Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | m.korsun@ukr.net

Огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D
Скріншот 1 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D

Пам’ятаєте не так давно ми написали огляд на Duke Nukem Forever та у багатьох з вас могло виникнути логічне питання: "А як же виглядав оригінальний Дюк і завдяки чому він був таким популярним?". Спеціально для вас ми підготували огляд класики дев’яностих років. Зустрічайте Duke Nukem 3D – це комп’ютерна гра в жанрі First-person shooter розроблена невеличкою американською студією 3D Realms Entertainment та видана далекого двадцять дев’ятого січня 1996 року на PC, PlayStation, Nintendo 64, Sega Saturn, Sega Genesis.

Скріншот 2 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3DВ цій грі у головній ролі виступає харизматичний та нестримний Дюк Нюкем, про якого ми майже нічого не знаємо, хтось називає його найманим мисливцем на прибульців та інопланетян на службі ЦРУ, інші проголошують його звичайним бодібілдером, що готовий на все заради захисту людства від космічних загроз, насправді, він - єдиний на світі Ultimate alien ass kicker з великим Его. Основний сюжет гри розгортається в Лос-Анджелесі, який захопила армія інопланетян і зробила одну невелику помилку – збила улюблене авто головного героя, поки він повертався додому.

Скріншот 3 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3DРозлючений Дюк вирішує надавати на горіхи усім інопланетним загарбникам та, як слід, озброївшись починає пускати представників космосу на фарш. В цій нелегкій боротьбі Дюку допоможе його фірмовий пістолет, помпова рушниця, автомат, зменшувач, rocket launcher, гранати, стероїди, улюблений багатьма jetpack та персональний шарм. Під час проходження основної сюжетної лінії, що розбита тут на чотири різні компанії, Дюк встигне добряче надавати стусанів ворожим свинокопам, очистить від загарбників увесь Лос-Анджелес, побуває на ворожих космічних кораблях та віч на віч стикнеться з головою армії інопланетян – імператором Циклоїдів, з яким він буде не проти зіграти в регбі.

Скріншот 4 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3DПроходження рівня являтиме собою певний challenge, оскільки патронів не буде достатньо, вороги будуть йти на вас з усіх боків, а часу на роздуми й прийняття рішень буде дуже й дуже мало. Щоб дістатися бажаної червоної кнопки з написом «Autodestruction» в кінці рівня вам потрібно буде як слід напружитися. Гра змушувала детально досліджувати ігрові рівні в пошуку секретних локацій, додаткових патронів, синьої, жовтої та червоної карток доступу при неперервних адреналінових боях з різними видами супротивників.

Скріншот 5 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3DВ цілому Duke Nukem 3D є неперевершеною класикою ігрової індустрії, одним з тих прекрасних проектів, в який у середині дев’яностих років грали сотні тисяч відданих фанатів. Гумористичні фрази Джона Сент-Джона та головна композиція гри, що запам’яталася кожному гравцю - стали культовими. Якщо вас не лякає «застаріла» графіка або ви є фанатам oldschool проектів - тоді рекомендуємо кожному з вас зіграти в цей чудовий шедевр ігрової індустрії, він неодмінно вартий витраченого часу та принесе вам багато незабутніх емоцій чи ностальгічних спогадів!

Скріншот 6 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D"Your face, your ass... What's the difference?"

"I'm Duke Nukem - and I'm coming to get the rest of you alien bastards!"

"Nobody steals our chicks... and lives!"

"It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum!"

"Yeah, piece of cake!"

Скріншоти комп`ютерної гри Duke Nukem 3D
Скріншот 7 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D

Скріншот 8 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D

Скріншот 9 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D

Скріншот 10 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D

Скріншот 11 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D

Скріншот 12 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D

Скріншот 13 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D

Скріншот 14 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem 3D
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
m.korsun@ukr.net

© 2015-2019 Усі права захищені