Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | m.korsun@ukr.net

Огляд комп`ютерної гри Call of Duty
Скріншот 1 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty

Сьогодні ми продовжуємо оглядати old school проекти і на черзі у нас гра, яку в дитинстві чи у ваші університетські роки грав кожен. Зустрічайте нашого сьогоднішнього гостя Call of Duty – це комп'ютерна гра в жанрі First-person shooter розроблена американською студією Infinity Ward та видана компанією Activision далекого двадцять дев'ятого жовтня 2003 року на PC, Xbox 360 та PlayStation 3. Гра перенесе вас до часів жахливої та кривавої Другої Світової війни, коли пів світу об'єдналося у протистоянні могутній нациській імперії. Вам пропонуватимуть пройти крізь три різні кампанії: американську, британську та радянську.

Скріншот 2 - огляд комп`ютерної гри Call of DutyКожна з них кардинально відрізнялася одна від одної та проходила у різні часові рамки. Американська кампанія починалася у ролі рядового солдата 506-го парашутно-піхотного полку - Джо Мартіна, разом з яким ви братимете участь в масштабній військово десантній операції під час битви за Нормандію у 1944 році. В цих запеклих боях ви будете активно звільняти Францію від нациських військ.

Британська кампанія давала змогу вам вжитися у роль сержанта Джека Еванса – учасника шостої десантної дивізії, що разом зі своїми товаришами брав участь в декількох диверсійних операціях. В цій кампанії вперше з'явився один із найвідоміших персонажів серії Call of Duty – капітан Джон Прайс.

Скріншот 3 - огляд комп`ютерної гри Call of DutyНа нашу думку ця кампанія є найцікавішою в усій грі, оскільки місце подій та ігрові локації часто змінюються. В один момент ви разом з британськими військами берете участь у битві за міст Pegasus, в інший момент ви наодинці проникаєте у важливий промисловий район в Німеччині та виводите з ладу велетенську гідроелектростанцію, а згодом разом з капітаном Прайсом під прикриттям проникаєте на знаменитий лінкор Tirpitz.

Останньою, але не менш цікавою була кампанія радянського союзу. Де ви в ролі єфрейтора Олексія Івановича Вороніна брали участь в кривавій Сталінградській битві 1942 року, наступі на Варшаву 1945 року та битву за стратегічні підступи до річки Одер. Вам дадуть змогу відчути себе командиром танку Т-34-85, а закінчиться все в Берліні, де головний герой разом з бойовими товаришами дістанеться до будівлі Рейхстагу, на вершині якого вони піднімуть прапор Радянського Союзу, тим самим проголошуючи перемогу над ворогом.

Скріншот 4 - огляд комп`ютерної гри Call of DutyІгровий процес являє собою класичний шутер від першої особи. Головний герой може носити з собою чотири різних види зброї: звичайний карабін, снайперську гвинтівку чи автомат, пістолет і декілька протипіхотних гранат.

Можливо для більшості сьогоднішніх фанатів Call of Duty  наступна особливість гри буде незвичною, оскільки у головного персонажа є так званий "health bar"  - невелика зелена смужка в правому нижньому кутку екрана, що вказувала рівень здоров'я. Якщо вона добігала до кінця, то все просто – ваш персонаж загинув у битві та треба розпочинати проходження ігрового рівня знову від найближчого чекпоїнту.

Скріншот 5 - огляд комп`ютерної гри Call of DutyВ цілому Call of Duty є чудовим ігровим проектом з непоганим сюжетом та динамічними наповненими адреналіном боями. Незважаючи на те, що грі цілих тринадцять років, її проходження все ще може принести ті ж самі емоції, як і тоді в далекому 2003 році. Тож, якщо ви є фанатом ігор даного жанру, вас не відлякує застаріла графіка – спробуйте пограти в цю класичну гру, що стала основою для подальшого розвитку інших частин та отримала популярність у всьому світі!

"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts."

Скріншоти комп`ютерної гри Call of Duty
Скріншот 6 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty

Скріншот 7 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty

Скріншот 8 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty

Скріншот 9 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty

Скріншот 10 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty

Скріншот 11 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty

Скріншот 12 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty

Скріншот 13 - огляд комп`ютерної гри Call of Duty
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
m.korsun@ukr.net

© 2015-2019 Усі права захищені