Франції. Також завітає до Сицилії, де здійме у повітря цілий комплекс берегової оборони, рятуючи себе подальшими мотоперегонами з нацистами по маленьким італійським вуличкам та, як наслідок, успішній втечі на захопленому військовому катері.

Скріншот 4 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: United OffensiveТретім ігровим персонажем, як і в оригінальному Call of Duty виступає червоноармієць Юрій Петренко, якому доведеться пережити усі жахи і складнощі найбільшої бронетанкової битви Другої Світової війни неподалеку міста Курськ, точніше поблизу станції Прохорівка. Ви відчуєте себе у ролі командира танку Т 34-85 та разом з бойовими товаришами будете давати відсіч ворожим бойовим машинам. Окрім цього на вас чекатиме четверта за рахунком наступальна операція Червоної армії, в ході якої двадцять третього серпня 1943 року місто Харків було повністю звільнене. Якщо брати до уваги ігровий процес Call of Duty: United Offensive, то можна побачити, що він суттєво не змінився у порівнянні з оригіналом.

Скріншот 5 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: United OffensiveВи, як завжди, озброєний автоматом, гвинтівкою, пістолетом та гранатами разом з іншими бійцями проривалися у стан ворога та захоплювали або знешкоджували важливі для нього об'єкти інфраструктури, документацію чи військову техніку.

Основною відмінністю цієї гри стала досить швидка зміна подій та місць бойових зіткнень, що не давала нам занудьгувати. В один момент ми на джипі стрімголов тікаємо від наступаючих військ вермахту, в інший момент зі зброєю напоготові тримаємо оборону проти танкового прориву, а ще через декілька хвилин у складі диверсійного підрозділу розносимо на шматки важливий залізничний міст та здіймаємо у повітря комплекс берегової оборони.

Скріншот 6 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: United OffensiveУ арсеналі з'явилися нові види зброї представлені важкими кулеметами ДП-27, Browning M1919 та Browning M2, MG-34 та MG-42. Для любителів перестрілок на середніх дистанціях розробники доповнили гру відомими автоматичними гвинтівками. Ви зможете взяти до рук СВТ-40, Gewehr 43 чи FG-42. Не можна обійти стороною зміни мультиплеєрного режиму, що вже прийшовся до смаку багатьом фанатам гри. Розробники додали декілька нових карт та ігрових режимів, що значно урізноманітнили ігровий процес. На вас чекали наступні режими гри: Бій проти всіх, Командний бій, Захоплення прапора, Пошук і знищення, Штурм, хоча, чесно кажучи, до динаміки і адреналінових зіткнень, що панували у таких відомих на той час ігрових проектах, як Quake 3 чи Unreal Tournament, грі було дуже й дуже далеко.

Скріншот 7 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: United OffensiveВ цілому Call of Duty: United Offensive вийшла непоганим доповненням до оригінальної гри, за рахунок чого багато фанатів отримало велику кількість позитивних вражень від нової сюжетної кампанії та різноманіття мультиплеєрного режиму. Тож, якщо вам подобаються напружені збройні протистояння чи ви фанатієте від ігор даного жанру – спробуйте пограти в цей проект, котрий, незважаючи на свій вік, все ще приносить задоволення!

Скріншоти комп`ютерної гри Call of Duty: United Offensive
Скріншот 8 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: United Offensive

Скріншот 9 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: United Offensive

Скріншот 10 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: United Offensive

Скріншот 11 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: United Offensive

Скріншот 12 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: United Offensive

Скріншот 13 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: United Offensive

Скріншот 14 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: United Offensive

Скріншот 15 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty: United Offensive
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
m.korsun@ukr.net

© 2015-2019 Усі права захищені