Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | m.korsun@ukr.net

Огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour
Скріншот 1 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour

Привіт усім фанатам класичних ігрових проектів. Цей випуск ми хочемо розпочати з гарних новин. Несподівано для всіх в Америці сталося диво - на фінальному етапі передвиборних перегонів, що на даний момент вже стрімко набрали обертів, з'явився ще один кандидат в президенти. На відміну від Хілларі Клінтон та Дональда Трампа у новачка не має надзвичайних статків чи великих промислових компаній у своїй власності. Цей харизматичний блондин вирізняється поміж інших гарною фізичною формою, має багато фанатів, особливо серед представників прекрасної жіночої статі та не раз рятував Америку і весь світ від інопланетних загроз.

Скріншот 2 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World TourВін є досить впевненим у своїй перемозі та влаштував навколосвітнє турне, щоб показати себе усім виборцям. І якщо ви ще не розумієте про що тут йде мова, то скажемо зустрічайте нашого сьогоднішнього гостя Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour – це комп’ютерна гра в жанрі First-person shooter розроблена та видана американською студією Gearbox Software одинадцятого жовтня 2016 року на PC, Xbox One та Playstation 4. Даний ігровий проект є ремейком оригінального Duke Nukem 3D, що вийшов ще в далекому 1996 році.

Скріншот 3 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World TourІ у вас в голові вже може закрадатися логічне питання: "Що такого нового в цій грі?". Правду кажучи, новизни не дуже багато, адже окрім поліпшення деяких технічних аспектів, ще однієї сюжетної глави, нового супротивника та зброї в арсеналі головного героя, нічого немає. Це, на нашу думку, не є поганим чи катастрофічним явищем.

Старий-добрий Дюк знову повернувся, що вмить навіває ностальгічні спогади, адже з релізу оригіналу пройшло небагато-немало цілих двадцять років.

Скріншот 4 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World TourОтже, вам знову пропонується зануритися у вишукану атмосферу гри та пройти п'ять різних сюжетних кампанії, точніше кажучи епізодів: L.A. Meltdown, Lunar Apocalypse, Shrapnel City, The Birth та Alien World Order. І якщо перші чотири глави пригод Дюка не потребують представлення багатьом з вас, то на останньому ми б хотіли зупинитися детальніше. В першу чергу хочеться сказати, що цей епізод був створений при допомозі Аллена Блюма та Річарда Бейлі – гейм дизайнерів, які працювали з серією ще у далеких дев’яностих роках.

Скріншот 5 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World TourВ новій главі головний герой вирішує відправитися у світове турне, щоб добряче надавати на горіхи усім інопланетянам. Ви побуваєте на похмурих і дощових вуличках Амстердаму, проберетеся на територію секретного військового об’єкту в Москві, помилуєтеся архітектурними пам’ятками Лондону, розкриєте усі секрети стародавніх єгипетських пірамід, зачаруєтеся пейзажами Риму та Парижу і врешті-решт зупините атаку прибульців на Сан-Франциско, пройшовшись по руїнам відомого багатьом мосту під назвою "Golden Gate".

Скріншот 6 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World TourА в кінці історії містер Нюкем, мов справжня зірка, потрапить до Голівуду, де змусить пожалкувати чергового імператора циклоїдів про своє рішення напасти на Землю, але на жаль все дійство пройде без традиційної червоної доріжки чи роздачі автографів та призових статуеток. Ігровий процес являє з собою класичний шутер від першої особи з особливостями притаманними більшості проектів середини дев’яностих. Дюк може носити з собою великий арсенал зброї і гаджетів, що стануть у нагоді при боротьбі з незваними інопланетними гостями.

Скріншот 7 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World TourНа кожному рівні окрім динамічних боїв з багаточисленними свинокопами, інфорсерами, октомізками під коментарі самого Джона Сент-Джона на вас чекають невеликі секрети – десь у закутку ви знайдете додаткову аптечку чи броню, а у найближчій вентиляційній шахті заховане Atomic Health або патрони для улюбленої пускової установки. А в кінці на вас чекає знаменита червона кнопка з написом Autodestruct. Найцікавішим у грі є режим з коментаріями розробників та гейм-дизайнерів, з яких можна дізнатися, як створювалися ті чи інші рівні, супротивники чи ігрові ситуації.

Скріншот 8 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World TourЩе одним нововведенням стала можливість продовжити гру з моменту смерті персонажа. Якщо ви раптово потрапили у засідку та Дюк загинув під шквалом куль, не біда - тепер навіть не треба перезавантажувати сейви, перемотуйте час назад, мов при перегляді кінофільму, та почніть грати зі зручного вам місця. Проблем у ремейка не має, адже відразу видно, що студія в першу чергу орієнтувалася на фанатів серії. Відверто кажучи, Дюк навряд зможе привернути до себе увагу сучасних комп’ютерних гравців, які так звикли до високої якості графіки в іграх та заплутаних сюжетів з яскравими персонажами і добре поставленими кінематографічними CGI роликами.

Скріншот 9 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World TourВсе ж таки Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour вийшов чудовим ремейком та подарував багатьом можливість ще раз зануритися у вишукану атмосферу визнаної багатьма ігрової класики. Тож, якщо вас не лякає застаріла за сучасними мірками графіка і вам подобаються динамічні шутери – спробуйте зіграти в цей ігровий проект. А ви вже обрали свого кандидата у президенти? Якщо ні, то запам'ятайте - Always bet on Duke! До зустрічі на виборчій дільниці!

Скріншоти комп`ютерної гри Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour
Скріншот 10 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour

Скріншот 11 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour

Скріншот 12 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour

Скріншот 13 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour

Скріншот 14 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour

Скріншот 15 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour

Скріншот 16 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour

Скріншот 17 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
m.korsun@ukr.net

© 2015-2019 Усі права захищені