Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | m.korsun@ukr.net

Огляд комп`ютерної гри Syberia 2
Скріншот 1 - огляд комп`ютерної гри Syberia 2

Сьогодні прийшов час для огляду унікальної комп'ютерної гри-квесту Syberia 2. Завдяки зусиллям команди Бенуа Сокаля вже через два роки після виходу  першої частини Syberia і її шаленого успіху - справжні фанати незвичайних ігор отримали для проходження ще одну надзвичайну пригодницьку історію. Комп'ютерна гра Syberia 2 була представлена на огляд аудиторії фанатів 29 березня 2004 року на платформах PC, Xbox, Xbox 360, PlayStation 2 та PlayStation 3. Прийнявши важливе рішення, щодо зміни свого життя і обравши шлях мандрів та пошуків, Кейт Волкер разом з Хансом Воларбергом, творцем роботів-аутоматонів, відправляється на механічному потягу до острова Syberia, що знаходиться десь у Північних морях.

Скріншот 2 - огляд комп`ютерної гри Syberia 2Старий Ханс бажає здійснити свою дитячу мрію – знайти справжніх живих мамонтів та поселення юколів, а Кейт бажає допомогти йому у мандрах та неодноразово рятує його протягом розвитку сюжетної лінії. Події у грі так само, як і у першій частині розділені на декілька локацій. Найперше необхідно зробити зупинку у Романівську для того, щоб навантажити потяг вугіллям на випадок морозів. Тут можна познайомитися з дівчинкою Малкою, що любить солодощі, з неприязними братами Іваном та Ігорем Бугровими, які викрадуть поїзд разом з Гансом та аутоматоном Оскаром, володарем шинку Цурерманом, що просить Кейт відремонтувати атракціон залізних коней.

Скріншот 3 - огляд комп`ютерної гри Syberia 2Але найбільш цікавим моментом цієї локації є відвідання головною героїнею старовинного монастиря з його впертим та консервативним настоятелем, що незважаючи на всі спроби Кейт, не хоче змінювати своє ставлення до встановлених порядків. Навіть ціна людського життя для нього стоїть на другому місці після законів, що являють основою монастирського життя. Нажаль йому не вистачає звичайної людяності та розуміння слабкості людського буття. Вилікувавши Ханса Воларберга та вирвавши його з рук настоятеля монастиря Кейт отримує нову проблему, оскільки поїзд вкрадено і допомоги чекати немає від кого. Але завдяки мандрам Кейт Волкер зміцнила свій характер та навчилася приймати рішення у самі складні хвилини – вона знаходить механічну дрезину і відправляться наздоганяти потяг.

Скріншот 4 - огляд комп`ютерної гри Syberia 2Наступна локація гри являє собою хащі Сибірського лісу. Через перевищення швидкості механічний потяг призводить до руйнування моста і, як наслідок, застрягає. Головна героїня відправляється шукати переправу на інший берег, біля старої хижі зустрічає справжнього голодного розлюченого ведмедя та рятує від сну доброго знайомого з першої частини  гри - вічно п'яного космонавта Бориса Шарова з Комсомольська, який завершив свій політ у космос, вщент розбивши космічний апарат. І от після стількох пошуків Кейт Волкер знаходить поселення юколів, що сховалися під великим льодовим куполом під землею. Це цілком дружні персонажі, які володіють надзвичайною магію, а також дуже сором’язливі і з острахом зустрічають аутоматона Оскара.

Скріншот 5 - огляд комп`ютерної гри Syberia 2Занедужавши Ханс Воларберг дуже слабкий і місцева чаклунка готовить його душу у останню подорож, але Кейт Волкер намагається протистояти навіть незворотному плину життя – вона, вдихнувши дим спеціального зілля, відправляться у паралельний світ, щоб врятувати Ханса. Нажаль ця частина історії є повторенням локації з першої частини гри, що не призводить до нових вражень, а завдання на ній так само не являються оригінальними. Цікаве лише одне сюжетне рішення, що аутоматон Оскар, як справжній лицар, передає своє серце і лати Хансу та жертвує собою заради спасіння людського життя. З поселення юколів на великому човні Кейт Волкер та Ханс Воларберг пливуть до острову Syberia.

Скріншот 6 - огляд комп`ютерної гри Syberia 2Відчувається, що їх мрія от-от справдиться, але в плин подій знову включаєтся антогоніст Іван Бугров, що в фіналі залишається переможений на одинці з пінгвінами на безлюдному острові. Фінальна локація гри Syberia 2 вражає двома моментами – перший з них - це доглядач на вежі, що у буквальному сенсі цього слова "розпадаєтся" на попіл, а другий – яскрава зустріч з живими мамонтами, разом з якими відправляється і Ханс Воларберг.

Кейт Волкер не стримує сліз, бо вона розуміє, що здобила добру справу - допомогла Хансу здійснити його справжню мрію. "Завжди слідуй за своїми мріями" - казав Ханс Воларберг.

Скріншот 7 - огляд комп`ютерної гри Syberia 2Які мрії і куди води приведуть головну героїню у наступній частині гри Syberia 3, що вийде першого грудня 2016, - залишається тільки здогадуватися. А ми побажаємо справжнього творчого натхнення команді розробників Syberia 3, щоб вони порадували нас ще одним цікавим та надзвичайним шедевром! До зустрічі у наступному випуску!

- Hans Voralberg: "Always follow your dreams, Kate Walker"

Скріншоти комп`ютерної гри Syberia 2
Скріншот 8 - огляд комп`ютерної гри Syberia 2

Скріншот 9 - огляд комп`ютерної гри Syberia 2

Скріншот 10 - огляд комп`ютерної гри Syberia 2

Скріншот 11 - огляд комп`ютерної гри Syberia 2

Скріншот 12 - огляд комп`ютерної гри Syberia 2

Скріншот 13 - огляд комп`ютерної гри Syberia 2

Скріншот 14 - огляд комп`ютерної гри Syberia 2

Скріншот 15 - огляд комп`ютерної гри Syberia 2
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
m.korsun@ukr.net

© 2015-2019 Усі права захищені