Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | m.korsun@ukr.net

Огляд комп`ютерної гри Wolfenstein 3D: Spear of Destiny
Скріншот 1 - огляд комп`ютерної гри Wolfenstein 3D: Spear of Destiny

Привіт усім читачам нашого сайту та фанатам комп’ютерних ігор. Розпочалося літо - знайомий усім період, так званого застою в ігровій індустрії, а це означає лише одну річ - найближчим часом не очікуйте нових релізів, принаймні до осені. Звісно вже у серпні на вас чекають Hellblade: Senua's Sacrifice та Agents of Mayhem, але до їхнього релізу доведеться дожидатися ще цілий місяць. А поки час іде, ми вирішили повернутися до оглядів ігрової класики. Пані та панове, зустрічайте нашого сьогоднішнього гостя Wolfenstein 3D: Spear of Destiny – це комп’ютерна гра в жанрі First-person shooter розроблена американською студією id Software та видана при підтримці компанії Form Gen Corporation далекого вісімнадцятого вересня 1992 року на PC та займала цілих 5.8 мегабайт місця на жорсткому диску.

Скріншот 2 - огляд комп`ютерної гри Wolfenstein 3D: Spear of DestinyСюжет знову розгортається навколо знаменитого американського шпигуна – Вільяма Джозефа Бласковіца на прізвисько "Бі-Джей". Після успішної операції в замку Вульфенштейн та усіх пригод, що переслідували головного героя у Wolfenstein 3D начальники офісу секретних операцій і не думали відправляти свого найкращого агента на відпочинок. Натомість на Бі-Ждея чекало чергове завдання, котре стосувалося викраденого нацистами з Версальського палацу - Спису Долі. Наявність такого могутнього артефакту у руках ворога може вмить змінити хід всієї Другої світової війни та ставить під загрозу усі країни союзників. Не гаючи часу, головний герой відправився на виконання завдання у замок розташований поблизу міста Нюрнберг – такою є сюжетна зав’язка гри.

Скріншот 3 - огляд комп`ютерної гри Wolfenstein 3D: Spear of DestinyЯкщо у попередній частині серії сюжет розгортався протягом шести окремих глав, кожна з яких складалася з десяти рівнів, то цього разу розробники вирішили обрати трохи інших підхід. На вас чекає всього одна глава, але розбита на вісімнадцять рівнів, що місцями вельми кардинально відрізняються один від одного. Ігровий процес нашого прадідуся усіх сучасних шутерів кардинально не змінився у порівнянні із Wolfenstein 3D. Вільям, як і раніше, може носити з собою чотири основних види зброї – бойовий ніж, пістолет, пістолет-кулемет MP-40 та шестиствольний кулемет системи Гатлінга, а головною задачею було пройти від початку рівня до кінця, знешкодивши по дорозі усіх супротивників.

Скріншот 4 - огляд комп`ютерної гри Wolfenstein 3D: Spear of DestinyІгрові локації стали більш масштабними, а ворогів на шляху до цілі головного героя побільшало в рази. Не рідкими стануть ситуації, коли вам доведеться відбиватися від доброго десятка солдатів вермахту у невеликій кімнатці чи коридорі. Нікуди не поділися й знамениті секретні локації, в яких можна було відшукати додаткові аптечки, патрони та скриньки зі скарбами. Самі ж супротивники не дадуть вам передихнути ні на секунду, тут окрім стандартних солдат та тренованих вівчарок, готуйтеся до зустрічі з елітними солдатами СС, офіцерами та зомбі-нацистами, виведеними в результаті жахливих експериментів доктора Шаббса. Пропустили хоч одного з них собі за спину чи впритул – будьте ласкаві розпочинати проходження рівня з самісінького початку.

Скріншот 5 - огляд комп`ютерної гри Wolfenstein 3D: Spear of DestinyНе розчаровували і боси, котрі зустрінуться вам під час проходження сюжету: одягнутий у важку броню та оснащений двома кулеметами – Транс Гроссе, величезний і смертельно небезпечний - Убермутант, закутий у механізований костюм з самонавідними ракетами – Рицар Смерті, демонічний та пекельний - Янгол Смерті. Кожен з них стане гідним противником нашому американському шпигуну, під час його подорожі приміщеннями замку. Основними нововведеннями стала поява окремих ящиків з боєприпасами, за рахунок яких Вільям міг поновити усі дев’яносто дев’ять патронів. Оцінювати цю чудову гру, якій вже небагато й немало – цілих двадцять п’ять років ми не станемо, оскільки вона являє собою визнану багатьма ігрову класику.

Скріншот 6 - огляд комп`ютерної гри Wolfenstein 3D: Spear of DestinyЗвісно цей проект зараз не відповідає усім існуючим сучасним стандартам ігрової індустрії, адже ні піксельною графікою, ні хардкорністю бойових зіткнень, ні лінійними рівнями з купою ворогів вже нікого не здивуєш. Але, якщо ви все-таки є фанатом жанру шутерів від першої особи та бажаєте самотужки побачити з чого все розпочиналось – спробуйте зіграти у цей ігровий проект, а ми бажаємо усім нашим читачам удачі та до зустрічі у наступному випуску!

Скріншоти комп`ютерної гри Wolfenstein 3D: Spear of Destiny
Скріншот 7 - огляд комп`ютерної гри Wolfenstein 3D: Spear of Destiny

Скріншот 8 - огляд комп`ютерної гри Wolfenstein 3D: Spear of Destiny

Скріншот 9 - огляд комп`ютерної гри Wolfenstein 3D: Spear of Destiny

Скріншот 10 - огляд комп`ютерної гри Wolfenstein 3D: Spear of Destiny

Скріншот 11 - огляд комп`ютерної гри Wolfenstein 3D: Spear of Destiny

Скріншот 12 - огляд комп`ютерної гри Wolfenstein 3D: Spear of Destiny

Скріншот 13 - огляд комп`ютерної гри Wolfenstein 3D: Spear of Destiny

Скріншот 14 - огляд комп`ютерної гри Wolfenstein 3D: Spear of Destiny
 
Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
m.korsun@ukr.net

© 2015-2019 Усі права захищені