Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | m.korsun@ukr.net

Огляд комп`ютерної гри Far Cry 3: Blood Dragon
Скріншот 1 - огляд комп`ютерної гри Far Cry 3: Blood Dragon

Привіт усім читачам нашого сайту та фанатам комп'ютерних ігор. Ми продовжуємо огляд популярних ігрових проектів та сьогодні вирішили привернути вашу увагу до самостійного сюжетного доповнення к широковідомій і знаменитій грі Far Cry 3. І тут перед вами постало невелике питання: що буде, якщо зібрати в одну купу багато культових, шедевральних кінофільмів вісімдесятих і дев’яностих років минулого століття та поєднати їх з крутим стилем кіберпанкового майбутнього? Багато хто з вас вже знає відповідь на дане запитання, як і розробники однієї відомої французької студії, а для тих хто ще не розуміє про, що тут буде іти мова, скажемо наступне – не хвилюйтеся, зараз ви все дізнаєтеся.

Скріншот 2 - огляд комп`ютерної гри Far Cry 3: Blood DragonПані та панове, зустрічайте нашого сьогоднішнього гостя Far Cry 3: Blood Dragon – це комп’ютерна гра в жанрі First-person shooter, Action-adventure розроблена спільними зусиллями канадської студії Ubisoft Montreal та китайської студії Ubisoft Shanghai і видана при підтримці французької корпорації Ubisoft першого травня 2013 року на PC, PlayStation 3 та Xbox 360. Сюжетні події гри розгортаються в альтернативному майбутньому, а точніше кажучи у 2007 році. В результаті застосування ядерної зброї та багаточисленних військових конфліктів між різними країнами світу людство зазнало масштабних втрат.

Скріншот 3 - огляд комп`ютерної гри Far Cry 3: Blood DragonТисячі міст залишилися в руїнах поглинутих радіоактивним попелом, а число жертв загалом оцінювалося у кілька мільярдів людей. Врешті-решт держави-учасники конфлікту заключили між собою мирний договір та припинили усі бойові дії, що принесло у світ хоч якусь хитку стабільність. Водночас з цим, одному з учасників тих страшних подій американському полковнику – Айку Слоуну зовсім не сподобався результат, до якого спільними зусиллями прийшли військовий комітет та президент Сполучених Штатів Америки.

Скріншот 4 - огляд комп`ютерної гри Far Cry 3: Blood DragonНе довго думаючи, кібер-командир п’ятої моделі дезертував з лав армії, забравши з собою частину кібер-солдат. Він попрямував до одного з невідомих раніше островів поблизу материкової частини США, де доволі швидко побудував собі цілу військову базу разом з величезною персональною армією кіборгів іменовану "Omega Force". І хтось може сказати, подумаєш собі напівлюдина-напівкіборг "зійшов з котушок" - з ким не буває. Може він там таким чином бореться зі стресом, тихенько ловлячи собі рибу з довколишніх водойм під радісні вигуки і оплески своїх підлеглих.

Скріншот 5 - огляд комп`ютерної гри Far Cry 3: Blood DragonЯкби все було саме так, ніхто б і слова не сказав з цього приводу, але правда виявилася набагато моторошнішою. Даний острів зацікавив містера Слоуна не просто так, а в першу чергу із-за його незвичних і доволі агресивних представників місцевої фауни – кривавих червоних драконів. Дослідивши цих створінь у лабораторіях, колишній полковник Сполучених Штатів Америки разом з вченими виявив незвичні властивості крові, що в перспективі дозволило б йому створити нову більш потужну ядерну боєголовку, застосування якої могло привести до ще більш руйнівних наслідків для світу.

Скріншот 6 - огляд комп`ютерної гри Far Cry 3: Blood DragonЗвісно військова розвідка не сиділа склавши руки та незабаром про нову зброю полковника стало відомо представникам з міністерства оборони США.  Ті, в свою чергу порадившись, вирішили відправити за колишнім полковником двох агентів, а, точніше кажучи, двох найкращих друзів – сержанта Рекса Кольта та лейтенанта Тайрона Брауна. Обидва знають один одного ще з часів війни у В'єтнамі, є кібернетичними-солдатами четвертої моделі та колись підпорядковувалися Айку Слоуну. Після короткого брифінгу перед ними ставлять єдине завдання – не допустити запуск нової балістичної ракети та нейтралізувати полковника-дезертира.

Скріншот 7 - огляд комп`ютерної гри Far Cry 3: Blood DragonНезважаючи на той факт, що операція в цілому проходить успішно, Рекс разом з товаришем потрапляють у полон прямісінько до свого старого знайомого. Айк не сильно зрадів своїм колишнім підопічним і після словесної перепалки швидко й безжалісно розправився з Тайроном, а головного героя лишив помирати неозброєного і непритомного в одній з печер острову, населених червоними драконами. Прийшовши до тями містер Рекс ловить на власний комунікатор сигнал одного з вчених-докторів на ім’я Елізабет.

Скріншот 8 - огляд комп`ютерної гри Far Cry 3: Blood DragonМіс відразу пропонує протагоністу свою допомогу у боротьбі з полковником Слоуном. Тож, вже не перший раз, головному герою доведеться діяти по добре перевіреній схемі, а саме: "Get the girl, kill the bad guys and save the world!" Такою є сюжетна зав’язка гри, а далі ми традиційно переходимо до опису геймплейних особливостей даного ігрового проекту. За своїми ключовими механіками гра залишається класичним шутером від першої особи у відкритому світу. Протагоніст, як і в попередніх частинах серії Far Cry може носити з собою чотири різних види зброї та знешкоджувати супротивників у двох різних стилях – стелсом чи вступаючи у пряму конфронтацію.

Скріншот 9 - огляд комп`ютерної гри Far Cry 3: Blood DragonДля поновлення рівня здоров’я Рекс використовує аптечки або за їх відсутності без проблем підлатає себе сам. Приємно радує й те, що тепер додаткові завдання мають не менш важливе значення, ніж основна сюжетна лінія. Адже виконуючи їх протагоніст не лише отримує на свій рахунок певну суму коштів, а й відкриває доступ до модифікацій арсеналу. Ключовою відмінністю цієї гри від інших є насправді унікальний стиль кіберпанку поєднаний з класичними кінострічками 80-90 років минулого століття.

Скріншот 10 - огляд комп`ютерної гри Far Cry 3: Blood DragonЦе проявляється навіть у найдрібніших деталях: починаючи з ігрових роликів, виконаних у стилі X-COM: Enemy Unknown 1993 року, головного меню з ефектами старих-добрих VHS-відеокасет, а завершуючи чудовим музичним супроводом стилізованим під саундтреки тих років і дизайном зброї Рекса Кольта. Пильні гравці знайдуть купу посилань до культових кінофільмів, перелічувати їх усі ми не станемо, зазначимо лише деякі з них: Star Wars, Terminator, Alien, RoboCop, Universal Soldier. Загалом Far Cry 3: Blood Dragon вийшов вельми файним самостійним доповненням, яке в свій час розділило фанатів серії на два табори.

Скріншот 11 - огляд комп`ютерної гри Far Cry 3: Blood DragonОдні з радістю прийняли його, а пройшовши за п’ять чи шість годин отримали купу задоволення і без вагань присвоїли йому титул одного з найкращих DLC в історії. Інші ж сприйняли цей продукт не так однозначно після файного Far Cry 3. Вони взагалі не розуміли навіщо воно потрібно і ставилися до нього скоріше, як до невдалого жарту розробників чи непотребу, аніж як до серйозного ігрового проекту. Купувати цю гру чи ні, як завжди, вирішувати лише вам, а ми бажаємо усім нашим читачам удачі та до зустрічі у наступному випуску!

Скріншоти комп`ютерної гри Far Cry 3: Blood Dragon
Скріншот 12 - огляд комп`ютерної гри Far Cry 3: Blood Dragon

Скріншот 13 - огляд комп`ютерної гри Far Cry 3: Blood Dragon

Скріншот 14 - огляд комп`ютерної гри Far Cry 3: Blood Dragon

Скріншот 15 - огляд комп`ютерної гри Far Cry 3: Blood Dragon

Скріншот 16 - огляд комп`ютерної гри Far Cry 3: Blood Dragon

Скріншот 17 - огляд комп`ютерної гри Far Cry 3: Blood Dragon

Скріншот 18 - огляд комп`ютерної гри Far Cry 3: Blood Dragon

Скріншот 19 - огляд комп`ютерної гри Far Cry 3: Blood Dragon
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
m.korsun@ukr.net

© 2015-2019 Усі права захищені