Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | info@pro-games.com.ua

Огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory
Скріншот 1 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

Сьогодні ми вирішили повернутися до популярної шпигунської серії Tom Clancy's Splinter Cell та готові представити вам третю по рахунку гру. Зустрічайте нашого сьогоднішнього гостя Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory – це комп’ютерна гра в жанрі Stealth розроблена французькою студією Ubisoft Montreal та видана компанією Ubisoft Entertainment  двадцять першого березня 2005 року на PC, PlayStation 2, Xbox, Xbox 360, GameCube та Nintendo DS. Події сюжету гри розгортаються у 2007 році. Сем Фішер, як найкращий оперативник, все ще залишається на службі в секретній організації "Третій Ешелон".

Скріншот 2 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos TheoryПригадуєте канадського хакера – Філіпа Маса, що доставив національній безпеці США чимало проблем? В світі назріває черговий військовий конфлікт з участю декількох країн: Китайською Народною Республікою, Північною та Південною Кореєю і Японією. Для стабілізації ситуації в регіоні США відправляє в зону конфлікту один зі своїх найдосконаліших кораблів військово-морських сил. В цю ж мить голова третього ешелону натикається на інформацію, що Філіп був не єдиним хакером, котрий загрожував інформаційні безпеці США - з'ясується, що він працював разом з приятелем програмістом Брюсом Моргенхольтом, котрого не так давно захопило у полон військове угрупування "Голос Народу", представником і лідером якого є Уго Ласерда.

Скріншот 3 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos TheoryФішер відправляється на завдання з порятунку хакера у Перу, але не встигає врятувати важливого заручника. Натомість він дізнається про, так звані "Коди Массе", котрі вже використовувалися ворогом для ведення інформаційної війни. Перед Семом постає задача - будь-якою ціною знайти і не допустити застосування хакерських програм ворожою стороною для ще більшої дестабілізації відносин та загострення військового конфлікту. Взявши штурмову гвинтівку, пістолет з глушником та декілька гранат ви приступаєте до виконання бойового завдання.

Скріншот 4 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos TheoryПід час проходження основного сюжету ви встигнете об'їздити пів світу та побуваєте у десятці напружених ситуацій. В гонитві за бажаною інформацію Фішер, окрім Перу, встигне скупатися в Панамському каналі, пробереться в добре захищений банк, відвідає елітний пентхаус у Нью-Йорку, буде гостем в старовинному приватному особняку на околиці японського міста Саппоро, пробіжиться по вулицям захопленого війною Сеулу, зустрінеться зі старим знайомим Дугласом Шетландом та проникне до Міністерства оборони Японії.

Скріншот 5 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos TheoryРозробникам вдалося відшліфувати до ідеалу класичні ігрові механіки і максимально урізноманітнити ігровий процес та додати у гру декілька приємних нововведень. Відтепер Сем Фішер міг швидко розправлятися з супротивниками в ближньому бою за допомогою армійського ножа. Вороги стали ще обачнішими, тепер вони не ходять по одинці, освітлюють темні приміщення спеціальними мініатюрними лампами і ліхтариками та заходять з декількох сторін у пошуках небажаного гостя.

Скріншот 6 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos TheoryНікуди не поділася притаманна серії складність гри, що тут поступово наростала з кожною місією. З самого початку ви зустрічалися лише з простими піхотинцями, а на виконання поставлених завдань у вас було вдосталь часу. У фінальних місіях гри будьте готові стикнутися з тісними часовими рамками, важкою військовою технікою, тактичними бойовими дронами та ворожими оперативниками загонів спеціального призначення, що екіпіровані приладами нічного бачення, новітньою зброєю і нічим не поступаються головному герою в навичках та тактиці ведення бою.

Скріншот 7 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos TheoryПриємною особливістю гри була відсутність будь-яких технічних проблем. Адаптованість під широкоформатні монітори, плавність картинки, непогана, як на 2005 рік графіка, динамічне освітлення та тіні – все це несказанно порадувало багатьох фанатів серії. Окремо хочеться відзначити музичний супровід гри, відповідальними за який були композитори бразилець Amon Tobin та відомий вам датчанин Jesper Kyd. В цілому Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory є прекрасним проектом, що лаконічно продовжує серію пригод улюбленого багатьма шпигуна Сема Фішера з цікавим сюжетом, прекрасно поєднаними Stealth та Action складовими та старим-добрим хардкором.

Скріншот 8 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos TheoryЯкщо ви є фанатом ігор жанру Stealth чи вам подобаються фільми про Джеймса Бонда – спробуйте пограти в цей чудовий проект!

Sam Fisher: Lambert, now that I got 50 million bucks with me, it's time to talk about a raise.
Irving Lambert: Hmmm. 25 cents an hour and not a penny more.
Sam Fisher: Deal.

Скріншоти комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory
Скріншот 9 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

Скріншот 10 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

Скріншот 11 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

Скріншот 12 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

Скріншот 13 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

Скріншот 14 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

Скріншот 15 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

Скріншот 16 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
info@pro-games.com.ua

© 2015-2018 Усі права захищені