Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | m.korsun@ukr.net

Огляд комп`ютерної гри Warhammer 40000: Dawn of War – Dark Crusade
Скріншот 1 - огляд комп`ютерної гри Warhammer 40000: Dawn of War – Dark Crusade

Вітаємо усіх фанатів жанру RTS, ми продовжуємо огляд ігрових проектів серії Warhammer 40,000: Dawn of War і на черзі у нас третя гра присвячена космічному всесвіту та жорстоким протистоянням, яким не буде кінця. Зустрічайте нашого сьогоднішнього гостя Warhammer 40000: Dawn of War – Dark Crusade – це комп'ютерна гра в жанрі Real-time strategy розроблена канадською студією Relic Entertainment та видана при підтримці американської компанії THQ третього листопада 2006 року ексклюзивно для платформи PC.

Скріншот 2 - огляд комп`ютерної гри Warhammer 40000: Dawn of War – Dark CrusadeЦього разу ми перенесемося до планети Кронус, розташованої десь у далекій галактиці між Імперіумом Людства та Імперією Тау. Колонізована людьми, дана планета нічим не відрізнялася від десятків інших до одного єдиного дня, коли, зовсім несподівано, на її теренах розпочалася жорстока війна між сьома різними фракціями. З надр старовинних гробниць з'явилися тисячі некронів, які були готові ще раз перетворити Кронус на безлюдну та усипану піском пустелю, знищуючи все живе на своєму шляху.

Скріншот 3 - огляд комп`ютерної гри Warhammer 40000: Dawn of War – Dark CrusadeНе втрачаючи часу до планети відразу прибули Ельдари, щоб через десятки чи навіть сотні років кинути виклик своїм найдавнішим ворогам - некронам. Повернулися до Кронусу і представники Імперії Тау, що розташувалися у своєму колишньому місті під назвою О’рес Таш’н. З варпу, який виник на окраїнах планети, вийшли легіони хаосу та взялися спаплюжувати місцевість в ім'я кривавих богів. Імперська гвардія запросила допомогу у Імперіуму та вже через кілька днів повністю укомплектована особовим складом і бронетехнікою, готова була давати відсіч ворогам та захистити планету.

Скріншот 4 - огляд комп`ютерної гри Warhammer 40000: Dawn of War – Dark CrusadeНе обійшла стороною Кронус величезна армія зеленошкірих орків, котра складалася з декількох войовничих кланів, які просто не змогли відмовитися від участі у величезній битві з традиційним для них бойовим криком "WAAAGH!". Останніми, хто прибув до планети, стали космодесантники, згідно наказу верховного магістра кращі з кращих – воїни кривавих воронів повинні були очистити місцевість від єретиків, зрадників та іншої нечисті в ім'я Імператора Людства, віднайти та зберегти одну з найдавніших реліквій ордену.

Скріншот 5 - огляд комп`ютерної гри Warhammer 40000: Dawn of War – Dark CrusadeНа відміну від оригінального Warhammer 40000: Dawn of War та Warhammer 40000: Dawn of War – Winter Assault, де можна було зіграти лише за певну фракцію, в цій грі ви зможете вільно обрати собі одного із семи командирів та почати гру за будь-яку сторону конфлікту. Будь-то жорстокий Лорд Хаосу Еліфас, принциповий генерал-губернатор Лукас Александр Імперської гвардії, мудра провидець Taldeer із світу ельдарів Craftworld Ulthwé, бездушний Лорд Некронів, розважливий командир ударних військ Тау - Шас’О Каіс, гарячкуватий warboss орчих кланів - Горгуц чи капітан четвертої кампанії Ордену Кривавих Воронів – Давіан Тул.

Скріншот 6 - огляд комп`ютерної гри Warhammer 40000: Dawn of War – Dark CrusadeТак і розпочався Dark Crusade, котрий завершиться лише перемогою однієї фракції та поразкою усіх інших. Цього разу ми вирішили віддати планету у руки Кривавих Богів Хаосу та кинули виклик всім іншим фракціям Кхорна, Тзінча та Нургла, обравши Лорда Еліфаса – командира кривавого легіону "Word Bearer", ми повели в бій тисячі космодесантників та демонів хаосу. А зараз ми перейдемо до огляду ігрового процесу, що змінився у порівнянні з попередніми іграми. Якщо раніше ви просто проходили місії компанії та поступово просувалися по сюжетній лінії, виконуючі різні завдання, то тепер все набагато цікавіше.

Скріншот 7 - огляд комп`ютерної гри Warhammer 40000: Dawn of War – Dark CrusadeПеред вами ставлять лише одне завдання - завоювати весь Кронус, глобальна мапа якого складається з двадцяти двох провінцій, підконтрольних різним фракціям, кожна з яких мала свою штаб-квартиру, головну базу чи плацдарм для наступу. Війну за планету можна було поділити на дві різні складові – битви на глобальній мапі та локальні бої за певні провінції. Перші були покроковими, тобто за один хід ви могли атакувати лише якусь одну провінцію, а другі являли собою стандартні битви у реальному часі з використанням піхоти та техніки, захопленням стратегічних точок, видобуванням ресурсів, розбудовою бази і т. д.

Скріншот 8 - огляд комп`ютерної гри Warhammer 40000: Dawn of War – Dark CrusadeКожна захоплена вами провінція приносила певну кількість очок реквізиції, які в свою чергу можна було використовувати для укріплення вже завойованих позицій додатковими військовими підрозділами чи важкими турелями або наймати собі, так звану, елітну охорону, що представляла собою найкращих бійців з ваших легіонів. Скажемо, що їх допомога, не є зайвою і не раз врятує вас зі скрутних ситуацій, адже отримати на початку битви мага хаосу, дредноута, штурмового термінатора чи важкий танк "Leman Russ" – це великий плюс.

Скріншот 9 - огляд комп`ютерної гри Warhammer 40000: Dawn of War – Dark CrusadeКрім звичайних провінцій на Кронусі є декілька особливих, відвоювавши які, ви зможете отримати суттєві бонуси для своєї фракції: це може бути дар кривавого бога, що дасть змогу атакувати двічі на глобальній карті або завоювання космопорту відкриє можливість наносити удари по будь-якій провінції, незалежно від розташування вашого командира.

Ще однією особливістю гри є система поліпшення спорядження командира, який також є однією з бойових одиниць та присутній на кожному полі бою.

Скріншот 10 - огляд комп`ютерної гри Warhammer 40000: Dawn of War – Dark CrusadeЗалежно від ваших успіхів ви будете отримувати певну кількість очок, які можна витратити на зміну зброї, броні чи відкриття нових здібностей. Спочатку воєноначальник не є досить сильним та воює в основному при підтримці інших піхотних підрозділів, але, як тільки ви зможете поліпшити усе його спорядження, він стане достатньо грізною бойовою одиницею та самотужки зможе знищити декілька десятків ворогів. Слід додати, що ваші супротивники не сидять на місці, а також воюють між собою та укріплюють власні території.

Скріншот 11 - огляд комп`ютерної гри Warhammer 40000: Dawn of War – Dark CrusadeЗ плином часу бої стають все запеклішими та складнішими, адже атакувати укріплені провінції дуже складно. В залежності від того, на скільки добре супротивник зміцнив захоплені їм території, провінції можуть бути захищені однією добре розвинутою базою з великою кількістю піхоти або навіть двома, включаючи елітні юніти та важку бронетехніку. Найскладнішими для вас стануть штурми головний баз інших фракцій, командири яких вже з перших хвилин будуть готові дати вам відсіч усіма наявними військами. Йти в такому випадку в бій не підготувавшись - було рівноцінно самогубству.

Скріншот 12 - огляд комп`ютерної гри Warhammer 40000: Dawn of War – Dark CrusadeВ цілому Warhammer 40000: Dawn of War – Dark Crusade є чудовим доповненням до серії і файним ігровим проектом. Оскільки розробники не полінувалися та принесли до гри багато нововведень, залишивши при цьому знайомі фанатам механіки та принципи геймплею майже без змін. Звісно були невеликі проблеми з балансом різних юнітів, але це скоріше дрібничка, аніж серйозна проблема. Якщо ви є фантом серії Warhammer 40000: Dawn of War або вам просто подобаються ігри даного жанру – спробуйте зіграти в цю файну гру, а ми бажаємо усім нашим читачам удачі та до зустрічі у наступному випуску!

Скріншот 13 - огляд комп`ютерної гри Warhammer 40000: Dawn of War – Dark Crusade- "Even in death I still serve! "

- "Can't kill what you can't see."

- "Shas'O ready to take command."

- "All right men, time to wage to war!"

- "By Khorne, it will be done"

Скріншоти комп`ютерної гри Warhammer 40000: Dawn of War – Dark Crusade
Скріншот 14 - огляд комп`ютерної гри Warhammer 40000: Dawn of War – Dark Crusade

Скріншот 15 - огляд комп`ютерної гри Warhammer 40000: Dawn of War – Dark Crusade

Скріншот 16 - огляд комп`ютерної гри Warhammer 40000: Dawn of War – Dark Crusade

Скріншот 17 - огляд комп`ютерної гри Warhammer 40000: Dawn of War – Dark Crusade

Скріншот 18 - огляд комп`ютерної гри Warhammer 40000: Dawn of War – Dark Crusade

Скріншот 19 - огляд комп`ютерної гри Warhammer 40000: Dawn of War – Dark Crusade

Скріншот 20 - огляд комп`ютерної гри Warhammer 40000: Dawn of War – Dark Crusade

Скріншот 21 - огляд комп`ютерної гри Warhammer 40000: Dawn of War – Dark Crusade
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
m.korsun@ukr.net

© 2015-2019 Усі права захищені