Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | m.korsun@ukr.net

Огляд доповнення Watch Dogs: Bad Blood
Скріншот 1 - огляд dlc Watch Dogs: Bad Blood

Привіт усім читачам та фанатам комп'ютерних ігор, другий місяць літа вже майже добігає кінця, сподіваємося ви встигли добре відпочити за цей час, а сьогодні на вас чекає черговий огляд гри, а точніше огляд DLC. Чи хтось з вас пам'ятає гру Watch Dogs? Якщо ви вперше про неї чуєте чи хочете освіжити пам'ять та згадати, що ж це був за ігровий проект. Ласкаво просимо до архіву, наш огляд вже чекає на вас - Тож, зустрічайте нашого сьогоднішнього гостя Watch Dogs: Bad Blood – це сюжетне доповнення розроблене канадською студією Ubisoft Montreal та видана французькою компанією Ubisoft тридцятого вересня 2014 року на PC, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 та PlayStation 4.

Скріншот 2 - огляд dlc Watch Dogs: Bad BloodСюжетні події DLC розгортаються у місті Чикаго через рік після фіналу оригінальної гри. Вже з перших хвилин нам презентують знайомого головного героя, але "ура… нарешті це сталося", - прощавай похмурий та майже беземоційний Ейден Пірс - привіт Реймонд Кінні більше відомий вам під прізвиськом "Ті-Бон". Цей вусатий та бородатий хакер, не сидів склавши руки, а весь рік намагався боротися з корпорацією Blume та їхньою інноваційною комп'ютерною системою спостереження під назвою "ctOS".

Скріншот 3 - огляд dlc Watch Dogs: Bad BloodЗламуючи її тут і там та весь час тікаючи по місту від поліції, головний герой намагається повністю видалити всі відомості про себе з реєстрів, але це йому не вдається. Тож, в один момент, набравшись нахабства, "Ті-Бон" вирішує проникнути до штаб-квартири Blume та довершити справу до кінця, що йому успішно вдається, незважаючи на втручання декількох охоронців. І от нарешті, видаливши усі данні з системи Реймонд збирається покинути Чикаго раз і на завжди, адже його більше нічого тут не тримає, але на заваді стає телефонний дзвінок старого знайомого - Тобіаса Фрюєра, якого несподівано викрадають.

Скріншот 4 - огляд dlc Watch Dogs: Bad BloodПісля нетривалих автомобільних перегонів, "Ті-Бону" таки вдається витягнути друга з рук приватних найманців. Головний герой розуміє, якщо представникам корпорації не склало труднощів так швидко знайшли Тобіаса, не дивлячись на те, що він є завзятим соціофобом, боїться всіх та старається часто не показуватися на людях, то його пошук для них – це лише питання часу. Реймонду Кінні все ще хочеться покинути Чикаго, але зваживши всі обставини та можливості, він вирішує розібратися у цій складній ситуації та убезпечити себе і друзів від небезпеки.

Скріншот 5 - огляд dlc Watch Dogs: Bad BloodПротягом проходження сюжету доповнення головний герой стикнеться з трьома кримінальними угрупуваннями Чикаго: Chicago South Club – знайомий вам з оригінальної гри мафіозний клан на чолі якого став Найл Куїнн після смерті свого батька Дермота "Лакі" Куїнна; Fixers, що являють собою звичайних найманців, які виконують контракти від різних корпорацій за грошові винагороди та Pawnee Militia – приватна військова організація, яка займається тим, що допомагає представникам певних компаній усунути своїх конкурентів, які спричинили дуже багато проблем.

Скріншот 6 - огляд dlc Watch Dogs: Bad BloodІншими словами, ці натреновані вояки не обтяжують себе моральними принципами та розправляються з ворогами жорстоко, не жаліючи нікого, та роблять так, щоб їх ніхто та ніде більше не знайшов, видаляючи всі їхні данні з системи "ctOS". Також, "Ті-Бон" зустрінеться з старим знайомим – хакером на прізвисько Дефолт, цей самовпевнений хвалькуватий базікало особливо не змінився з подій оригінальної гри. До його образу можна додати лише те, що крім роздутого почуття власної важливості та впевненості у власній безкарності в ньому з'явилася краплинка безумства та сильної ненависті.

Скріншот 7 - огляд dlc Watch Dogs: Bad BloodСталося це в силу того, що він в свій час отримав по голові поліцейським кийком від Ейдена Пірса чи існує інша причина – дізнаєтеся самі коли дійдете до фіналу. Окрім основної сюжетної лінії на вас чекає ще декілька додаткових завдань, які можна буде проходити соло чи у компанії з другом, адже розробники не полінувалися та зробили спеціально для цього доповнення кооперативний режим на двох. Прикро лише те, що ваш напарник не може обрати якогось іншого персонажа і з вами буде бігати по віртуальним вулицям Чикаго ще один "Ті-Бон".

Скріншот 8 - огляд dlc Watch Dogs: Bad BloodЯкщо вам в один момент набридне рухатися по сюжету гри, то ви можете спробувати витягнути Ейдена Пірса із халепи, зустрітися з лідерами хакерської організації "DedSec" чи допомогти детективу поліції Чикаго – Шейлі Біллінгс у боротьбі з кримінальними угрупуваннями та вуличними бандитами. Приємно радує й те, що розробники змогли додати у гру достатньо мотивації для проходження другорядних завдань, адже окрім грошової винагороди та тегів за які можна відкрити нові костюми Реймонда Кінні ви отримаєте доступ до декількох насправді корисних умінь.

Скріншот 9 - огляд dlc Watch Dogs: Bad BloodНаприклад, батарея смартфона головного героя буде заряджатися в рази швидше, що дозволить вам зламувати електронні системи ще частіше; у штурмової гвинтівки з'являться бронебійні патрони або ви зможете заблокувати дзвінок у поліцію дистанційно, не використовуючи при цьому jammer. Піддалася змінам й сама структура другорядних завдань і в доповненні вони відрізняються один від одного, а не є одноманітними, як у оригінальній грі. Зазвичай при проходженні цих місій вам ставлять дві цілі, основну та другорядну.

Скріншот 10 - огляд dlc Watch Dogs: Bad BloodНаприклад, скачати декілька файлів, не піднявши при цьому тривоги або нейтралізувати ціль, не використовуючи зброю, що в свою чергу додає достатньо різноманіття і дозволяє вам експериментувати з можливими способами проходження. Якщо брати до уваги ігровий процес, то слід сказати, що він суттєво не змінився у порівнянні з оригіналом. Ви можете проходити гру, як і раніше, трьома основними способами – стелсом, Rambo Style і взагалі не проникаючи до локації, а зламуючи системи дистанційно за допомогою камер відеоспостереження.

Скріншот 11 - огляд dlc Watch Dogs: Bad BloodДерево вмінь залишилося тим самим, але розробники все-таки додали у арсенал головного героя декілька цікавих гаджетів. Першим з яких є два предмети – шокер та гайковий ключ, які "Ті-Бон" використовує для нейтралізації супротивників у ближньому бою, а другим є невеликий іграшковий автомобіль на радіокеруванні з яскравим прізвиськом "Юджин". Він не такий ефективний, як M134 Minigun з Fallout 3, але може доставити вашим супротивникам декілька неприємних сюрпризів: по-перше за його допомогою можна зламувати електронні системи, по-друге при відкритті певного вміння, ви зможете оснастити його шокером для нейтралізації супротивників або потужною вибухівкою С4.

Скріншот 12 - огляд dlc Watch Dogs: Bad BloodАрсенал зброї залишився таким же великим, як і у оригінальній грі – тут вам все що забажаєте, від пістолетів та гранат, до автоматичних дробовиків і штурмових гвинтівок. Єдиними недоліками даного доповнення є дві речі. Першим є те, що сукупна тривалість сюжету DLC є досить низькою, нам пропонують лише десять місій розбитих на три сюжетні глави. Якщо ви вирішите не виконувати другорядні завдання, а сконцентруєте всю свою увагу на проходженні основної сюжетної лінії – то завершите доповнення досить швидко.

Скріншот 13 - огляд dlc Watch Dogs: Bad BloodДругим недоліком є ціна в цілих двадцять з половиною доларів, що є достатньо багато на фоні вартості інших ігрових проектів.

В цілому Watch Dogs: Bad Blood є непоганим доповненням з яскраво вираженими плюсами та мінусами. Чи варто витрачати на нього власні кошти та час – кожен вирішуйте для себе сам. Якщо вам сподобався оригінальний Watch Dogs, то спробуйте пограти в це DLC. А ми бажаємо усім нашим читачам удачі та до зустрічі у наступному випуску!

Скріншоти доповнення Watch Dogs: Bad Blood
Скріншот 14 - огляд dlc Watch Dogs: Bad Blood

Скріншот 15 - огляд dlc Watch Dogs: Bad Blood

Скріншот 16 - огляд dlc Watch Dogs: Bad Blood

Скріншот 17 - огляд dlc Watch Dogs: Bad Blood

Скріншот 18 - огляд dlc Watch Dogs: Bad Blood

Скріншот 19 - огляд dlc Watch Dogs: Bad Blood

Скріншот 20 - огляд dlc Watch Dogs: Bad Blood

Скріншот 21 - огляд dlc Watch Dogs: Bad Blood
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
m.korsun@ukr.net

© 2015-2019 Усі права захищені