Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | m.korsun@ukr.net

Огляд комп`ютерної гри Dishonored: The Knife of Dunwall and The Brigmore Witches
Скріншот 1 - огляд комп`ютерної гри Dishonored: The Knife of Dunwall and The Brigmore Witches

Вітаємо усіх фанатів пригодницьких ігор. І на черзі у нас огляд двох DLC, без перебільшення, чудового ігрового проекту під назвою Dishonored на який ми вже раніше написали рецензію. Якщо зацікавлені – шукайте на головній сторінці або в архіві. Зустрічайте нашого сьогоднішнього гостя, а точніше гостей – Dishonored: The Knife of Dunwall та The Brigmore Witches – це два сюжетні DLC розроблені французькою студією Arkane Studios та видані американською компанією Bethesda Softworks тринадцятого березня та тринадцятого червня 2013 року відповідно.

Скріншот 2 - огляд комп`ютерної гри Dishonored: The Knife of Dunwall and The Brigmore WitchesПам'ятаєте Дауда чи не так? – лідера містичної банди "Whalers", котрий, починаючи з шістнадцятирічного віку, розпочав кар'єру найманого вбивці та довгий час за гроші усував вельмож, представників аристократії та інших заможних громадян міста Дануолл. Це була безперервна робота, від одного мішечка з монетами до іншого, без будь-яких переживань чи моральних докорів сумління. Одного разу, не втримавшись від можливості заробити кругленьку суму, глава гільдії найманих вбивць, погоджується на черговий контракт начальника королівської таємної служби - Хайрема Берроуза, зовсім не підозрюючи, на скільки сильно його життя зміниться після цього.

Скріншот 3 - огляд комп`ютерної гри Dishonored: The Knife of Dunwall and The Brigmore WitchesІ от разом з спільниками, плигаючи по дахам королівської Башти Дануолл, Дауд добирається до своєї цілі. Незважаючи на усі зусилля Лорда-захисника - Корво, йому вдається покласти край життю імператриці Джессаміни Колдуін та викрасти її доньку. Отримавши необхідну платню від замовника, головний герой зникає на декілька місяців у власному лігві, розташованому посеред декількох затоплених районів міста. За цей час він пильно слідкує за тим, як Дануолл все глибше занурюється в атмосферу хаосу та безчинства, а ні в чому не винні місцеві жителі десятками гинуть від щурячої чуми.

Скріншот 4 - огляд комп`ютерної гри Dishonored: The Knife of Dunwall and The Brigmore WitchesУсвідомивши, що на його руках лежить кров єдиної людини, завдяки якій місто трималося на волосинці від краху, вперше за довгі роки Дауд насправді шкодує про свій вчинок. Під час одного з снів до головного героя приходить наш старий знайомий Outsider. Цей люб'язний чорноокий чоловік вказує на те, що імператриця не була простою монаршою особою, а, навпаки, обачною, мудрою та особливою людиною. Знаючи, що минуле не можна змінити Outsider натякає йому на те, що його кінець вже близько і утекти від нього не вдасться.

Скріншот 5 - огляд комп`ютерної гри Dishonored: The Knife of Dunwall and The Brigmore WitchesНа знак подяки за багато років знайомства Дауд отримує останній прощальний подарунок, який можливо зможе змінити його становище, а саме слово – "Даліла". Хто це чи що це – назва певної речі, міста, корабля чи ім'я якоїсь видатної людини, що проживає в Дануоллі? - це вам і доведеться з'ясувати. Проінформувавши своїх спільників та зустрівшись з своїм заступником чи точніше сказати "правою рукою" організації – Біллі Лерк, Дауд вирішує кинути всі зусилля на пошуки Даліли. В ході проходження сюжету обох DLC, котрий складається з семи різних місій, окрім вже знайомого нам затопленого кварталу, ви побуваєте на міській китобійні та на власні очі побачите де і як видобувається ворвань.

Скріншот 6 - огляд комп`ютерної гри Dishonored: The Knife of Dunwall and The Brigmore WitchesТакож, Дауд не побоїться прокрастися до в'язниці Колдрідж, з якої не так давно втік наш Лорд-захисник; вплутатися в кримінальні сутички вуличних банд посеред кварталів місцевої аристократії та відвідати розкішний маєток, розташований за межами Дануолла. Як і в основній грі, ви зможете пройти будь-яку місію, як душа забажає. Хочете пустити в хід всі навички вправного найманого вбивці та без жалю знешкоджувати будь-кого, хто наважиться стати на вашому шляху чи, навпаки, залишати усіх у спокої та діставати необхідну інформацію, не проливши при цьому і краплі крові – гра за любки надасть таку можливість та жодного разу не зупинятиме вас.

Скріншот 7 - огляд комп`ютерної гри Dishonored: The Knife of Dunwall and The Brigmore WitchesЗауважимо, що в залежності від стилю проходження місій та прийнятих по сюжету рішень ви зможете отримати абсолютно різні кінцівки. Основною особливістю DLC є те, що на початку кожної місії ви, як голова гільдії найманих вбивць, використовуючи власні зв'язки, можете замовити собі певні "послуги". Це може бути все що завгодно: починаючи від купівлі звичайної комбінації до добре захищеного сейфу чи додатковими припасами та закінчуючи відкриттям прихованого шляху проникнення, придбання додаткової руни або вимикання тривоги на ігровому рівні.

Скріншот 8 - огляд комп`ютерної гри Dishonored: The Knife of Dunwall and The Brigmore WitchesЗвісно усі ці "послуги" не є дешевими та просто так їх вам ніхто не захоче надавати, навіть зважаючи на те, що Дауд голова гільдії найманих вбивць та відмовляти йому погана ідея. Вам, як і в оригінальній грі, доведеться досліджувати кожен закуток міста у пошуках припасів, золота, а завершивши проходження рівня, витрачати усі знайдені ресурси на придбання патронів для зброї та поліпшень екіпірування головного героя. Для нападу чи захисту Дауд може використовувати власну шаблю та прихований на зап'ясті міні-арбалет, що стріляє знайомими сталевими, снодійними та розривними болтами.

Скріншот 9 - огляд комп`ютерної гри Dishonored: The Knife of Dunwall and The Brigmore WitchesНе будуть зайвими в сутичках з супротивниками звичайні гранати та пістолет. Ще однією особливістю є два нових види зброї, представлені у вигляді вибухових, паралізуючих мін та димових гранат. Міни допоможуть вам створювати смертельні засідки або без зусиль знешкоджувати невеликі групи ворогів, а гранати дозволить на короткий період часу дезорієнтувати супротивника та пробігати непоміченим у нього під самим носом. Як і герой оригінальної гри – Корво Аттано, Дауда теж володіє декількома магічними здібностями подарованими йому раніше Outsider-ом.

Скріншот 10 - огляд комп`ютерної гри Dishonored: The Knife of Dunwall and The Brigmore WitchesБільшість з них ідентичні здібностям Лорда-захисника, але є декілька особливих вмінь. Так, наприклад, звичайне "Перенесення" може повністю зупинити час, якщо Дауд не рухається декілька секунд або, потрапивши в засідку, можна за допомогою "Заклику" відразу викликати на допомогу учня гільдії, котрий допоможе у битві з супротивниками, а "Притягання" спростить отримання необхідних предметів з невеликої відстані. Для посилення характеристик здібностей Дауда можна використовувати спеціальні руни та кістяні амулети, які можна поділити на два види: звичайні та спаплюжені.

Скріншот 11 - огляд комп`ютерної гри Dishonored: The Knife of Dunwall and The Brigmore WitchesЗвичайні амулети надають невеликий бонус до ефективності здібностей головного героя. Спаплюжені амулети володіють не лише потужними позитивними характеристиками, але й негативними. Наприклад, швидкість руху головного героя збільшиться в двічі, але й ушкодження, отримані під час падінь з висоти, будуть більш серйозними або вороги не помічатимуть Дауда, якщо він буде стояти нерухомо, але у цьому випадку мана не буде відновлюватися. Тож, відтепер потрібно буде уважно вибирати кожен амулет, відповідно до стилю гри.

Скріншот 12 - огляд комп`ютерної гри Dishonored: The Knife of Dunwall and The Brigmore WitchesВ цілому Dishonored: The Knife of Dunwall та Dishonored: The Brigmore Witches вийшли чудовими DLC, адже розробники не полінувалися та зробили історію Дауда не менш цікавою за пригоди Корво Аттано. В цих доповненнях присутній цікавий сюжет,  яскраві основні і другорядні персонажі та фірмова варіативність проходження кожного з рівнів. Головним недоліком є розбиття єдиної історії на дві частини, що трохи перериває сюжетне оповідання, але це не критично, оскільки можна придбати їх обидва у складі Dishonored: Game of the Year Edition.

Скріншот 13 - огляд комп`ютерної гри Dishonored: The Knife of Dunwall and The Brigmore WitchesНа нашу думку, сама гра та DLC варті того, щоб в них пограти і ви точно не пошкодуєте за витраченим часом та витраченими коштами! Якщо ви є фанатом Dishonored чи вам подобаються пригодницькі ігри – не проходьте повз цей ігровий проект. Ми бажаємо усім нашим читачам удачі та до зустрічі у наступному випуску!

Скріншоти комп`ютерної гри Dishonored: The Knife of Dunwall and The Brigmore Witches
Скріншот 14 - огляд комп`ютерної гри Dishonored: The Knife of Dunwall and The Brigmore Witches

Скріншот 15 - огляд комп`ютерної гри Dishonored: The Knife of Dunwall and The Brigmore Witches

Скріншот 16 - огляд комп`ютерної гри Dishonored: The Knife of Dunwall and The Brigmore Witches

Скріншот 17 - огляд комп`ютерної гри Dishonored: The Knife of Dunwall and The Brigmore Witches

Скріншот 18 - огляд комп`ютерної гри Dishonored: The Knife of Dunwall and The Brigmore Witches

Скріншот 19 - огляд комп`ютерної гри Dishonored: The Knife of Dunwall and The Brigmore Witches

Скріншот 20 - огляд комп`ютерної гри Dishonored: The Knife of Dunwall and The Brigmore Witches

Скріншот 21 - огляд комп`ютерної гри Dishonored: The Knife of Dunwall and The Brigmore Witches
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
m.korsun@ukr.net

© 2015-2019 Усі права захищені