Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | info@pro-games.com.ua

Огляд комп`ютерної гри Duke Nukem Forever
Скріншот 1 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem Forever

Сьогодні у випуску мова піде про гру з дуже складною та тернистою історією розробки. Розпочалося ж все у далекому 1998 році в Атланті, де на Electronic Entertainment Expo, чи як ми вже звикли її називати, виставці E3 американська компанія 3D Realms представила довгоочікуване продовження культової серії Duke Nukem. Вже з перших кадрів гра вразила усіх фанатів реалістичною, як на 1998 рік, фізикою ігрових об'єктів, оновленою технологією освітлення і багатьма іншими інноваціями.

Скріншот 2 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem ForeverУсі з нетерпінням очікували новинку, котра так й не вийшла наприкінці дев'яностих років. Голова 3D Realms неодноразово вибачався перед фанатами за затримки і, в черговий раз, представив нам оновленого Дюка вже на виставці Е3 2001 в Лос Анджелесі. Фанати, вкотре, пліч - опліч кричали та підтримували презентацію оплесками і чекали не могли дочекатися релізу вельми непоганого на дві тисячі перший рік проекту. На превеликий жаль, розробка вкотре затягнулася і про очікувану мільйонами гру, майже нічого не було відомо.

Скріншот 3 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem ForeverУ 3D Realms розпочалися серйозні проблеми в зв'язку з судовими процесами, браком коштів і відсутністю інвесторів, готових допомогти. Проект пройшов через низку американських компаній, серед яких були Triptych Games, Take-Two Interactive, згодом він «завітав» до британської компанії Piranha Games і лише 10 липня 2010 року стало відомо, що американська компанія Gearbox Software взялася дороблювати багатьма очікувану гру. Зустрічайте нашого сьогоднішнього гостя Duke Nukem Forever - це комп'ютерна гра в жанрі First-person shooter видана каліфорнійською студією 2K Games десятого червня 2011 року на PC, PlayStation 3, Xbox 360.

Скріншот 4 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem ForeverЧи вийшов улюблений багатьма The ultimate alien ass kicker таким же файним, як і оригінал, давайте розберемося. Дюк нарешті живий і вже з перших хвилин гра викликає відчуття ностальгії з колонок чи навушників доноситься знайоми голос Джона Сент-Джона, а на екрані наш головний герой запасається пивом, стероїдами, персональним шармом і в черговий раз дає відсіч інопланетним загарбникам, що вирішили атакувати Лос Анджелес. Містер Нюкем, як у старі добрі часи, може голими руками або за допомогою фірмового пістолета, помпової рушниці, автомата, ракетниці і інших видів зброї відправляти десятки свинокопів та більшість представників інопланетної флори і фауни на фарш.

Скріншот 5 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem ForeverЗ першого погляду все нормально - це Дюк, якого ми чекали цілих дванадцять років: ось вам і фірмовий гумор серії, і динамічні бійки з босами та міні-босами, і знайомі з оригіналу супротивники. З'являється відчуття, що гра просто чудова, але не все так добре, як нам би хотілося. На превеликий жаль проект має низку суттєвих недоліків серед яких застаріла графічна і фізична складові, притаманні скоріше проектам  2006 - 2008 років, ніж грі 2011 року. Проблемою є затягнутий сюжет з купою нудних ситуацій, яскравим прикладом якого є місія казино в Лас Вегасі чи поїздка по пустелі.

Скріншот 6 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem ForeverНа користь грі не йде "розумний" штучний інтелект супротивників – більшість ворогів не проявляють будь яких тактичних дій під час битви, не намагаються напасти на головного героя гуртом та перестають вас бачити варто лише сховатися за найближче укриття. М'яко кажучи, Duke Nukem Forever вийшов невдалим та не зміг витримати конкуренції з іншими ААА проектами 2011 року: Bulletstorm, Killzone 3, Battlefield 3, Call of Duty: Modern Warfare 3, Deus Ex: Human Revolution, Gears of War 3.

Скріншот 7 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem ForeverПрикро бачити, як легендарна і улюблена багатьма серія занепала, а вийди Дюк в 1998 чи 2001, він міг стати такою ж усіма визнаною класикою ігрової індустрії, як Hitman: Codname 47, X-COM, Max Payne, Mafia: City of Lost Heaven, GTA: Vice City, Doom, Quake, Wolf 3D. Купувати цю гру чи ні, як завжди, вирішувати лише вам, а ми бажаємо усім нашим читачам удачі та до зустрічі у наступному випуску!

Скріншоти комп`ютерної гри Duke Nukem Forever
Скріншот 8 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem Forever

Скріншот 9 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem Forever

Скріншот 10 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem Forever

Скріншот 11 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem Forever

Скріншот 12 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem Forever

Скріншот 13 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem Forever

Скріншот 14 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem Forever

Скріншот 15 - огляд комп`ютерної гри Duke Nukem Forever
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
info@pro-games.com.ua

© 2015-2018 Усі права захищені