Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | info@pro-games.com.ua

Огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent
Скріншот 1 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent

Сьогодні у випуску ми ще раз звернемо увагу на один з відомих проектів компанії Ubisoft. Зустрічайте нашого сьогоднішнього гостя Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent – це комп’ютерна гра в жанрі Stealth розроблена студією Ubisoft Shanghai та видана компанією Ubisoft сімнадцятого жовтня 2006 року на PC, PlayStation 3 та Xbox 360. Існує ще одна версія гри розроблена канадською студією Ubisoft Montreal спеціально для приставок Xbox, PlayStation 2, GameCube та Nintendo Wii. Сем Фішер продовжує активно перешкоджати терористичним загрозам на службі секретної організації "Третій ешелон". Сюжет розпочинається з того, що наш досвідчений оперативник разом з гарячкуватим новачком приступає до чергової місії.

Скріншот 2 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Double AgentПеред Семом ставлять завдання – разом з напарником приховано проникнути на територію геотермальної станція в Ісландії та підтвердити наявність у терористів ядерної зброї. Операція проходить за планом, але новачок у пориві сил робить фатальну помилку, за яку розплачується власним життям. Сем в останню хвилину рятує операцію від краху, встигає зупинити запуск ядерної ракети та успішно покидає ворожий об'єкт. Не встиг він перевести дух після важкої місії, як голова "Третього ешелону" - Ірвінг Ламберт повідомляє йому жахливу звістку. Його єдина донька – Сара загинула, точніше по дорозі додому її на шаленій швидкості збив п'яний водій.

Скріншот 3 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Double AgentВтративши єдину для себе близьку людину, Сем перебуває у розпачі, переживає неабиякий стрес, починає пити та не бачить для себе сенсу життя. Представники агентства національної безпеки звертаються до нього з пропозицією виконати одне з найнебезпечніших завдань, а саме, під прикриттям проникнути в організацію "JBA" (Армія Джона Брауна) та допомогти уряду усунути нову терористичну загрозу. Не маючи що втрачати і за кого переживати, Сем погоджується виконати надзвичайно складну місію.

Скріншот 4 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Double AgentВін потрапляє до федеральної тюрми в штаті Канзас, де за гратами знаходиться один з представників JBA – хакер Джеймі Вашингтон. Головний герой організовує бунт і разом зі своїм новим приятелем успішно вибирається з буцегарні. Джеймі приводить Сема у штаб-квартиру організації та знайомить усіх присутніх з новим потенційним учасником. Протягом проходження сюжету головний герой поступово здобуває репутацію і «піднімається в очах» керівника JBA – Еміля Дюфрейна. Основною відмінністю від попередніх ігор серії став новий датчик зі шкалою, що показує наскільки JBA та NSA довіряють досвідченому оперативнику.

Скріншот 5 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Double AgentТож, відтепер під час виконання завдань вам буде потрібно зважувати усі рішення, оскільки прийняття кожного з яких сильно впливає на ставлення обох сторін до головного героя. Чи готові ви завдати шкоди цивільному, підірвати у повітря величезний лайнер або вистрілити у вашого ліпшого друга, лише щоб не викликати підозри у терористів? – все залежить він вас. Якщо вирішите пройти місію, залишивши за собою велику кількість жертв серед мирного населення, то будьте готові до скасування вашої операції NSA. Зазнали невдачі при виконанні доручень терористів чи будете розгулювати з записуючими пристроями у всіх на виду, як неодмінно з’явиться надпис "You brought too much suspicious" чи "We don't trust you anymore" - це значить, що вам більше ніхто не довіряє.

Скріншот 6 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Double AgentСюжетні завдання поділяються на декілька видів. Частина з них проходять в штаб-квартирі JBA і обмежені у часі. Зазвичай вам надають 20 чи 30 хвилин на виконання місії. Мандруючи по лігву ворога, Сем буде активно збирати інформацію про учасників організації, записувати зразки голосу, сканувати відбитки пальців та пробиратися у заборонені зони. А інша частина - виводить головного героя у відкритий світ: тут вам і захоплення нафтового танкеру в Охотському морі, і візит до Шанхаю, і круїз на розкішному лайнері у берегів Мексики, і пробіжка по охопленій війною столиці Демократичної Республіки Конго – Кіншаса. В залежності від стилю проходження та прийнятих рішень гра має три різні кінцівки.

Скріншот 7 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Double AgentНа жаль, проект має декілька мінусів. Першим серед яких є неприємна технічна сторона: гра може спокійно «вилетіти» декілька разів під час проходження місії, а максимальне роздільна здатність екрану в опціях всього 1280 x 1024 і не дає змогу як слід помилуватися якісною картинкою. Другою проблемою є недостатнє розкриття оточуючих Сема персонажів і те, що більшість сцен та фінал був скопійований без змін з версії гри для Xbox та PlayStation 2. Чому розробники не портували гру на ПК, а розбили замість цього ще одну версію - залишається для нас загадкою.

Скріншот 8 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Double AgentВ цілому Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent є прекрасним представником проектів жанру Stealth з цікавим нелінійним сюжетом, знайомою багатьом ігровою механікою та старим-добрим хардкором. Тож, якщо ви є фанатом серії Splinter Cell чи вам подобаються ігри даного жанру – спробуйте пограти в цей прекрасний проект!

"My name is Sam Fisher. I used to be a hero - now I'm a wanted man. I used to hunt terrorists - now I am one. I used to take orders - now I execute them."

Скріншоти комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent
Скріншот 9 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent

Скріншот 10 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent

Скріншот 11 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent

Скріншот 12 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent

Скріншот 13 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent

Скріншот 14 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent

Скріншот 15 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent

Скріншот 16 - огляд комп`ютерної гри Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
info@pro-games.com.ua

© 2015-2018 Усі права захищені