Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | m.korsun@ukr.net

Огляд доповнення Dead Space 3: Awakened
Скріншот 1 - огляд dlc Dead Space 3: Awakened

Привіт усім фанатам космічних хорорів, сьогодні у випуску ми вирішили ще раз повернутися до славнозвісного ігрового проекту під назвою Dead Space 3, на який ми вже встигли написати рецензію. На цей раз ми поговоримо про сюжетне доповнення, котре розробники випустили через місяць після релізу основної гри. Тож,  зустрічайте нашого сьогоднішнього гостя Dead Space 3: Awakened – це сюжетне доповнення до основної гри, розроблене американською студією Visceral Games та видане компанією Electronic Arts дванадцятого березня 2013 року на PC, Xbox 360 та PlayStation 3.

Скріншот 2 - огляд dlc Dead Space 3: AwakenedПодії даного DLC розгортаються після фіналу Dead Space 3, котрий викликав достатньо велике незадоволення у фанатів серії. Незмінний протагоніст усіх трьох ігор – Айзек Кларк разом зі своїм напарником - сержантом спеціального призначення – Джоном Карвером виживають після складної битви з фінальним босом. Кумедно споглядати за досвідченим інженером, який спочатку не хоче вірити у те, що він насправді живий, але вдруге, отримавши прикладом по голові від свого напарника, відразу приходить до тями.

Скріншот 3 - огляд dlc Dead Space 3: AwakenedОбидва приятелі спочатку радіють – вони нарешті зупинили загрозу некроморфів, але потім усвідомлюють, що проблемою стає те, що Айзек разом з Джоном залишилися майже одні посеред неперервних снігових бурь планети Тау Волантіс. Трохи посперечавшись, обидва герої вирішують віднайти хоч якийсь транспортний засіб та забратися геть з цієї крижаної планети. Яким же було здивування Айзека, коли вже через деякий час, він разом з Карвером натикаються на своїх старих знайомих некроморфів.

Скріншот 4 - огляд dlc Dead Space 3: AwakenedНе вірячи своїм очам наша пара відчайдухів знову починає битися з десятками огидних створінь, активно борячись за власне життя. Також, на шляху до бажаного космічного човника Айзек зустрічає юнітологів, яким вже остаточно знесло дах. Багато хто з них завершає своє життя самогубством, а поодинокі солдати, сівши в кутку повторюють лише одну фразу: "They are awake, they're hungry". Згодом Айзеку все стає зрозуміло, адже він, як і Джон Крарвер, починає відчувати вплив галюцинацій. Виявляється, що фінальний бос Dead Space 3 – гігантський Кривавий Місяць, що являв собою вершину еволюції некроморфів, був не єдиним та перед смертю встиг покликати на допомогу ще декілька своїх "друзів", які дуже й дуже зголодніли за декілька десятків років сну.

Скріншот 5 - огляд dlc Dead Space 3: AwakenedУсвідомивши рівень потенційної загрози, Айзек Кларк разом з Джоном Карвером вирішують, якомога швидше накивати п'ятами з цієї системи та сповістити уряд та військові сили планети Земля про нову ще більш смертельну загрозу некроморфів. На превеликий жаль, космічний човник юнітологів, який наша пара люб'язно позичає у своє користування виявляється без справного гіпердвигуна, але все-таки виводить їх на орбіту планети. Не відступаючи від поставленої цілі, Айзек вирішує реалізувати насправді божевільну ідею – переналаштувати реактор космічного корабля Збройних Сил Суверенних Колоній "CMS Terra Nova" та на ньому здійснити гіперстрибок у сонячну систему.

Скріншот 6 - огляд dlc Dead Space 3: AwakenedЛедь ступивши на борт, друзі бачать моторошну картину, більшість юнітологів, що знайшли тимчасовий притулок в каютах корабля, зневірилися у своєму колишньому керівнику - Джейкобі Даніку та остаточно стали божевільними, обравши собі нового лідера. Передвісник голосу Кривавих Місяців, обравши собі нове ім'я та взявши до рук зброю, почав створювати нову церкву юнітологів, приносячи криваві дари некроморфам. Цей психопат не соромився силою залучати до своєї організації колишніх товаришів та стане справжнім головним болем для Айзека та Карвера на час подорожування різними частинами корабля.

Скріншот 7 - огляд dlc Dead Space 3: AwakenedАле всі старання цього, так званого передвісника, насильно притягнути Айзека разом з його другом у свою церкву виявилися марними. Незважаючи на велику кількість галюцинацій та перепони, які створював Предвісник, Айзек разом з Джоном успішно досягають своєї мети - перевантажують реактор корабля, що стояв нерухомо у відкритому космосі майже триста років, та здійснюють гіперстрибок. На диво це іржаве відро з болтами, не розвалюється на шматки під час польоту у гіперпросторі та успішно доставляє двох героїв у сонячну систему. Айзек разом з Карвером намагаються вийти на зв'язок з представниками EarthGov, але у відповідь чують лише ричання некроморфів, спостерігаючи за тим, як декілька Кривавих Місяців поступово виходять із-за орбіти Землі.

Скріншот 8 - огляд dlc Dead Space 3: AwakenedІгровий процес суттєво не змінився у порівнянні з оригінальною грою. Ви могли грати за Айзека Кларка в одиночному режимі  або за Джона Карвера у кооперативі з другом. Механіка бою з некроморфами не зазнала змін, як і раніше, ви могли розривати їх на шматки за допомогою пострілів з дробовика, імпульсної гвинтівки чи важкого кулемета. Розробники відійшли від майже безперервного екшену, що був притаманний Dead Space 3 та зробили основний акцент на хорор елементах, за рахунок чого складається достатньо позитивне враження від проходження цього доповнення.

Скріншот 9 - огляд dlc Dead Space 3: AwakenedНас більше не втомлюють великою кількістю перестрілок, а навпаки намагаються налякати за рахунок поставлених ігрових ситуацій та галюцинацій головного героя. На превеликий жаль, це DLC мало лише два суттєвих мінуси, що зовсім не йшли грі на користь. Першим мінусом було те, що доповнення складається лише з двох коротких глав, які розробники додали до двадцяти глав основної компанії Dead Space 3, що на нашу думку, є достатньо мало. Тільки ви починали отримувати задоволення від нових пригод знайомих героїв, як воно вже через годину чи дві швидко добігало кінця.

Скріншот 10 - огляд dlc Dead Space 3: AwakenedДругим мінусом була його ціна в 10 доларів, що становила майже половину вартості усієї гри. Сказати, що фанати серії були розчаровані – це не сказати нічого. Ще раз на адресу розробників понісся шквал негативних відгуків і, як наслідок, гра Dead Space 3 не розійшлася так добре, як того очікувала того корпорація-видавець EA. Внаслідок вище описаних події, розробка четвертої номерної частини серії була повністю заморожена і від тоді ми не чули жодних звісток про улюблений багатьма фанатами проект.

Скріншот 11 - огляд dlc Dead Space 3: AwakenedСподіваємося в один день ми все-таки почуємо приємні новини та ще раз побачимо знайомого усім інженера в костюмі з плазмовим різаком у руках. Ми, як завжди, побажаємо усім нашим читачам удачі та зустрічі у наступному випуску!

Скріншоти доповнення Dead Space 3: Awakened
Скріншот 12 - огляд dlc Dead Space 3: Awakened

Скріншот 13 - огляд dlc Dead Space 3: Awakened

Скріншот 14 - огляд dlc Dead Space 3: Awakened

Скріншот 15 - огляд dlc Dead Space 3: Awakened

Скріншот 16 - огляд dlc Dead Space 3: Awakened

Скріншот 17 - огляд dlc Dead Space 3: Awakened

Скріншот 18 - огляд dlc Dead Space 3: Awakened

Скріншот 19 - огляд dlc Dead Space 3: Awakened
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
m.korsun@ukr.net

© 2015-2019 Усі права захищені