Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | m.korsun@ukr.net

Огляд комп`ютерної гри Sid Meier's Civilization: Beyond Earth
Скріншот 1 - огляд комп`ютерної гри Sid Meier's Civilization: Beyond Earth

Cьогодні ми раді представити одну із небагатьох покрокових стратегій, що випускаються в наш час. Мова піде про Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth - це глобальна стратегія в жанрі Turn-based strategy розроблена американською компанією Firaxis Games і випущена  давдцять четвертого жовтня 2014 року на персональні комп`ютери.

Головною ідеєю нової частини  Цивілізації є знаходження і колонізація однієї з далеких планет космічного простору. Ну що тут сказати, розробникам не тільки вдалося  успішно зберегти всі основні концепції геймплею з попередніх ігор серії, а й додати досить багато новинок, що робить проходження кожного ігрового сценарію унікальним.

Скріншот 2 - огляд комп`ютерної гри Sid Meier's Civilization: Beyond EarthЯкщо раніше ви обирали одну з історичних імперій, ведених історичними особистостями, кожна з яких мала вже встановлені параметри і поведінку, то вже на початку "Beyond Earth" ви маєте право  прийняти декілька  важливих рішень. Наприклад, ви вільні обрати яка організація фінансуватиме експедицію, який космічний корабель доставить колоністів на планету, кого і що вони можу привезти з собою. Розробники відмовилися від лінійного "технологічного дерева досліджень", зробивши основний акцент на вільний вибір напрямів розвитку гравцями, створивши певну "Павутину". Усі обрані вами рішення і наукові напрями суттєво впливають на цивілізацію, її вигляд, характеристику бойових юнітів та ставлення оточуючих фракцій.

Скріншот 3 - огляд комп`ютерної гри Sid Meier's Civilization: Beyond EarthМи можемо досліджувати і колонізувати планету згідно трьох основних ігрових шляхів досконалості: Першим із них є Праведність – це шлях при якому гравець мусить шанувати  Землю, зберігати її традиції і змінювати нову планету, роблячи новий світ ідеальним домом для ідеальних людей. Другим із представлених шляхів є Перевага – головною ідеєю є звільнення від будь-яких ідеологічних і моральних канонів, ми не схилимося перед ідеалам старої чи нової планети, але за допомогою людської винахідливості і технологій переходимо на новий рівень незалежного існування. І останнім  є шлях Гармонії – котрий передбачає розкриття всіх секретів планети, отримання нових знань про інопланетні організми, що її населяють, застосування набутих знань в сфері біології, генетики і створення абсолютно нового виду людей шляхом еволюції і симбіотичного співіснування.

Скріншот 4 - огляд комп`ютерної гри Sid Meier's Civilization: Beyond EarthЗалежно від вибраного гравцем шляху цивілізація, зовнішній вигляд міст і всіх підконтрольних йому юнітів суттєво змінюються протягом гри. Також змінюється ставлення оточуючих вас дослідницьких груп, котрі можуть похвально ставитися до прийнятих вами рішень, так і відразу оголосити війну, вважаючи шлях розвитку вашої цивілізації недоречним.

В цілому нова частину ігрової серії досить  вдалою за рахунок збереження розробниками  багатьох ідей і основних геймплейних концепції з попередніх ігор серії і наділення гравця ще більшою свободою дій, котра дозволяє кожному з нас створити по істині унікальну цивілізацію. Важко сказати чи крашою вийшла ця частина серії за популярну і улюблену усіма Sid Meier’s Civilization V, вирішувати вам. Хочу лише зазначити, якщо ви фанат даної серії або просто полюбляєте покрокові стратегії спробуйте пограти у цю гру, можливо, вона прийде вам до вподоби.

Скріншоти комп`ютерної гри Sid Meier's Civilization: Beyond Earth
Скріншот 5 - огляд комп`ютерної гри Sid Meier's Civilization: Beyond Earth

Скріншот 6 - огляд комп`ютерної гри Sid Meier's Civilization: Beyond Earth

Скріншот 7 - огляд комп`ютерної гри Sid Meier's Civilization: Beyond Earth

Скріншот 8 - огляд комп`ютерної гри Sid Meier's Civilization: Beyond Earth

Скріншот 9 - огляд комп`ютерної гри Sid Meier's Civilization: Beyond Earth

Скріншот 10 - огляд комп`ютерної гри Sid Meier's Civilization: Beyond Earth

Скріншот 11 - огляд комп`ютерної гри Sid Meier's Civilization: Beyond Earth

Скріншот 12 - огляд комп`ютерної гри Sid Meier's Civilization: Beyond Earth
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
m.korsun@ukr.net

© 2015-2019 Усі права захищені