Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | m.korsun@ukr.net

Огляд комп`ютерної гри Saints Row: The Third
Скріншот 1 - огляд комп`ютерної гри Saints Row: The Third

Привіт усім читачам нашого сайту та фанатам компютерних ігор. Ми продовжуємо огляд популярних проектів ігрової індустрії та сьогодні вирішили привернути вашу увагу до гри, котра в очах і серцях сотень тисяч фанатів та шанувальників стала справжнім еталоном відомої серії Saints Row. Вперше тріквел продемонстрували усім присутнім виставки E3 2011, а вже через деякий час готова гра дісталася релізу. Пані та панове, зустрічайте нашого сьогоднішнього гостя Saints Row: The Third – це комп'ютерна гра в жанрі Action-Adventure розроблена американською студією Volition та видана компанією THQ п'ятнадцятого листопада 2011 року на PC, PlayStation 3 та Xbox 360.

Скріншот 2 - огляд комп`ютерної гри Saints Row: The ThirdСюжетно гра продовжує історію Святих, які вже на момент третьої гри перетворилися з невеликої вуличної банди, що в свій час захопила весь Стілуотер, на величезну організацію. Скооперувавшись з корпорацією Ultor,  Saints створили свій власний бізнес, а точніше кажучи, величезну торгівельну мережу з магазинами одежі, енергетичних напоїв, іграшок - обличчям якої став відомий багатьом гарячкуватий Джоні Гет. Але незважаючи на це, вони не відступили від своїх старих справ.

Скріншот 3 - огляд комп`ютерної гри Saints Row: The ThirdЗапланувавши грандіозне пограбування центрального банку Стілуотеру, босс Святих разом з двома лейтенантами – Шаунді та Джоні пробираєтесь до сейфу. Зірвавши дах за допомогою вибухівки та причепивши набитий готівкою, золотом на цінними паперами сейф до гелікоптера, всі учасники пограбування вже готові зірвати найбільший куш у своєму житті, але в останній момент все йде шкереберть. І ось вже впевнені у своєму успіху Святі потрапляють у руки поліції та опиняються за гратами.

Скріншот 4 - огляд комп`ютерної гри Saints Row: The ThirdЧерез деякий час після цих подій бос святих разом з Шаунді та Джоні знаходить себе на борту приватного літака, що належить лідеру кримінальної організації "Синдикат" - Філіпу Лорену. Голова синдикату ставить босу святих пропозицію – він відпустить його разом з лейтенантами у обмін вісімдесяти п'яти відсотків усіх грошових активів, що на даний момент знаходяться на рахунках цієї банди. Не складно здогадатися, що така пропозицію не-аби як розлючує Джоні Гета та після словесної перепалки з участю лайливих слів, а потім й зброї в літаку розпочинається справжня буря.

Скріншот 5 - огляд комп`ютерної гри Saints Row: The ThirdЗавдяки цьому бос Святих та Шаунді вдається швидко накивати п'ятами, але досить швидко стає зрозуміло, що вони більше не у Стілуотері. На вас чекає зовсім інше місто з милозвучною назвою Стілпорт, яке потрібно буде повністю відвоювати у трьох вуличних банд, що входять до складу синдикату. Першою з яких буде "Morningstar", яку очолюють дві сестри близнюки Віола та Кікі, а також сам Філіп Лорен. Представники цієї банди завжди одягнуті в вишукані чорно-червоні костюми та роз'їжджають містом у дорогих авто.

Скріншот 6 - огляд комп`ютерної гри Saints Row: The ThirdКрім звичайних охоронців з автоматами та дробовиками на вас чекатимуть ще громили озброєні важкими кулеметами чи вогнеметами. Другою бандою Стілпорту, що стане на вашому шляху будуть "The Deckers" - ці юнаки одягнені в яскраві синьо-чорні джемпери розмальовані у стилі кіберпанку, очолювані молодим та талановитим хакером - Меттом Міллером, не представляють особливої загрози у відкритому бою, але все-таки можуть дати жару головному герою, якщо їх добряче роздратувати.

Скріншот 7 - огляд комп`ютерної гри Saints Row: The ThirdТретьою бандою є "Luchadores" і її можна описати використовуючи всього декілька словосполучень: "Багато мускулів, багато зброї та багато проблем". Очолювані безстрашним та принциповим мексиканцем Едді Пріором на прізвисько "Killbane, The Walking Apocalypse" представники цієї банди одягнені в зелено-чорні маски, полюбляють важку музику та беруть з собою тони вибухівки, щоб влаштувати головному герою велетенський бум. Їх не варто недооцінювати, а вистояти самотужки проти декількох з них буде досить складним завданням.

Скріншот 8 - огляд комп`ютерної гри Saints Row: The ThirdТакож ближче до фіналу гри ви зустрінетеся з державними військами спеціального призначення STAG (Special Tactical Anti-Gang), які в один прекрасний момент замінить собою усю поліцію Стілпорту. Представники цієї організації озброєні лазерними гвинтівками та дробовиками, знаходячись під командуванням генерала Сайруса Темпла, являються найкращими з кращих бійців. Маючи у своєму розпорядженні танки, реактивні винищувачі та найновіші транспортні судна, вони будуть готові раз і назавжди покінчити з вуличними бандами, а вдасться це їм чи ні - хто знає, дізнаєтеся самі, якщо доберетеся до фіналу.

Скріншот 9 - огляд комп`ютерної гри Saints Row: The ThirdПротягом проходження сюжетної лінії, окрім протистояння з бандами в Стілпорті на вас чекатиме свій локальний зомбі апокаліпсис, кулачні бої без правил на великій арені, зустрічі з цікавими персонажами. Наприклад ви познайомитеся з колишнім агентом ФБР - Кінзі Кенсінгтон, що майже не спить та проводить весь свій час за власним ноутбуком, збираючи та аналізуючи інформацію або під час виконання одного із завдань ви звільните з полону Олега Кирилова – найсильнішого бійця, якого ви коли-небудь бачили.

Скріншот 10 - огляд комп`ютерної гри Saints Row: The Third Якщо вам набридне проходити основну сюжетну лінію, ви завжди зможете взятися за виконання одного з другорядних завдань, яких в цій грі дуже й дуже багато. Починаючі від звичайних зачисток районів від інших вуличних бандитів чи поїздках на автомобілі з тигром в якості пасажира, а закінчуючи участю в найкривавішому та водночас найкумеднішому телевізійному шоу "Genki Bowl", яке в свій час започаткував для жителів Стілпорту сам професор Genki – цей нонейм, одягнутий в білий смокінг та рожевий костюм кота вартий мільйону доларів, якщо вам пощастить персонально зустріти його на вулицях міста.

Скріншот 11 - огляд комп`ютерної гри Saints Row: The ThirdІгровий процес кардинально не змінився у порівняні з Saints Row 2, але розробники додали до нього декілька особливостей. Головний герой, як і раніше може носити з собою величезну кількість зброї та вибухівки - тут вам все, що душа забажає, від звичайних пістолетів до потужних снайперських гвинтівок і персонального чемоданчику до безпілотнику з ракетами. Це ще не все, відтепер всі характеристики зброї можна поліпшувати, так, наприклад, звичайна пара пістолетів-кулеметів після повного апдейту буде стріляти запальними кулями, у штурмової гвинтівки з'являться бронебійні патрони, а у вашого улюбленого гранатомета чи пускової установки суттєво збільшиться боєзапас та нищівна сила.

Скріншот 12 - огляд комп`ютерної гри Saints Row: The ThirdАле є одна проблема, для купівлі всіх поліпшень для кожної зброї потрібні гроші, а точніше багато грошей і зараз ми підходимо до другої найбільш важливої складової гри – економічної. Зазвичай головний герой отримує гроші за проходження основних та другорядних місій, але ще один із способів, яким можна збільшити свій прибуток є завоювання районів міста у інших банд, купівля нерухомості та пошук колекційних предметів. Окрім поліпшень для зброї, гроші можна витрачати на тюнінг авто, купівлю нових штаб-квартир та одежі для головного героя.

Скріншот 13 - огляд комп`ютерної гри Saints Row: The ThirdПриємною особливістю є те, що розробники повністю переробили дратуючу систему з рівнем поваги героя із Saints Row 2. Відтепер бос Святих, як і раніше отримує певну кількість очок поваги за кожну його дію, але при цьому вони використовується інакше. Всього у головного героя існує п'ятдесят рівнів поваги, з кожним рівнем йому відкриваються все ліпші апдейти. Спочатку вони незначні, наприклад невелике збільшення запасу здоров'я персонажа чи відкриття можливості виклику улюбленого авто, але згодом ви зможете відкрити для себе дійсно корисні поліпшення.

Скріншот 14 - огляд комп`ютерної гри Saints Row: The ThirdЯк приклад, у вашої зброї стане нескінчений боєзапас, що позбавить вас від необхідності весь час бігати в магазин за додатковими патронами чи голова Святих не буде отримувати жодних пошкоджень від куль, вогню чи падінь з висоти. Іще одною особливістю гри є кооператив, так її можна проходити одному, але у компанії з другом все стає ще веселішим та ви отримаєте ще більше задоволення від виконання основних і другорядних місій. Єдиним недоліком гри можна назвати фізичну модель поведінки автомобілей, що стала трохи ліпшою за те, що ми бачили в Saints Row 2, але на фоні тієї ж Grand Theft Auto IV  чи Mafia II виглядала достатньо кепською.

Скріншот 15 - огляд комп`ютерної гри Saints Row: The ThirdВ цілому Saints Row: The Third – це чудова гра з непоганим сюжетом, яскравими персонажами, гумором та ураганним музичним супроводом. Якщо ви чекаєте від неї серйозної історії чи складної детективної драми про пригоди вуличних банд, то вона не для вас, гра не раз кепкує над собою та іншими ігровими проектами чи навіть популярними кінофільмами, даючи зрозуміти, що серйозністю тут і не пахне, але це ніяк не йде їй у мінус. Не дивно, що завдяки всім своїм перевагам гра стала популярною, сформувавши велику армію фанатів.

Скріншот 16 - огляд комп`ютерної гри Saints Row: The ThirdПерсонально для нас вона є найліпшою у серії і прикро, що ні Saints Row IV, ні Saints Row: Gat out of Hell не змогли повторити її успіх, але це історія для іншого разу. Тож, якщо ви є фанатом ігор у відкритому світі – спробуйте зіграти в цей файний ігровий проект, він вартий витрачених на нього грошей та часу. Ми бажаємо усім нашим читачам удачі та до зустрічі у наступному випуску!

Скріншоти комп`ютерної гри Saints Row: The Third
Скріншот 17 - огляд комп`ютерної гри Saints Row: The Third

Скріншот 18 - огляд комп`ютерної гри Saints Row: The Third

Скріншот 19 - огляд комп`ютерної гри Saints Row: The Third

Скріншот 20 - огляд комп`ютерної гри Saints Row: The Third

Скріншот 21 - огляд комп`ютерної гри Saints Row: The Third

Скріншот 22 - огляд комп`ютерної гри Saints Row: The Third

Скріншот 23 - огляд комп`ютерної гри Saints Row: The Third

Скріншот 24 - огляд комп`ютерної гри Saints Row: The Third
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
m.korsun@ukr.net

© 2015-2019 Усі права захищені