Pro Games | Огляди комп`ютерних ігор

Pro-games: історії, відкриття, розваги ігрової індустрії.

Огляди комп`ютерних ігор в жанрах: 3D-шутери, шутери від першої і від третьої особи, тактичні шутери, слешери, аркади, стелс-екшн, симулятори, економічні, стратегії в реальному часі і покрокові стратегії, варгейми, глобальні стратегії, пригоди, рольові ігри, тактичні РПГ, головоломки і онлайнові ігри"

Pro-Games | m.korsun@ukr.net

Архів оглядів комп`ютерних ігор
Огляд Wolfenstein: The New Order
Wolfenstein: The New Order – це комп’ютерна гра в жанрі First-person shooter, Action-adventure розроблена шведською студією MachineGames та видана при підтримці корпорації Bethesda Softworks двадцятого травня 2014 року на PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 та Xbox One.

Детальний огляд Wolfenstein: The New Order
Огляд Assassin's Creed: Unity
Assassin’s Creed: Unity – це комп’ютерна гра в жанрі Action-adventure, Stealth розроблена спільними зусиллями  студій Ubisoft Montreal, Ubisoft Toronto, Ubisoft Singapore, Ubisoft Quebec, Ubisoft Shanghai, Ubisoft Kiev, Ubisoft Bucharest та видана при підтримці французької корпорації Ubisoft одинадцятого листопада 2014 року на PC, PlayStation 4 та Xbox One.

Детальний огляд Assassin's Creed: Unity
Огляд Prototype

Prototype – це комп’ютерна гра в жанрі Action-Adventure розроблена зусиллями канадської студії Radical Entertainment та видана при підтримці американської корпорації Activision дев`ятого червня 2009 року на PC, Xbox 360 та PlayStation 3.

Детальний огляд Prototype

Огляд The Evil Within

The Evil Within - це комп'ютерна гра в жанрі Survival Horror розроблена японською компанією Tango Gameworks і випущена американською компанією Bethesda Softworks чотирнадцятого жовтня 2014 року на PC, PS3, PS4, Xbox 360 та XONE.

Детальний огляд The Evil Within

Огляд Hitman: Codename 47

Hitman: Codename 47 – це комп’ютерна гра в жанрі Third person shooter, Stealth розроблена зусиллями невеликої датської студії IO Interactive  та видана при підтримці британської корпорації Eidos Interactive далекого дев’ятнадцятого листопада двохтисячного року ексклюзивно на PC.

Детальний огляд Hitman: Codename 47

Огляд Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V - це комп`ютерна гра в жанрі Action-Adventure розроблена і випущена англійською студією Rockstar North та видана американською студією Rockstar Games чотирнадцятого квітня 2015 року на PC.

Детальний огляд Grand Theft Auto V

Огляд BioShock

BioShock - це комп`ютерна гра в жанрі First-person shooter випущена американською студією Irrational Games двадцять першого серпня 2007 року на PC, Xbox-360, PS3.

Детальний огляд BioShock

Огляд Assassin's Creed Rogue

Assassin’s Creed: Rogue – це комп’ютерна гра в жанрі Action-adventure, Stealth розроблена спільними зусиллями студій  Ubisoft Sofia, Ubisoft Singapore, Ubisoft Montreal, Ubisoft Quebec, Ubisoft Kiev, Ubisoft Bucharest та видана при підтримці французької корпорації Ubisoft 11 листопада 2014 року на Xbox 360 і PlayStation 3.

Детальний огляд Assassin's Creed Rogue

Огляд Wolfenstein: The Old Blood

Wolfenstein: The Old Blood - це комп'ютерна гра в жанрі First-person shooter, Action-Adventure, розроблена шведською студією MachineGames та видана при підтримці американської корпорації Bethesda Softworks п`ятого травня 2015 року на PC, PS4 та Xbox One.

Детальний огляд Wolfenstein: The Old Blood

Огляд DLC до гри The Evil Within

The Assaigment та The Consequence - це два сюжетних доповнення до гри The Evil Within розроблені японською компанією Tango Gameworks і випущені американською компанією Bethesda Softworks в 2015 році.

Детальний огляд DLC The Assaigment та The Consequence

Огляди комп`ютерних ігор від Михайла Корсуна

Михайло Корсун
головний редактор

Pro Games
m.korsun@ukr.net

© 2015-2019 Усі права захищені