Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | m.korsun@ukr.net

Огляд доповнення Serious Sam 3: Jewel of the Nile
Скріншот 1 - огляд комп`ютерної гри Serious Sam 3: Jewel of the Nile

Привіт усім фанатам комп’ютерних ігор, ось вже пройшли повз Новий рік, Різдво, а також старий-новий рік. Сподіваємося, що всі добре відпочили у компанії рідних та друзів. Але на дворі вже 2017 рік і це значить, що ми разом з вами повертаємося до роботи. І перший цьогорічний огляд ми присвячуємо безстрашному та водночас харизматичному герою, відомому усім вам, як Sam "Serious" Stone. Тож зустрічайте нашого сьогоднішнього гостя Serious Sam 3: Jewel of the Nile – це сюжетне доповнення до однойменної гри, розроблене хорватською студією Croteam та видане при підтримці американської компанії Devolver Digital шістнадцятого жовтня 2012 року на PC та Xbox 360.

Скріншот 2 - огляд комп`ютерної гри Serious Sam 3: Jewel of the NileВам напевно спало на думку: "Які скарби може принести Перлина Нілу і чи варто взагалі витрачати на неї час і кошти?" –  не переймайтеся, зараз ви все дізнаєтесь. Хронологічно події даного dlc розгортаються ближче до фіналу основної сюжетної лінії у Serious Sam 3: BFE, на який ми вже встигли написати огляд, якщо зацікавилися – шукайте в архіві. Головний герой, успішно активувавши обидва генератори артефакту сіріанців під назвою Time-Lock, направляється на гелікоптері в сторону бази, але раптом його подорож перериває термінове повідомлення від штабу EDF.

Скріншот 3 - огляд комп`ютерної гри Serious Sam 3: Jewel of the NileВиявляється – усі нещодавні здобутки та старання Сема були марними і артефакт досі не почав функціонувати. Для остаточної активації цього диво-пристрою потрібно віднайти третій сіріанський генератор, - це стане завданням номер один для Сема Стоуна. Але й тут на вас чекає іще одна зовсім невелика проблема – ніхто не знає його точне місцезнаходження. Іншими словами на вас чекає ще одна незабутня подорож. Протягом проходження доповнення головний герой відвідає острів Філи, де завітає до храму стародавньої єгипетської богині родючості, покровителя всіх фараонів Єгипту – Ісіди.

Скріншот 4 - огляд комп`ютерної гри Serious Sam 3: Jewel of the NileПоблукає темними коридорами пірамід, зведених в честь Нефертіті та фараона Рамзеса Великого і врешті-решт успішно досягне своєї мети, успішно виконавши завдання. Водночас з усіма цими пригодами Сем залюбки перетворить на фарш усіх міньйонів Ментала. Тож, після цього у галактиці в декілька сотень раз побільшає мертвих гнаарів, безголових ракетників та камікадзе, клірів, скорпіонів, сіріанських биків, хнумів. Це не є для вас новиною, чи не так? Ігровий процес мало відрізняється у порівнянні з Serious Sam 3: BFE.

Скріншот 5 - огляд комп`ютерної гри Serious Sam 3: Jewel of the NileВже з перших хвилин складається таке враження, що розробників підмінили, навіть відмовляєшся вірити, що оригінальну гру і доповнення робили одні і ті ж самі працівники Croteam. І справа не в тому, що холодну зброю головного героя замінили, забравши молот і озброївши його сокирою, що аж виблискує під променями єгипетського сонця. Замість вузьких вуличок Каїру на вас чекатимуть просторі арени з місцями для маневрів та достатньою кількістю аптечок, броні і боєприпасів до різних видів зброї. Снайперська гвинтівка RAPTOR та XL-2 Lasergun тепер доступні майже відразу, мають вдосталь боєприпасів і не є секретною зброєю, як у основній сюжетній лінії оригінальної гри.

Скріншот 6 - огляд комп`ютерної гри Serious Sam 3: Jewel of the NileПовернулися і старі знайомі – рептилоїди, а головний герой став схожий на того самого Серйозного Сема, що інколи кепкує та з усмішкою коментує накази верховного командування, зустрічі з ворогами чи інші ігрові ситуації. Вам навіть дадуть змогу вільно політати на реактивному ранці в останньому рівні, правда не довго, адже він вимикається, як тільки його занурити у воду - от така ненадійна військова техніка майбутнього. Все виконано в кращих традиціях класичних Serious Sam: The First Encounter, Serious Sam: The Second Encounter та Serious Sam II, але незважаючи на це в даного dlc є один суттєвий недолік.

Скріншот 7 - огляд комп`ютерної гри Serious Sam 3: Jewel of the NileВоно дуже й дуже коротке – всього три ігрових рівня, котрі в сукупності проходяться менш ніж за дві години. Як тільки ви починаєте отримувати задоволення від шалених битв під важку музику та думати: "Це саме той Serious Sam, який ми так любимо", як вмить все швидко закінчується. Правду кажучи, це доповнення ідеально вписалося б у основну сюжетну лінію Serious Sam 3: BFE, якби розробники спромоглися чи захотіли "вмонтувати" його туди, але на превеликий жаль цього не сталося. Прикро, що все закінчилося на такій сумній ноті, але, незважаючи на цей факт, ми й досі з нетерпінням чекаємо продовження історії культової серії початку двохтисячних.

Скріншот 8 - огляд комп`ютерної гри Serious Sam 3: Jewel of the NileЗвісно ви скажете, що не так давно вийшов Serious Sam VR: The Last Hope, але це досить специфічний ігровий проект та й не в усіх є шоломи віртуальної реальності, які коштують зовсім не дешево – приблизно тисячу доларів. А от гарних новин про повноцінну номерну частину серії Serious Sam 4 на даний момент майже немає. Якщо вам сподобався Serious Sam 3: BFE спробуйте придбати Перлину Нілу, думаємо вона не буде зайвою у вашій колекції. Ми бажаємо усім нашим читачам удачі та до зустрічі у наступному випуску!

Скріншоти доповнення Serious Sam 3: Jewel of the Nile
Скріншот 9 - огляд комп`ютерної гри Serious Sam 3: Jewel of the Nile

Скріншот 10 - огляд комп`ютерної гри Serious Sam 3: Jewel of the Nile

Скріншот 11 - огляд комп`ютерної гри Serious Sam 3: Jewel of the Nile

Скріншот 12 - огляд комп`ютерної гри Serious Sam 3: Jewel of the Nile

Скріншот 13 - огляд комп`ютерної гри Serious Sam 3: Jewel of the Nile

Скріншот 14 - огляд комп`ютерної гри Serious Sam 3: Jewel of the Nile

Скріншот 15 - огляд комп`ютерної гри Serious Sam 3: Jewel of the Nile

Скріншот 16 - огляд комп`ютерної гри Serious Sam 3: Jewel of the Nile
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
m.korsun@ukr.net

© 2015-2019 Усі права захищені