Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | m.korsun@ukr.net

Огляд комп`ютерної гри Risen 3: Titan Lords

Скріншот 1 - огляд комп`ютерної гри Risen 3: Titan LordsВсім привіт! Cьогодні ми готові розповісти вам про одну з найсуперечливіших ігор 2014 року. Зустрічайте Risen 3: Titan Lords - це комп'ютерна рольова гра в жанрі Action/RPG проект німецької  компанії Piranha Bytes.

Головний герой Risen 3 Titan Lords - як завжди безіменний, новий протагоніст - син пірата "Сталевої Бороди". На самому початку гри він, разом зі своєю сестрою, відправляється на Крабовий Острів в пошуках храму зі скарбами, але замість очікуваних коштовностей та золота в храмійого душу поглинає могутній повелитель тіней, а його тіло гине. Через три тижні після поховання, головного героя повертає до життя шаман-вуду. Тепер його мета - повернути собі втрачену душу і врятувати світ від смертельної загрози тіней. Географічно місце подій нагадує середньовічну Європу, з елементами Середземномор'я і тропіків.

Скріншот 2 - огляд комп`ютерної гри Risen 3: Titan LordsГра с першої хвилини надає гравцю повну свободу дій, ми можемо вільно пересуватися по островах і досліджувати їх у пошуках скарбів, чи простомилуватися різноманіттям ігрових локацій, тут вам і джунглі заселені дикими звірами, і сонячні піщані береги з морськими черепахами, і скелясті вулкани з вируючою в них магмою.

Одним із нововведень гри стала  система моралі головного героя, рівень якої досить сильно впливає на ставлення оточуючих до головного героя і на його зовнішній вигляд. Тож тепер виконуючи певне сюжетне завдання треба досить уважно оцінювати всі свої рішення, аджекожне з них має досить суттєві наслідки,як на протагоніста гри так і на оточуючих його людей. Ми можемо використовувати досить великий арсенал зброї: починаючи від стандартних шабель, рапір, пістолетів і закінчуючи мушкетами, арбалетами, зброєю насиченою магією.

Скріншот 3 - огляд комп`ютерної гри Risen 3: Titan LordsЯк і прийнято в іграх Piranha Bytes, розвиток сюжету пов'язано з декількома протиборчими сторонами – в даній грі їх три. Першими є мисливці на демонів – це темні воїни Каладора,які поставили перед собою мету знищувати демонів і будь-яку нежить, майстерно володіють магією рун. Другими є стражі - це воїни, що супроводжують магів в їх експедиції на Тарінісе. Вони опанували магію кристалів та тепер використовують її в своїх цілях. Третіми є тубільці з острова Кіла, які  володіють знаннями і можуть навчити вас магії вуду.

Скріншот 4 - огляд комп`ютерної гри Risen 3: Titan LordsНа превеликий жаль яким би гарним не був основний сюжет, все розбивається об технічну сторону проекту. По - перше, гравикористовує ігровий движок від Gothic і Gothic 2, який на мою думку є вже досить застарілим, йому без перебільшення вже цілих дванадцять років. По - друге, завдяки особливостям "новітнього движка" анімації персонажів, бою з супротивниками та інші ігрові аспекти не особливо змінилися, якщо порівнювати їх з тими, що присутні в попередній частині серії - Risen 2: Dark Waters та виглядають, як на 2014 рік, "не дуже файно". По - третє, в грі все-таки рідко, але зустрічаються відверті глюки та баги, погодьтеся не приємно провалитися у текстурипід час битви з босом чи просто досліджуючи один із островів.

Скріншот 5 - огляд комп`ютерної гри Risen 3: Titan LordsВ цілому Risen 3: Titan Lords є досить суперечливою грою з купою плюсів та мінусів. На наш погляд вона може похизувитися цікавим сюжетом, харизматичними персонажами, але й має відверто кепську технічну сторону, що ніяким чином не йде проекту на користь. Можемо порекомендувати її лише фанатам серії, а також фанатам old school проектів. Удачі вам і до зустрічі в наступній статті!

Скріншоти комп`ютерної гри Risen 3: Titan Lords

Скріншот 6 - огляд комп`ютерної гри Risen 3: Titan Lords

Скріншот 7 - огляд комп`ютерної гри Risen 3: Titan Lords

Скріншот 8 - огляд комп`ютерної гри Risen 3: Titan Lords

Скріншот 9 - огляд комп`ютерної гри Risen 3: Titan Lords

Скріншот 10 - огляд комп`ютерної гри Risen 3: Titan Lords

Скріншот 11 - огляд комп`ютерної гри Risen 3: Titan Lords

Скріншот 12 - огляд комп`ютерної гри Risen 3: Titan Lords

 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
m.korsun@ukr.net

© 2015-2019 Усі права захищені