Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | m.korsun@ukr.net

Огляд DLC до комп`ютерної гри The Evil Within: The Assignment and The Consequence
Скріншот 1 - огляд комп`ютерної гри The Evil Within: The Assignment and The Consequence

Пам'ятаєте насичений жахами ігровий проект The Evil Within після проходження якого у багатьох з вас залишилось дуже й дуже багато запитань. В основній сюжетній лінії не був достатньо розкритий ігровий всесвіт та історія головного героя, а, також, Джулії Кідман, Джозефа Ода, Рувіка, Леслі, доктора Марсело Хеменеза. Розробники із Tango Gameworks не полінувалися догодити фанатам та разом з Bethesda Softworks протягом 2015 року випустили два сюжетних доповнення до основної гри під назвами The Assaigment та The Consequence.

Скріншот 2 - огляд комп`ютерної гри The Evil Within: The Assignment and The ConsequenceГрати цього разу нам доведеться не за відчайдушного детектива Себастьяна Кастеланоса, що протягом п’ятнадцяти глав основної гри боровся з кошмарами, галюцинаціями, жахливими монстрами, а за його напарницю Джулію Кідман. Перед героїнею постане єдине завдання – знайти і врятувати Леслі, точніше привести його неушкодженим до голови корпорації "Мебіус". Просте, на перший погляд, завдання обернеться для Джулії справжнім кошмаром, котрий ви будете змушені пережити разом з нею.

Скріншот 3 - огляд комп`ютерної гри The Evil Within: The Assignment and The ConsequenceРозробники кардинально змінили механіку доповнень та зробили основний акцент на survival і stealth складові геймплею. Джулія – це не обвішаний зброєю та гранатами Кастеланос. Вона може носити з собою лише звичайний ліхтарик, скляну пляшку, за допомогою якої можна відволікати супротивників, пістолет та двоствольний обріз. Якщо ви вже зібралися проходити обидва доповнення силовим методом - у вас нічого не вийде, адже у відкритому бою наша героїня не переживає двох ударів супротивника та, вмить, відправитися на той світ.

Скріншот 4 - огляд комп`ютерної гри The Evil Within: The Assignment and The ConsequenceПротягом проходження сюжету вам не дадуть змогу дуже й дуже багато постріляти, а від більшості інфікованих вас не врятує "чудодійна сокира", що давала змогу Кастеланосу знешкоджувати фактично будь-якого ворога з одного удару. Граючи за Джулію, доведеться як слід ховатися, відволікати чи стрімголов тікати від багатьох звичних для вас з оригінальної гри супротивників, яких тут дуже й дуже багато. Все прокачування храктеристик персонажа пішло "під ніж", збереження прогресу гри відбувається не у спеціальній save-зоні лікарні, а на червоному диванчику з котиком.

Скріншот 5 - огляд комп`ютерної гри The Evil Within: The Assignment and The ConsequenceОбидва доповнення дають відповіді на більшість запитань та розставляють усі крапки над "і" в основному сюжетному оповіданні гри. Ви дізнаєтеся історію життя головної героїні, оточуючих її напарників, плани організації "Мебіус", принципи функціонування першого та другого прототипів машини-STEM, роль доктора Марсело, Рувіка, Леслі у дослідах лікарні "Маяк". Обидва DLC нам дуже й дуже сподобалися, адже замість довгої історії Кастеланоса перед нами постали чотири відмінно опрацьовані сюжетні глави з Джулією Кідман.

Скріншот 6 - огляд комп`ютерної гри The Evil WithinВони проходяться на одному подиху, не набридають та вийшли більш атмосферними ніж основна сюжетна лінія гри. З хардкором у доповненнях не все так вдало, як у оригінальній грі. Ви зможете обрати підвищений режим складності - Кураямі, що привнесе до ігрових локацій темряву, а єдиним джерелом світла стане ліхтарик Джулії. Вона є невеличкою іскрою світла в цьому темному та жахливому світі гри. Якщо вас не лякають хорори та вам сподобався The Evil Within - рекомендуємо зіграти у ці два чудових DLC!

Скріншот 7 - огляд комп`ютерної гри The Evil Within: The Assignment and The Consequence"Run all you want, Kid. You can't escape."

Скріншоти DLC до комп`ютерної гри The Evil Within: The Assignment and The Consequence
Скріншот 8 - огляд комп`ютерної гри The Evil Within: The Assignment and The Consequence

Скріншот 9 - огляд комп`ютерної гри The Evil Within: The Assignment and The Consequence

Скріншот 10 - огляд комп`ютерної гри The Evil Within: The Assignment and The Consequence

Скріншот 11 - огляд комп`ютерної гри The Evil Within: The Assignment and The Consequence

Скріншот 12 - огляд комп`ютерної гри The Evil Within: The Assignment and The Consequence

Скріншот 13 - огляд комп`ютерної гри The Evil Within: The Assignment and The Consequence

Скріншот 14 - огляд комп`ютерної гри The Evil Within: The Assignment and The Consequence

Скріншот 15 - огляд комп`ютерної гри The Evil Within: The Assignment and The Consequence
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
m.korsun@ukr.net

© 2015-2019 Усі права захищені