Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | m.korsun@ukr.net

Огляд комп`ютерної гри Deadpool
Скріншот 1 - огляд комп`ютерної гри Deadpool

Не так давно в кінотеатрах України пройшла прем'єра кінофільму Deadpool від американського режисера Тіма Міллера. Де-хто з вас вже встиг подивитися фільм, а хтось ще тільки-тільки збирається йти до кінотеатру. В честь виходу кінострічки ми вирішили нагадати вам про ігровий проект, в якому головний герой кінофільму розкривається у всій красі. Зустрічайте нашого сьогоднішнього гостя Deadpool – це комп'ютерна гра в жанрі Action-Adventure розроблена американською студією High Moon Studios та видана компанією Activision двадцять п'ятого червня 2013 року на  PC, PlayStation 3 та Xbox 360.

Скріншот 2 - огляд комп`ютерної гри DeadpoolВже з перших хвилин гра презентує нам харизматичного, непереможного Deadpoolio the amazing – супер-героя коміксів всесвіту Marvel, що вперше постав перед широкою публікою у дев'яносто восьмому випуску коміксу The New Mutants у лютому далекого 1991 року. Насправді звати наповненого крутістю великого базікала Вейд Вілсон, що був підданий генетичним дослідам згідно програми над людьми-мутантами "Weapon X". Після того, як вчені спробували зцілити важку недугу головного героя - рак, прищепивши його клітинам здатність до регенерації, його тіло залишилося знівеченим, а сам він став трохи психічно неврівноваженим.

Скріншот 3 - огляд комп`ютерної гри DeadpoolОсновний сюжет розпочинається з простої, на перший погляд речі, Дедпулу приходить в голову ідея створення власної комп'ютерної гри з великою кількістю привабливих дівчат, тонами зброї, вибухівки та тисячами порціями мексиканської страви chimichanga. Він телефонує виконавчому директору High Moon Studios та просить його приступити до створення гри. Не сильно турбуючись про бюджет та основний сценарій, Дедпул приступає до виконання своєї головної ролі. Цей найманець-шибайголова в червоному костюмі за перші хвилини встигає покришити на капусту десятки охоронців та рознести вщент величезний пенхаус в гонитві за своєю ціллю.

Скріншот 4 - огляд комп`ютерної гри DeadpoolУспішно виконавши контракт Дедпул починає хизуватися та не помічає, як його клієнта забирають у нього з під носа. Незадоволений головний герой починає переслідування, в результаті якого стикається з супер-злодієм та ледь не відправляється на той світ. Через декілька хвилин Дедпул приходить до тями в оточенні своїх друзів з команди Людей Ікс, які повідомляють йому неприємну звістку – Mr. Sinister готує армію клонів для війни з усіма мутантами та планує захопити Землю.

Скріншот 5 - огляд комп`ютерної гри DeadpoolТож, перед ним ставлять завдання – якомога швидше дістатися до головного поганця та зупинити його раз і на завжди. Окрилений радістю та передчуттям багатьох перестрілок Дедпул приступає до виконання своєї важливої місії та направляється у місто Genosha, що в свій час було зруйноване вщент гігантськими роботами-стражами та від залізних рук яких загинули тисячі мутантів. Протягом проходження основного сюжету головний герой стикнеться з десятками супротивників, буде рятувати своїх колег із біди та гнатися за злодієм.

Скріншот 6 - огляд комп`ютерної гри DeadpoolВ цій нелегкій пригоді йому допоможуть його фірмова пара японських катан та пістолетів, помпових рушниць, автоматів та лазерних гвинтівок, які можна модифікувати для більшої бойової ефективності. Якщо ви очікуєте від гри серйозного сюжетного оповідання, то можемо сказати, що його тут немає – це ж Deadpool, який, як і в коміксі, часто любить ламати четверту стіну, кепкувати над своїми колегами, головним злодієм, філософськими настановами та без перестану коментувати все, що відбувається на екрані в кожен момент часу.

Скріншот 7 - огляд комп`ютерної гри DeadpoolРозробники постаралися передати настрій коміксів Marvel та старанно перенесли з них більшість класичних супергероїв та суперзлодіїв. Тож, будьте готові до зустрічі з Росомахою в жовтому костюмі, Псайлок, Доміно, Роуг, Кейбл та інші відомі мутанти чекатимуть на вас. Ігровий процес являє собою поєднання слешера з шутером від третьої особи. Дудпул може швидко розправлятися з супротивниками у ближньому бою за допомогою всього декількох швидких чи важких ударів, використовуючи свої смертоносні мечі, або, навпаки, нашпигувати ворогів свинцем, закидати гранатами і мінами.

Скріншот 8 - огляд комп`ютерної гри DeadpoolЄдиним недоліком проекту, на нашу думку, є її відносно невелика тривалість – в грі всього вісім глав. Зазначимо, що незважаючи на це, головний герой встигає розкритися у всій своїй красі, а сюжет проходиться на одному подиху від початку і до самого фіналу. В цілому Deadpool є непоганим проектом з цікавим та харизматичним головним героєм, гумором та динамічним екшеном. Тож, якщо ви були у захваті від нещодавнього кінофільму, є фанатом коміксів Marvel та вас не відлякує чи не відштовхує своїм образом головний герой – можете сміливо братися до проходження гри. Вона неодмінно принесе вам велику кількість задоволення!

Скріншот 9 - огляд комп`ютерної гри DeadpoolWolverine: What were you doing over there?
Deadpool: Just a little surprise for our player.
Wolverine: What? Whatever. We gotta move. We need everybody on this one if we're gonna stop Sinister. That means you, too.
Deadpool: Yeah, duh. It's *my* game!
Wolverine: Game? This is serious! Quit scratching your ass, bub, and get into the fight!

Скріншоти комп`ютерної гри Deadpool
Скріншот 10 - огляд комп`ютерної гри Deadpool

Скріншот 11 - огляд комп`ютерної гри Deadpool

Скріншот 12 - огляд комп`ютерної гри Deadpool

Скріншот 13 - огляд комп`ютерної гри Deadpool

Скріншот 14 - огляд комп`ютерної гри Deadpool

Скріншот 15 - огляд комп`ютерної гри Deadpool

Скріншот 16 - огляд комп`ютерної гри Deadpool

Скріншот 17 - огляд комп`ютерної гри Deadpool
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
m.korsun@ukr.net

© 2015-2019 Усі права захищені