Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | info@pro-games.com.ua

Огляд комп`ютерної гри Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist
Скріншот 1 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist

Сьогодні у випуску ми оглянемо ігровий проект, що в прямому сенсі витягнув популярну серію з темної безодні. Після скандалу та незадоволення фанатів, що розгорілося навколо Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction компанія Ubisoft взяла перерву на довгих три роки. Після сотень годин кропіткої роботи, старань команди розробників, сценаристів, програмістів, нам представили гру, що сколихнула та викликала радість у всіх фанатів серії.

Зустрічайте нашого сьогоднішнього гостя Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist – це комп'ютерна гра в жанрі Action-Adventure, Stealth розроблена канадською студією Ubisoft Toronto та видана французькою компанією Ubisoft Entertainment двадцятого серпня 2013 року на PC, Xbox 360 та PlayStation 3.

Скріншот 2 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy’s Splinter Cell: BlacklistОсновні сюжетні події розгортаються приблизно через шість місяців після фіналу попередньої гри серії. Секретне агентство національної безпеки США "Третій Ешелон" було ліквідовано, а їх найкращий оперативник – Сем Фішер, нарешті, знайшов власну доньку та найкращого друга – Віктора Косте. Після декількох тижнів відпочинку, він був передислокований до американської військової бази Андерсен на острові Гуам. І ось, головний герой після напруженого дня разом з товаришем вирішили вирушити у вертолітну подорож, помилуватися нічними пейзажами з висоти пташиного польоту та подихати свіжим тихоокеанським повітрям.

Скріншот 3 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy’s Splinter Cell: BlacklistВ цей же момент невідомі люди в масках штурмують командний пункт авіабази та страчують генерала військ США, залишаючи при цьому заздалегідь зроблене відео попередження. І не встиг Сем разом з Віком відірватися від землі, як на території бази роздається потужна серія вибухів і через утворену вибухову хвилю гелікоптер, разом з головним героєм, стрімко втрачає висоту та падає на землю. Дивом залишившись в живих, Сем разом з товаришем приходять до тями та, озброївшись, починають давати відсіч ворогові.

Скріншот 4 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy’s Splinter Cell: BlacklistВ результаті необачності головного героя, він ледь не був вбитий ворожою гранатою. Його в останній момент рятує Віктор, який в останній момент відштовхує його в сторону, а сам зазнає важких поранень через вибух тієї ж гранати. Тож, можливий відпочинок завершується не так вдало, як Сему хотілося би. Про цю кепську ситуацію стає відомо президенту США, котрий, вмить збирає надзвичайне зібрання для оперативного реагування та усунення наслідків терористичного акту. Комітет національної безпеки США не знаходить ліпшого рішення, як знову відшукати підстаркуватого оперативника, котрий незважаючи на свій вік, тримає себе у відмінній формі.

Скріншот 5 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy’s Splinter Cell: BlacklistТож, президент знаходить Сема та пропонує йому стати головою новоствореної секретної організації NSA "Четвертий Ешелон". Вам нададуть власний військово-транспортний літак обладнаний найсучаснішим обладнанням та команду справжніх професіоналів. Серед них будуть знайома нам з першої гри провідний спеціаліст відділу технологічної підтримки Анна "Grim", оперативник спеціального підрозділу ЦРУ - Айзек Бріггс та майстер-хакер молодий юнак на ім'я Чарлі Коул, що може за декілька секунд дістати будь-яку необхідну інформацію, незважаючи на те, як добре вона б не була захищена.

Скріншот 6 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy’s Splinter Cell: BlacklistПеред Семом, ставлять єдине завдання – знайти та за будь-яку ціну знешкодити нове терористичне угрупування з яскравою назвою "Інженери" (Trust me, I am engineer!) та запобігти подальшим терактам, які терористи люб'язно вказали у власному "Чорному списку". Представники уряду США вже вкотре покладають великі надії на Сема Фішера. Тож у гонитві за терористами протягом тринадцяти основних сюжетних місій та ще шістнадцяти другорядних, які можна проходити соло чи у компанії з другом, ви облітаєте півсвіту та побуваєте не в одній десятці надскладних прихованих спецоперацій.

Скріншот 7 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy’s Splinter Cell: BlacklistТут вам і місія по звільненню заручника в Лівії, і розкішний маєток мільярдера у Парагваї, і приховане проникнення у в'язницю бази Гуантанамо розташовану на Кубі, і перехоплення нафтового танкера у мексиканському заливі. Основною особливістю гри є те, що ви зможете проходити фактично будь-яке завдання в трьох різних стилях. Першим з яких є "Привид" - хочете залишатися непомітним та пробиратися до головної цілі, не піднімаючи тривоги та не турбуючи усіх присутніх на рівні NPC - ось вам арбалет, що стріляє шоковими та снодійними дротиками, газові гранати, нелетальні шокові міни та дрон- трікоптер для розвідки.

Скріншот 8 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy’s Splinter Cell: BlacklistДругим на черзі є стиль під назвою "Пантера" - полюбляєте приховані вбивства, тримайте пістолет з глушником чи снайперську гвинтівку та смертельно гострий, як бритва керамбіт та знешкоджуйте супротивників один за одним мов воїн тіні. Останнім, але не менш дієвим є стиль "Штурм" і тут все достатньо просто. Одягаєте Фішера у кевларове спорядження, берете з собою штурмову гвинтівку, декілька осколкових гранат та дистанційних вибухових зарядів і вперед у відкрите протистояння з супротивниками.

Скріншот 9 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy’s Splinter Cell: BlacklistЩо приємно з кожною сюжетною місією гра ставала ще більш складнішою, і якщо на початку вам зустрінуться лише звичайні бійці, яких можна буде швидко нейтралізувати, то ближче до фіналу гри будьте готові стикнутися з ворогами одягненими в кевларову броню з ніг до голови, ворожими снайперами, оперативниками, котрі керуватимуть спеціальними вибуховими дронами та елітними агентами, обладнаними тепловізорами, що не поступатимуться вам підготовкою та майстерністю ведення бою.

Скріншот 10 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy’s Splinter Cell: BlacklistЩе одною особливістю гри є те, що літак-штаб-квартира "Четвертого Ешелону" та вся наявна у грі зброя і гаджети головного героя можна удосконалювати. Ви зможете змінювати характеристики зброї, костюму та обладнання, тим самим підвищуючи бойову ефективність та роблячи Сема справжнім прихованим ходячим кошмаром для супротивників. Не можна обійти стороною мультиплеєрний змагальний режим "шпигуни проти найманців", що прийшовся до вподоби багатьом фанатам в минулих ігор серії.

Скріншот 11 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy’s Splinter Cell: BlacklistКоротко кажучи, у раунді брало участь дві команди. З одного боку можна вжитися у роль найманця, обладнаного важкою бронею, штурмовою гвинтівкою та датчиками руху, ігровий процес за якого проходив від першої особи та нагадував скоріше напружений шутер. З іншого боку приміряти на себе роль спритного та смертоносного мов тінь шпигуна, що може майстерно ховатися у тінях, використовує шоковий пістолет та світло-шумову гранату для тимчасової дезорієнтації супротивників. Кожна з команд має певне завдання, котре потрібно виконати протягом раунду, тож та команда, котра досягла мети швидше за іншу виходить переможцем.

Скріншот 12 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy’s Splinter Cell: BlacklistВ цілому Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist вийшов чудовим продовження серії, адже, нарешті, через стільки років Сем Фішер повернувся до нас у звичному й прийнятному образі класичних частин серії. Тож, якщо вам подобаються фільми про шпигунів чи ви є фанатом серії Splinter Cell – спробуйте зіграти у цю, без перебільшення, прекрасну гру!

Скріншоти комп`ютерної гри Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist
Скріншот 13 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist

Скріншот 14 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist

Скріншот 15 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist

Скріншот 16 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist

Скріншот 17 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist

Скріншот 18 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist

Скріншот 19 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist

Скріншот 20 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
info@pro-games.com.ua

© 2015-2018 Усі права захищені