Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | info@pro-games.com.ua

Огляд комп`ютерної гри Hitman: Absolution
Скріншот 1 - огляд комп`ютерної гри Hitman: Absolution

Сьогодні у випуску мова піде про п'яту по рахунку гру серії про професійного найманого вбивцю. Зустрічайте нашого сьогоднішнього гостя Hitman: Absolution – це комп’ютерна гра в жанрі Action-Adventure, Stealth, Third-person shooter розроблена датською студією IO Interactive та видана японською компанією Square Enix двадцятого листопада 2012 року на PC, Xbox360 та PlayStation 3. Сюжетні події розгортаються через певний час після фіналу Hitman: Blood money. Незмінний головний герой – постарілий, але все ще у відмінній формі, - Агент  47 отримує черговий контракт від Бенджаміна Траверса – нового голови  "ICA".

Скріншот 2 - огляд комп`ютерної гри Hitman: AbsolutionОсновною ціллю першого контракту, як це прикро не звучало, стає Діана Бернвуд, добре відома всім фанатам з попередніх частин серії - незмінний координатор діяльності сорок сьомого. Головний герой без будь-яких емоцій та переживань погоджується на виконання завдання, зазначаючи, що одного дня він буде згадувати про нього, як про звичайний черговий контракт. Сорок сьомий майстерно пробирається до розкішного маєтку у Чикаго, де успішно досягає цілі та усуває Діану, котра перед смертю просить його лише про одну річ – попіклуватися за дівчиною на ім'я Вікторія та ні в якому разі не віддавати її у руки Бенджаміну Траверсу.

Скріншот 3 - огляд комп`ютерної гри Hitman: AbsolutionТак розпочинаються нові сюжетні пригоди, що занесуть вас до різних куточків Америки, починаючи від густонаселеного Чикаго і закінчуючи невеличким містечком Hope South Dakota. В цій грі розробники вже вдруге в серії розкривають нам сорок сьомого у ролі не просто звичайної машини для вбивств, а людини зі своїм характером, мотивацією, зв'язками, моральними дилемами, переживаннями та цінностями. Ви познайомитеся з інформатором головного героя, побачите хто шиє для нього одяг, а точніше його розкішний чорний костюм та на скільки впливовою є організація "ICA".

Скріншот 4 - огляд комп`ютерної гри Hitman: AbsolutionОберігаючи Вікторію від кримінальних босів Чикаго та представників агентства, головний герой встигне кинути виклик Блейку Декстеру та Лейлі Стоктон – відомим та впливовим торгівцям зброєю, втече від поліцейської облави з палаючого готелю, братиме участь у смертельному бою без правил, вибереться з засідки спеціального підрозділу "ICA", зустріне Кейна та Лінча, а, також, не раз і не двічі буде виплутається зі складних ситуацій, рятувати своє життя та допомогатиме важливим для нього сюжетним персонажам.

Скріншот 5 - огляд комп`ютерної гри Hitman: AbsolutionСпеціально для цієї гри розробники створили ігровий движок нового покоління "Glacier Engine 2", котрий прийшов на зміну звичному "Glacier Engine" та на 2012 рік порадував багатьох фанатів серії реалістичною картинкою, високою якістю текстур, гарною анімацією персонажів, достовірною фізикою ігрового середовища. Цікавим змінам піддалася одна із stealth механік серії. В попередніх частинах у разі викриття головного героя на нього кидали усі сили, таким чином охоронці та інші персонажі на ігровій локації ставали ворожими.

Скріншот 6 - огляд комп`ютерної гри Hitman: AbsolutionТепер, у разі невдачі чи викриття, сорок сьомий може створити видимість, що здається у полон, а потім, майстерно розібравшись з усіма свідками, спокійно пройти собі далі та інші NPC не будуть проявляти до нього будь-якої агресії. Серед арсеналу сорок сьомого з'явилася новинка під назвою "інстинкт". При активації вміння замаскований головний герой на відносно невеликий проміжок часу "стає своїм серед чужих" та може без перешкод пройти повз охорону, залишаючись непомітним, чи, навпаки, провести  процедуру "Point shooting" та стратити декількох супротивників за частку секунди.

Скріншот 7 - огляд комп`ютерної гри Hitman: AbsolutionДане нововведення стало основною причиною незадоволення фанатів серії, котрі зазначали, що у Агента 47 не повинно бути аналога орлиного зору, як у Альтаїра з відомої гри Assassin’s Creed. Хочемо зазначити, що всю гру можна пройти від початку і до кінця, не використовуючи дану інновацію. Тож, у вас в голові зараз може з’явитися логічне питання: "Чи сильно змінився улюблений багатьма найманий агент за цілих шість років з моменту релізу Hitman: Blood money?". Можемо сказати, що так змінився, але не суттєво.

Скріншот 8 - огляд комп`ютерної гри Hitman: AbsolutionЗ одного боку, ви не зможете обирати будь-яке спорядження перед початком місій та звичних яскравих заголовків в ранкових газетах не побачите. З іншого боку сюжетна лінія та ігровий процес не дадуть занудьгувати. Як завжди, ви зможете проходити ігровий рівень декількома способами - найбільш популярним є варіант тихого знешкодження головної цілі, до якої можна дістатися декількома шляхами, залишаючи при цьому всіх оточуючих у спокої та добиваючись жаданого рейтингу "Silent Assassin".

Скріншот 9 - огляд комп`ютерної гри Hitman: AbsolutionХоча гра ніколи не забороняє включити на повну котушку режим "Rambo Style" та з незворушним виглядом "викосити" половину рівня. Скільки життів ви готові забрати лише щоб зберегти одне – все залежить лише від вас! В цілому Hitman: Absolution на нашу думку є іще одним невеликим шедевром від IO Interactive. Гра, котра для одних стане непоганим шутером, для інших прекрасним stealth проектом, а для фанатів – не ідеальним, але гідним продовженням популярної серії з цікавим сюжетом, з незвичними та несподіваними поворотами, яскравими, добре опрацьованими персонажами, непоганою музикою, що місцями вдало передає атмосферу гри, а також старим-добрий хардкором. Hitman: Absolution – проект, погравши в який, ви не пошкодуєте про витрачений час!

Скріншот 10 - огляд комп`ютерної гри Hitman: Absolution"For years, Diana was my sole handler at the Agency. She supplied information and secrecy, and I sold perfection. We had trust. Then last August 10, Diana brought the Agency to its knees. She flushed all accounts, cut off all communication lines, exposed the Agency and used the confusion to vanish. Now the reformed Agency has finally tracked her down and offered me the contract. One day, I will think of this as just another job. After all, this is what I do."

Скріншоти комп`ютерної гри Hitman: Absolution
Скріншот 11 - огляд комп`ютерної гри Hitman: Absolution

Скріншот 12 - огляд комп`ютерної гри Hitman: Absolution

Скріншот 13 - огляд комп`ютерної гри Hitman: Absolution

Скріншот 14 - огляд комп`ютерної гри Hitman: Absolution

Скріншот 15 - огляд комп`ютерної гри Hitman: Absolution

Скріншот 16 - огляд комп`ютерної гри Hitman: Absolution

Скріншот 17 - огляд комп`ютерної гри Hitman: Absolution

Скріншот 18 - огляд комп`ютерної гри Hitman: Absolution
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
info@pro-games.com.ua

© 2015-2018 Усі права захищені