Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | info@pro-games.com.ua

Огляд комп`ютерної гри Hitman: Blood Money
Скріншот 1 - огляд комп`ютерної гри Hitman: Blood Money

Сьогодні у випуску мова піде про одну із найсуперечливіших частин серії Hitman. Зустрічайте нашого сьогоднішнього гостя Hitman: Blood Money - це комп’ютерна гра в жанрі Stealth розроблена датською студією IO Interactive і видана британською компанією Eidos Interactive двадцять шостого травня 2006 року на PC, PlayStation 2, PlayStation 3, Xbox та Xbox 360. Як і в попередніх частинах, головним героєм залишається відомий вам Агент 47 зі штрих кодом на своїй блискучій потилиці, що й надалі залишається на службі в "ICA".

Скріншот 2 - огляд комп`ютерної гри Hitman: Blood MoneyСюжет розпочинається з приїзду репортера на ім`я Рік Хендерсон у невеликий заміський будинок колишнього голови ФБР – Олександра "Джека" Ліланда, що запросив  до себе представника СМІ з метою розкриття власної біографії, а також деяких подробиць атаки на Білий Дім. Вже з перших хвилин "Джек" та Рік знаходять спільну мову і виявляється, що це не зовсім просте інтерв'ю - колишній голова ФБР готовий запропонувати журналісту сенсаційний матеріал. Джек заводить мову про сорок сьомого, що викликає у журналіста відверту усмішку, котра вмить зникає після огляду невеликого звіту про загибель заможної сім'ї виноробів у Чилі.

Скріншот 3 - огляд комп`ютерної гри Hitman: Blood MoneyСценаристи застосували незвичний підхід до сюжетного оповідання. Тепер протягом тринадцяти сюжетних місій ви можете побачити розвиток історії, як з боку сорок сьомого, так і зі сторони головного злодія. Кожна з місій являє собою контракт виданий головному герою Діаною Бернвуд. Після виконання якого, сорок сьомий отримував грошову винагороду, а голова ФБР чергову купу доказів, котру в цю ж мить презентував журналісту "Першого видання". Пригоди Агента 47 розпочинаються у невеличкому маєтку в Чилі, продовжуються у паризькій опері з подальшим візитом до елітної клініки з лікування алкоголізму та круїзом на пароплаві по річці Міссісіпі.

Скріншот 4 - огляд комп`ютерної гри Hitman: Blood MoneyНе посоромиться головний герой зайти до відомих казино  і нічних клубів Лас-Вегаса, а також побувати на екскурсії у Білому Домі та зайти до овального кабінету президента США. Закінчувалася ж історія похоронами сорок сьомого, котрий зовсім не збирався на той свій і несподівано ожив та блискавично розправився з усіма присутніми небажаними гостями. Розробникам вдалося вижати максимум із старого, але все ще актуального на 2006 рік движка Glacier Engine. Максимального розвитку досягла варіативність проходження контрактів, так як ви могли знешкодити ціль багатьма способами, починаючи від звичайного "Rambo style" і закінчуючи добре спланованим нещасним випадком.

Скріншот 5 - огляд комп`ютерної гри Hitman: Blood Money Змінам піддалася знайома з попередніх частин серії рейтингова система, відтепер, окрім знайомих вам ігрових показників, вона враховувала скільки доказів ви залишили органам правопорядку після проходження сюжетної місії. Тож, під час гри вам треба буде пильно слідкувати за тим, щоб сорок сьомий не потрапив у поле зору камери відеоспостереження або ви ненароком не залишили знаряддя вбивства поряд з черговою жертвою. Результатом проходження місії ставала стаття в ранкових газетах з врахованим рейтингом і відповідна грошова винагорода, котру в подальшому можна було використати для придбання нових гаджетів чи поліпшення параметрів зброї.

Скріншот 6 - огляд комп`ютерної гри Hitman: Blood MoneyДо мінусів гри ми можемо віднести лише дві речі: По-перше, як це прикро не звучало, але в цій частині абсолютно відсутній challenge. Адже наявні режими складності не сильно відрізняється один від одного і регулюють лише кількість доступних зберігань, котрі ви зможете використовувати протягом проходження того чи іншого контракту. По-друге, ще одним вагомим недоліком є "надзвичайно розумний штучний інтелект NPC" - так охоронці впритул не хочуть розпізнавати переодягненого чи замаскованого хітмана, а коли ви ненароком зайдете у заборонену зону, то "прекрасні електронні болванчики" люб’язно попросять вас вийти з типовою фразою: "Hey, you have no business here" чи "Get lost".

Скріншот 7 - огляд комп`ютерної гри Hitman: Blood MoneyПіком абсурду є місія у Білому Домі, де штучний інтелект розкривається у всій красі. Це просто смішно, коли співробітники секретної служби президента чи інші військові безперешкодно пропускають переодягненого головного героя у всі частини цього важливого державного об’єкта без будь-якої перевірки ID. В цілому Hitman: Blood Money є непоганим продовженням серії, адже з одного боку розробники, постаралися створити чудовий проект та привнести до нього достатньо інновацій, разом із збереженням більшості геймплейних особливостей серії. З іншого боку їм не вдалося додати до гри частку хардкору і challenge елементів, що були обов’язковими атрибутами попередніх частин Hitman.

Скріншот 8 - огляд комп`ютерної гри Hitman: Blood Money"Names are for friends, so I don't need one!"

"The name Agent 47 is just a whisper on the lips of the dead... because if he comes calling for you... you will never even know... until it's too late. Then, like a ghost, he'll disappear. A phantom. A legend. But what would happen if the legend was finally exposed as fact... and the cold sights of death were finally aimed on him?"

Скріншоти комп`ютерної гри Hitman: Blood Money
Скріншот 9 - огляд комп`ютерної гри Hitman: Blood Money

Скріншот 10 - огляд комп`ютерної гри Hitman: Blood Money

Скріншот 11 - огляд комп`ютерної гри Hitman: Blood Money

Скріншот 12 - огляд комп`ютерної гри Hitman: Blood Money

Скріншот 13 - огляд комп`ютерної гри Hitman: Blood Money

Скріншот 14 - огляд комп`ютерної гри Hitman: Blood Money

Скріншот 15 - огляд комп`ютерної гри Hitman: Blood Money

Скріншот 16 - огляд комп`ютерної гри Hitman: Blood Money
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
info@pro-games.com.ua

© 2015-2018 Усі права захищені